T

Yüzbaşı
18 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
5 yıl
(Satıldı!!) Butterfly Hardened Case (200TL)!!
Merhabalar, butterfly hardened case wellworn bıçağımı satıyorum fiyat 200 tl'dir. Referans için dh dükkan profilime bakılabilir.

satışı enpara ve işbankası üzerinden yapabilirim.

Herkese iyi forumlar , iyi hafta sonları


edit*: ürün şuan için kendi adımla(Tagortian) 386.14 tl ile steam markettedir ordan görüntüleyebilirsiniz.

edit*2: fiyat 272 tl den 240 tl ye çekilmiştir. Son fiyattır


edit*3:fiyat 240'dan 200'e çekilmiştir daha uygunuda zaten piyasada yoktur.

EDİT*4: Bıçak SATILMIŞTIR
bıçak forum içerisinden blackmetall nickli arkadaşa satılmıştır.
T
9 yıl
The Honeymooners (1955–1956)
Çoğu kişinin dikkatini çekmeyecektir bunu biliyorum ama yinede yazayım çünkü şuana kadar izlediğim en temiz ve gerçek mizah diyebilirim.Yalnız ne yazık ki Türkçe altyazı yok.İngilizcesi olan arkadaşlara tavsiye ederim pişman olmayacaklardır.Konular çok orjinal ve oyunculuklar gerçekten müthiş özellikle tarihini dikkate alırsak.

http://www.imdb.com/title/tt0042114/


< Resime gitmek için tıklayın >


Ralph ve Norton şarap içerek kutlama yapacaklardır ancak eşlerinin şarap şişesini üzüm suyuyla doldurduklarının farkında bile değildirler böylelikle muhteşem oyunculukla beraber komedi başlar...

Videoyu izlemek için tıklayınız
T
9 yıl
Astro A40 Wireless Gaming Headset İncelemesi
Merhaba arkadaşlar bir kaç yıldır oyun konsolları için 5.1-7.1 gaming headsetlerini ve kombinasyonlarını araştırıyorum. Bu süreç içerisinde gerçek olanlarıda sanal olanlarıda denedim: Sharkoon x tactical v2(gerçek 5.1-7.1),tritton ax 720 pro(gerçek 5.1-7.1),turtle beach dpx21(sanal surround) .
Yakın zaman önce aldığım Astro a40(sanal 7.1) wireless setinin kutu içeriğini ve özelliklerini sizinle paylaşmak istedim çünkü denediğim hazır sistemler arasında gerek rahatlık bakımından gerekse seslerdeki netlik(tiz,mid ve bass dengesi) bakımından en iyisi diyebilirim.Ses kalitesinde en büyük pay Mixamp'ın.Zaten profesyonel oyuncuların ve üst düzey forumların %95'i oyunlar için mixamp + kaliteli stereo kulaklık 2 lisini öneriyor.Bu pc oyuncuları için mixamp + kaliteli ses kartı + kaliteli bir stereo kulaklık olarak değişiyor.Tabi ses kasmak isteyenler bass ı düşük tizleri ön planda olan bir stereo kulaklık tercih ediyorlar çünkü işin içine bass girdiğinde soundwhoring(ses kasma) cidden çok zorlaşıyor.Benim astro yu alma nedenimde ilerki bir zamanda mixamp ı PC360,MMX 300,ad700 ve AKG K701/702 gibi kulaklıklar ile oyunlarda test etmek.Ayrıca elimdeki Samson SR850 özellikle ses kasanlara yer tayinini en net şekilde yapabilmeleri için çok methediliyordu örneğin diğer kulaklıklarda 20 m uzağınızda olan düşmanın 25 m deymiş gibi duyulduğu ancak SR850 ile düşmanın size olan uzaklığını birebir tayin edebildiğiniz yazılmış bende mixamp ile denedim ve bassları düşük tizleri ön planda olan bir kulaklığın ses kasanlara neden bukadar önerildiğini görmüş oldum.

