T

Teğmen
08 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
7 yıl
9V-15V DA Dönüştürücü
Değerli arkadaşlarım,saygıdeğer abilerim;bir dersim için gerekli olan DA-DA dönüştürücü baskı devresi için sizlerden yardım istiyorum.Parametreler şunlar:

Giriş Gerilimi=9V
Çıkış Gerilimi=15V
Anahtarlama Frekansı=20kHz
Çıkış Gerilim Dalgalılığı=%1
Bobin Akım Dalgalanması=0.1A
Yük=Paralel 3*47ohm 5W'lık direnç.

Güç elektroniği konusuna pek hakim olmadığım için,tasarım yapamıyorum.Şeması bile yeterli olacaktır.Saygılar.
T
7 yıl
ORIGIN Hesabımla Takaslık Knight Online Karakteri Arıyorum
Herkese iyi forumlar,saygılar.Elimde oynamadığım BF BC2,BF3 ve FIFA 14 bulunan Origin Hesabımı hoşuma gidecek bir karakter ile takas etmek istiyorum.Asas dışında her karakter olabilir.Asas karakteri olan arkadaşlar da tekliflerini iletebilir ama asas oynamayı beceremediğim için pek taraftarı değilim.Benim Origin Hesabımın DH Dükkan linki:http://forum.donanimhaber.com/m_83113330/f_//tm.htm#83113330
Üzerine en fazla 50TL veririm.Zaten benim hesabım da 120TL etmekte.Saygılarımla.İletişimler PM'den lütfen.
T
8 yıl
Serhat Teoman saç stili?
Arkadaşlar iyi günler.Serhat Teoman'ın yani nam-ı diğer Kuzey Güney dizisindeki Burak Çatalcalı'nın yine bahsi geçen dizideki saçının modelinin adı nedir?Yani nasıl tarif edebiliriz berbere?Benim saçım da biraz dalgalı gözüme hoş gözüktü de.
Saygılar.
T
10 yıl
KRONOS 77LVL ITEMLİ BATTLE PRIEST SADECE 80TL
Forumdan snap_21 adlı arkadaştan aldığım 77lvl bp mi satıyorum.charda item yoktur.fakat yan charı 47lvl mage ve üstünde priestteki takılar (ske belt,2 adet we,2 adet rol,ep vardor hepsi old takıdır) bankada ıvır zıvır vardır.magenin elinde +9 wood staff vardır.ayrıca ilerleyen lvl lerde takması için glacier erenion +7 (+1reb. de olabilir tam hatırlamıyorum) vardır.bankada 2gb parası da hazırdır.bir sürü pot ve sayamadığım kadar görev itemi de vardır.charın bilgileri tamdır.


CHARIN FİYATI SADECE:90TL dir.
isteyen pm yolu ile ya da saat akşam 5-9 arası aramamak şartı ile 05556088245 numaralı telefondan bana ulaşabilirler.aveadır.saygılar
T
10 yıl
Bilgisayarda tüm oyunlarda kasma sorunu
Arkadaşlar merhaba.bende dell 1564 model bilgisayar var.öncelikle özelliklerini saymak istiyorum.intel i5 m430 2.27ghz işlemci.4gb ram.ekran kartım ati radeon hd 5450.sorunum bilgisayarım cod 4 de cod 6 da bc2 de ve gta 4de çok kasması.en düşük özelliğe getirsem de kasıyor.bilemiyorum bilgisayarı da yeni aldım.ne yapmam gerekli?saygılar.
T
11 yıl
Kocaeli'de bir öğrencinin çalışabileceği mekan tavsiyesi
Selamlar arkadaşlar bu yıl Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünü 2.Öğretim olarak kazandım.Kocaeli de oturan arkadaşlardan yardım istiyorum iş konusunda.Bütün gün boş boş gezinmekten ise aileme katkım olsun istiyorum.böyle yerleri bilen arkadaşlar varsa ve söylerler ise sevinirim.saygılar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.