T

Yüzbaşı
23 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
106 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
10 yıl
Burnout Paradise... orjinal alanlar yardımcı olabilir mi
Bilmiyorum bu konu daha önce açıldı mı arkadaşlar. Açıldıysa da ben bulamıyorum. Burnout Paradise The Ultimate Box adlı oyunu orjinal aldım ancak oyunda sadece arabalar ve motorsikletler açık. Diğer başlıklar mevcut (oyuncak arabalar falan) ama girip bir araç seçmeye gelince, seçemiyorum. Not available yazıyor ve hiçbir zaman available olmuyor. Oyunun son patch dosyasını da yükledim ama nafile. Çözümünü bilen var mı acaba
T
11 yıl
5800 kamera resimleri...
Yaklaşık bir ay önce 5800 aldım. İçinden çıkamadığım bir konu oldu. Aldığımda telefonun hafıza kartına yüklenmiş birkaç resim vardı. Şu an 300'den fazla resim var hafıza kartında. Ancak kamerayla çektiğim 3-4 resim var ve ben bu resimleri her seferinde aramaktan bıktım. Kamerayla çekilmiş resimler diğer resimlerin arasında kaybolup gidiyor. Kamera resim ve videolarını hafıza kartındaki diğer resim ve videolardan nasıl ayırabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.