Astro A40 Wireless Audio System

MLG'nin official kulaklığıdır.
Kutusunun içersinde standart olarak gelen kablolar ve parçalar:


Opsiyonel olan ve kesinlikle gerekli parçalar:
Şarj edilebilir batarya ve ps3/pc chat kablosu

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


En önemli 2 parçası :Mixamp TX ve Mixamp RXMixamp TX
Mixamp TX parçası bir nevi wireless router görevi görüyor ayrıca sistemin beyni görevinde. Stereo sesi 5.1-7.1 e çeviriyor ve Mixamp RX'e 5.8 ghz frekans kanalını kullanarak wireless ile bu sesi Mixamp RX'e iletiyor diğer wireless kulaklıklar 2.4 ghz frekans kanalını kulandıkları için diğer tüm wireless olan aygıtlardan etkilenebiliyorlar birde evimizi etrafında 20-30 tane wireless modem olduğunu düşünürsek 2.4 ghz ile çalışanlarda cızırtı olmaması imkansız gibi birşey ancak 5.8 ghz ile çalışan wireless aygıt bulmak neredeyse imkansız bu yüzden astro a40'ın piyasadaki en iyi ve en temiz sesi veren wireless headset olduğu söyleniyor.Resimde gördüğünüz üzere üzerinde power/pairing düğmesi ve ayrıca dolby surround tuşu bulunuyor bu düğmeyle surround sesi kapatıp stereoya geçebiliyorsunuz.Power düğmesine 3-4 sn basılı tuttuğunuzda kırmızı ışık yerine beyaz ışık yanıp sönmeye başlıyor aynı sırada aynı işlemi Mixamp RX içinde yaptığınızda cihazlar eşleşmiş oluyor.Arkasında resimde görüldüğü üzere Aux. In( Ps3/ pc ve mac de multiplayer oyunlarda arkadaşlarınızla iletişim kurabilmek için ayrıyetten satılan chat kablosunu buraya takıyorsunuz.) , Optical Output:Ev sinema sistemleri için optik çıkış ve Optical Input:Tv ve konsollar için optik giriş , 2 adet usb port: Gelecek zamanda çıkacak astro ürünleri için 2 adet usb port , Power: Adaptör yuvası.

Mixamp RX 5.8


Mixamp TX den sonra sistemin en önemli diğer parçası Mixamp RX dir.Müzik dinlerken,film izlerken ve oyun oynarken ses ayarlarımızı mixamp rx üzerinden yapabiliyoruz.Üstte bulunan kısım normal ses seviyesini ayarlamak için alttaki küçük olan ise oyun oynarken chat sesleriyle oyun seslerini mix etmemize yarıyor kendi isteğinize göre 2 sesi dengeleyebiliyorsunuz.En sola çevirdiğinizde chat sesleri kapanıyor, en sağda ise oyun içi sesler kapanıyor ve chat sesleri max. geliyor.Ayrıca üzerinde "power" tuşu birde "bass expander" tuşu bulunuyor.Bass expander seçeneği bass ların daha derin ve kapsamlı şekilde duyulmasını sağlıyor tabi bunu ses kasanlara önermiyorum çünkü basslar artınca yer tayini istenildiği gibi yapılamıyabiliyor.Ancak Mixamp RX'in asıl önemli özelliği taktığınız herhangi bir stereo kulaklığı wireless yapabilmesi ve ondan sanal surround(5.1-7.1) ses alabilmeniz.Üzerinde 1 adet headphone girişi , XBOX Live kablo girişi ve birde mini usb girişi mevcut kablolu olarak kullanmak istediğinizde ya da ayrı olarak satılan şarj edilebilir bataryayı aldığınızda şarj etmek için kullanıyorsunuz.RX, 3 adet ince kalem pil ile çalışıyor.Pille kullanıldığında şarjı 7 saat gidiyor almayı düşünen arkadaşlar olursa ekstradan satılan şarj edilebilir batarya paketi ile birlikte almalarını şiddetle tavsiye ederim çünkü kullanım süresi 20 saate kadar çıkıyor.Zaten araştırırsanız tüm forumlarda batarya paketi ile birlikte alınması öneriliyor.

Bataryanın nasıl takılacağını aşağıda görebilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


A40:Kulaklık KısmıAstro A40'ın kulaklık kısımları oldukça geniş ve son derece yumuşak yapılmış elinize aldığınızda ağır geliyor ve sanki kafanızı ağrıtacakmış gibi duruyor ancak uzun süre kullanıldığında dahi hiç bir rahatsızlık vermiyor.Özellikle Tritton ve Turtle Beach kullananlar o ağrıları çok iyi bilirler :). Kafa kısmında da oldukça yumuşak bir parça var rahat kullanımda onunda etkisi oldukça fazla.

A40'ın her iki tarafında da kulaklık girişi mevcut bunun 2 sebebi var 1.si kullanıcı isteğine göre sağa ya da sola taksın diye 2.si ise biri bozulduğunda diğer kısmın kullanılabiliyor olması.Kapakların üzerinde mıknatıslı taglar mevcut bunların yerini isteğinize göre rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

< Resime gitmek için tıklayın >

A40'ın RX ile arasındaki kabloda bulunan "quick disconnect" aparatıyla mikrofonu kapatabiliyorsunuz ya da modunu değiştirebiliyorsunuz.Kırmızı şerit gözüküyorsa mikrofon kapalı demektir.Ayrıca eğer mikrofonu A moduna geçirirseniz konuşurken kendi sesinizi duyabiliyorsunuz bu sayede bağırmanızı engellemiş oluyorsunuz.B modunda ise bu özellik kapanıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Astro A40 CUSTOM SPEAKER TAGS


Astronun kendi sitesinde kendi tasarladığınız logoları, amblemleri sisteme upload edip kapaklara istediğiniz gibi yerleştirebiliyorsunuz ya da size sunulan simgelerle istediğinizi tasarlayabiliyorsunuz ardından sisteme kaydedip siparişinizi verebiliyorsunuz.

http://betacustomizer.astrogaming.com/gift/

Biz kendi yapmış olduğumuz ve şuanda klan logolarından biri olarak kullandığımız resmi bastırttık.Açıkçası ben pek umutlu değildim çünkü bu tür baskılar için resim çözünürlüğünün yüksek olmasını öneriyorlar ancak bizim kullandığımız resmin netliği bu tür baskılar için pek iyi değildi plastik kapak üzerine kaliteli olmaz diyordum ama beklediğim kalitenin çok üstünde geldi.Resimlerde fotoğraf makinesiyle çekmediğim için kaliteler biraz düşük renkler normalde daha canlı ve netlik daha iyi.Ayrıca değişik bir hava katıyor kulaklığa.Tabi fiyatı bence bir kapak için fazla.
Resimlerde gördüğünüz paketlerden birinin fiyatı $24.95.Bir de $6.50 kargo(USPS First Class) ücreti var.Artıları:

1. Piyasada hazır olarak satılan setler arasında en temiz sese sahip olduğu söyleniyor ki benim daha önce kullanmış olduğum Sharkoon x tactical v2,tritton ax 720 pro,turtle beach dpx21(halen elimde mevcut) ile yaptığım karşılaştırmalarda sesler bariz bir şekilde daha net.
2. Mixamp 5.8 ile elinizde ki herhangi bir stereo kulaklığı kablosuz yapabilme ve sanal surround sağlayabilme özelliği.
3. Mikrofon aparatının çıkarılabilir olması ve inanılmaz esnek olması(Kırılması neredeyse imkansız.)
4.Kulaklığın 2 tarafında da mikrofon girişinin bulunması.
5.Rahat olması: Uzun süreli kullanımda bile 0 ağrı diyebilirim.
6. Sağlam iskelet: Kulaklık oldukça sağlam bir yapıya sahip aynı zamanda sağlam olduğu kadarda esnek yapılmış.
7. Diğer wireless kulaklıkların kullandığı 2.4 ghz frekansın aksine 5.8 ghz frekans kanalıyla cızırtısız,kesintisiz ve son derece net bir kablosuz kulaklık keyfi.
8. Chat seslerindeki inanılmaz netlik.

Eksileri:

1.Fiyat,fiyat,fiyat... Kulaklık oldukça pahalı ayrıca pahalı olması yetmiyormuş gibi birde şarj edilebilir bataryanın ek ücret verilerek alınıyor olması ve ps3/pc chat kablosunun her pakette standart olarak bulunmuyor olması normal fiyatını daha da arttırıyor.
2.Çıkarılabilir yapılan yan kapak taglarının arasında boşluk var bu ses yalıtımını bir nebzede olsa azaltıyor.Sitesinde de bu kaybı engellemek için süngerler satılıyordu ancak artık satılmıyor.


Total

Sonuç olarak şunu belirtiyim eğer yurt dışından getirtme imkanınız varsa ve ürün bütçenizede uyuyorsa alınmasını kesinlikle tavsiye ederim.Bütün sistemi almanıza da gerek yok sadece Mixamp 5.8(mixamp tx ve mixamp rx) i alıp onu çok daha sağlam bir stereo kulaklıkla(PC360,MMX 300,ad700 ve AKG K701/702 vb.) kombine edebilirsiniz bu sayede piyasada hazır olarak satılmayan en iyi 5.1-7.1 headseti elde etmiş olursunuz.

Kombinasyon 1: Ath AD700 + Mixamp 5.8
Bu kombinasyon özellikle sound whoring( ses kasmak) benim vazgeçilmezim diyenler için elde edilebilecek en iyi kombinasyonlardan biridir.Mixamp'ın eşsiz sanal surroundu ile AD700'ün ses kasmayı mükemmelleştiren tiz-bas dengesi(baslar düşük tizler ön planda) birleşince ortaya tam bir fps kulaklığı çıkıyor. AD700'ün ses ayrıntılarındaki temizliği yer tayini konusunda çok yardımcı oluyor.Ayrıca uzun süreli kullanımlarda bile halen başınızda yokmuşçasına oyununuza devam ediyorsunuz.Kullandığım kulaklıklar arasında açık ara en rahatı.

Kombinasyon 2: ATH M50S + Mixamp 5.8Bu kombinasyon biraz daha bas ağırlıklı bu yüzden de ses kasarken kullanılırsa AD700'ün gerisinde kalıyor ancak patlama efekleri gibi seslerin olduğu sahnelerde size ortamı daha iyi yansıtıyor.Uzun süreli kullanımlarda ne yazık ki baş ağrısı yapabiliyor.

(PC kullanıcıları bu kombinasyonları DDL özelliği olan iyi bir ses kartıyla desteklemeliler)


Aslında iki kulaklık içinde anlatılacaklar yazmakla bitmez ancak sadece oyun içerisindeki performanslarından bahsettiğim için fazla uzatmaya gerek yok :)Saygılarımla...
T
9 yıl
Jimmy Cliff - SXSW Festivalinden Canlı Yayın
Youtube'un sunduğu bu imkanı kaçırmak istemeyenler buyursunlar Jimmy Cliff konseri henüz başlamadı ama heyecanla bekliyorum

Jimmy Cliff - SXSW Festivali Canlı Yayın
T
9 yıl
Logitech Keybooard Case For iPad 2 by ZAGG
Öncelikle selamlar, elime yeni geçen bu klavyeyi elimden geldiğince anlatmaya çalıştım umarım yararı dokunur.Eğer bir hata yada eksik bilgi varsa af ola.


Öncelikle kutu içeriğinden bahsedeyim : Kutumuz içerisinde...

1)Başlangıç klavuzu :
Bu rehberde tuşların işlevleri,klavyeyi iPad 2'nizle nasıl balayacağınız ve klavye hakkında bazı bilmemiz gereken püf noktaları ve detaylar veriliyor.

< Resime gitmek için tıklayın >

2) USB şarj kablosu

Resimde paketin içerisinde gözüken beyaz şey üzerinde yapışkanlı 4 adet kauçuk ayak mevcut bunları isteğe göre kasanın arka kapağına takılabilirler.

< Resime gitmek için tıklayın >

3) Garanti Belgesi

Her ürününde olduğu gibi Logitech'in bu ürünüde 2 yıl garantili.

< Resime gitmek için tıklayın >


Malzeme Kalitesi

Dış Kasa: Dış kaplaması uçaklarda kulanılan alüminyumdan yapılmadır.

İç yüzeyin dört köşesinde yumuşak malzeme kullanılmış aynı zamanda tüm iç çeper bu malzemeyle çevrilmiş.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

iPad 2'nizi klavyenin içerisine yüz üstü koyarsanız klavye koruyucu görevini görüyor ayrıca şarj yeri,kulaklık yuvası ve diğer tuşlar engellenmiyor.(Tabi koruyucu olarak Apple'ın Smart Cover ürününün rahatlığıyla ve kullanılabilirliğiyle karşılaştırılamaz bile )


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Klavyemizin üzerinde birde iPad 2'mizi dikey ya da yatay biçimde oturtabileceğimiz bir yer mevcut.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

Klavyeyi iPad'imize bağlamak için :

iPad 2'mizin bluetoothunu aktifleştirdikten sonra klavyemizi açık konuma getirip ardından üzerindeki connect tuşuna basıyoruz.
Connect tuşuna bastıktan sonra alttaki ekranlar karşılaşacaksınız ekranda gördüğünüz PIN'i klavyeden tuşlayıp enter a bastığınızda yazı kaybolacaktır ve iPad'iniz klavyenizle bağlanmış olacaktır.

< Resime gitmek için tıklayın >

Artıları:
Malzeme kalitesi: Özellikle dış kasa son derece kaliteli.
Koruyucu olarakda kullanılabiliyor.
Tuşlar birbirinden ayrık şekilde dizayn edilmiş yazımı çok kolaylaştırıyor.
Bir çok kısayol kombinasyonları mevcut:

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Eksileri:
Klavye tuşlarıyla iskelet üzerindeki boşluklar biraz fazla geldi bana toz,kir vb şeyler kolayca içine kaçabilir.
Ayrıca fiyatı oldukça yüksek sadece ülkemiz için değil amazonda bile kargo hariç 73.95 $ gibi bir ücreti mevcut.

Ürün hakkında sorusu olan arkadaşlara elimden geldiğince seve seve yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılarımla
T
9 yıl
Sennheiser PC360 ve Astro Mixamp Pro
(Yorumlar için teşekkürler(ASTRO Gaming A40 Wireless System (A40 ve mixamp 5.8)+rechargeable battery pack siparişimizi verdik.) Merhaba arkadaşlar uzun sayılabilecek bir süredir ps3 için oyun kulaklıklarını ve kombinasyonlarını araştırıyorum klandan bir arkadaşımla yeni kulaklık sistemi almaya karar verdik kendisinde Sharkoon X Tactical v3 bende ise Turtle Beach DPX21 var.Değiştirmemizin sebebi memnun olmadığımız için değil imkanımız el verdikçe araştırıp yeni donanımları deneyip bilgi sahibi olmaktır. Normalde Astro A40 audio system(A40 ve Mixamp Pro) e karar vermiştik.Ancak biraz daha araştırdıktan sonra gördüm ki Sennheiser PC360 ve Astro Mixamp Pro kombinasyonu kendi orjinal sisteminden çok daha etkili ve tatmin edici oluyormuş.Bizim aslında kararımız az çok belli ancak ses donanımları hakkında bilgili arkadaşlarımız görüşlerini ve bilgilerini bizimle paylaşırlarsa memnun oluruz.Astro A40 Audio System(kablolu)(A40 ve mixamp pro): $249.99
ASTRO Gaming A40 Wireless System(kablosuz) (A40 ve mixamp 5.8)+rechargeable battery pack: $315.98

Astro Mixamp Pro + Sennheiser PC360: $129.99+$201.93=$331.92

(kargo ücretleri dahil değildir.)


Saygılarımla...


ASTRO Gaming A40 Wireless System
< Resime gitmek için tıklayın >
T
10 yıl
Turtle Beach Dpx21 5.1/7.1 dolby digital Ps3 Headset incelemesi
< Resime gitmek için tıklayın >
Kutunun içindeki parçalar;

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DSS
(headset in en önemli parçası)

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Stereo olarak gelen sesi dolby digital kalitesiyle 5.1/7.1 duymanızı sağlıyor.Dolby digital destekli oyunlarda eğer sesi 2 kanallı örneğin tv den yada stereo bir kulaklıktan alıyorsanız;
oyun içindeki tüm sesleri sadece sağ yada sol olarak algılayabilirsiniz 5.1 ve 7.1 de ise aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibidir .
< Resime gitmek için tıklayın >
Parçanın üzerinde açma kapama düğmesi,volume ayarı,bass boost ayarı,input ses ayarı ve birde bypass düğmesi bulunuyor.Eğer bu tuşa tıklarsanız dolby digital kapanıyor ve ses hangi türde geliyorsa orjinal haliyle duyuyorsunuz.
AMP

< Resime gitmek için tıklayın >
Kulaklıkla aynı kabloya bağlı.Resimde görüldüğü gibi üzerinden oyun içi ses,bass ayarı,chat seslerinin ayarları yapılabiliyor bunların yanında mikrofonu açıp kapatabiliyorsunuz ayrıca birde expander özelliğini açıp kapama düğmesi var(eğer sesi stereo olarak alıyorsanız kullanılır!stereo sesi genişletmeye yardımcı olur:stereo sesi panoromik şekilde duyarsınız).Ses seviye ayarlarının şu şekilde yardımı dokunuyor örneğin sadece arkadaşlarınızın yada oyundakilerin sesini duymak istiyorsunuz ozaman game sesini kısıyorsunuz.Aynı şekilde eğer sadece oyundaki sesleri duymak isterseniz bu seferde chat sesini kısıyorsunuz.Amp nin üzerinde birde xbox live da chat yapabilmek için gerekli olan giriş var.

< Resime gitmek için tıklayın > Kulaklığın kolay kırılmasını önlemek için baş kısımlarını oynar yapmışlar.
< Resime gitmek için tıklayın > Kulaklığın son derece rahat olduğunu söyleyebilirim.Uzun süre oyun başından kalkmayanlar için birebir.Kulaklar haricinde birde baş kısmında da sünger bulunmakta

< Resime gitmek için tıklayın > 7.1 sesi nasıl duyduğunuzu gösteren bir resim.

Headset in sahip olduğu özellikler

< Resime gitmek için tıklayın > Dolby Digital 7.1 surround ses
< Resime gitmek için tıklayın > Dolby Pro Logic® IIx surround seslere özel uzaklık efekti verir.
< Resime gitmek için tıklayın > PS3, XBOX 360, PC ve Mac için uyumludur.
< Resime gitmek için tıklayın > Psn de,Xbox Live da ve diğer online chatlerde kullanabilirsiniz.
< Resime gitmek için tıklayın > Stereo expander özelliği stereo seslerde daha geniş panoromik ses almanızı sağlar.
< Resime gitmek için tıklayın > Depremleri,patlamaları,gürlemeleri ve diğer derin bass seslerini daha güçlü duymanızı sağlar böylece oyunlardaki ve filmlerdeki heyecanı daha iyi yaşamanızı sağlıyor.
< Resime gitmek için tıklayın > Oyun esnasında chat yaparken oyunun sesi ne kadar yüksekse sizinle konuşan kişilerin seslerinide o yüksek sese adapte ediyor bu sayede arkadaşlarınızın konuştuklarını kolayca duyabiliyorsunuz.Aşağıdaki resim olayı açıklıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın > Gelen düşük seviyeli sesleri eler böylece arkadaşlarınız dediklerinizi daha net duyar.
< Resime gitmek için tıklayın > Oyun içi ses ayarlarını ve chat ses ayarlarını birbirinden bağımsız şekilde yapabilirsiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >Mikrofona söylediklerinizi kendinizde duyuyorsunuz bu sayede yüksek sesle oyun oynarken bile arkadaşlarınızla konuşurken bağırmıyorsunuz. (bu özelliğin olmadığı headsetlerde yüksek sesle oyun oynarken kendi sesinizi ayarlayamazsınız bu yüzden çoğu zaman bağırarak konuşursunuz.)
< Resime gitmek için tıklayın > Gücünü usb den alıyor.


Eksileri
Benim şuana kadar gördüğüm tek eksisi eğer pc nizde digital giriş yoksa digital ucu usb ye bağlayabilmek için ayrı bir aparata ihtiyaç duyulmasıdır.
Bazı arkadaşlar opsiyonel(çıkarılabilir) olmayan mikrofonuda eksi olarak görebilirler ancak piyasadaki diğer rakiplerinden çok daha kullanılabilir bir kulaklığa sahip olduğunu söyleyebilirim.


Ben bu kulaklığı almayı düşündüğümde Türkiyede ne bir sitede ne de bir forumda adını bile göremedim.O yüzden alacaklar yada kulaklık hakkında bilgi edinmek isteyenler için elimden geldiğince kulaklığı anlatmaya çalıştım umarım faydalı olmuşumdur.Daha fazla bilgi edinmek isteyenlere seve seve yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılar...


Bazı bilgilerde eksiklik yada yanlışlık yaptıysam af ola
T
10 yıl
Silinebilir...
...
T
10 yıl
Black ops hacklendi!(ps3)
Bilmiyorum hiç denk geldiniz mi ben dün ve bugün toplam 10-11 kişiyi gördüm ve rapor ettim.Prestige 15 level 50 adam gördüğünüzde hemen combat recordlarına bakın ya hiç maç yapmamış oluyorlar yada bir kaç maç yapmış oluyorlar.Adam toplam 5 maç yapmış 4 ünü kaybetmiş 7milyon parası var(10milyon olanda gördüm).Böyle oyuncuları gördüğünüz gibi rapor etmenizi rica ediyorum.

Saygılar...
T
10 yıl
[N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.)


Klan Üyeleri
DH adı:______PSN adı:
alr................Tagortian(Kaptan)
mcmaniac......ElturcoSertan(Kaptan Yardımcısı)
kaptanado.....kaptanado
Hata_I.........Hata34Hata35
evarinli.........Tr-Emrevarinli
mmert87.......Tr_mmert
ovarinli.........ovarinli
tef-ox........tef-ox
aalpere......aalpere

Klanımıza katılmak isteyenler yandaki linkten formu doldurmalıdırlar[N]aked [K]ing Klanı Başvuru FormuKlan Kuralları


1- NK klanı üyeleri kendi aramızda yapılacak maçlarda ve klan maçlarında küfür veya irrite edici davranışta bulunamaz, aksi takdirde uyarılır(duruma göre direk atılır) tekrarı halinde ise klanla ilişkisi kesilir.

2-Takıma maçta yaptığı hareketlerle zarar veriyorsa takımın performansını olumsuz yönde etkiliyorsa klandan çıkarılacak.(tahminen son 10 maça bakılır.)

3-NK klanı üyeleri clan tagımızı kullanmak zorundadır. ( Klan Tagımız: [NKng] )

4-NK klanı üyeleri klan maçına asil olarak seçilmiş olmalarına rağmen bahane belirtmeksizin 3 kere katılmamaları halinde klan ile ilişkisi kesilir.

6-Klan içi huzuru bozanlar kaptan tarafından direk olarak çıkarılır veya herhangi bir üye bu talepte bulunabilir, üye sayısının yarısından 1 fazlası, klandan çıkarılması istenen üye hakkında olumsuz görüş bildirir ise klan ile ilişkisi kesilir.(Her üye fikir belirtmek zorundadır)

7-NK klanı üyeleri, dh veya herhangi bir forumda klanı küçük düşürücü hareketlerde bulunamaz aksi durumda direk olarak klan ile ilişkisi kesilir.

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.