S

Yarbay
22 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
160 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
3 ay
Hunter Biden Pedofilileri ve Vatikan
Sosyal medya ve ABD basını çalkalanıyor. Vatikanın elektrikleri kesildiğinde papanın çocuk kaçakçılığından ve dolandırıcılıktan tutuklandığı söyleniyor. Hunter Bidenin laptopundan çıkan pedofili videoları Trumpın eski avukatı tarafından sosyal medyaya yüklenmiş. Ulusal güvenlik muhafızlarının harekete geçtiği ama ne amaçlı olduğu belli olmadığı söyleniyor. Daha öncesinde Obama'nın da adı Pizzagate skandallarıyla anılmış ancak üstü kapatılmıştı. Artık kılıçlar çekildi, umuyorum ki bu uluslar arası pedofili çetesi bir an önce çökertilir ve bu pislikler gün yüzüne çıkartılır.
S
3 ay
Microsofttan itiraf niteliğinde açıklama, çip gerçeği!
Microsofttan itiraf niteliğinde açıklama, çip gerçeği!

Microsoft yetkilileri sorulan sorular üzerine yaptıkları açıklama ile çip gerçeğine ışıl tuttular. Yetkililerin belirttiklerine göre yıllardır bişgisayarlara çip takıldığını itiraf etmiş oldular. Evet yanlış duymadınız bilgisayarlarda çip olduğu gerçeğini öğrenmiş bulunuyoruz.
S
4 ay
Youtube video yükleyemiyorum.
Telefonda youtube video yükleme ekranında bir hata alıyorum.

Telefonum mi 9t pro, bilgisi olan var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 ay
Photoshop'un genel olarak yavaş açılması.
Arkadaşlar merhabalar. Bilgisayarda photoshop'un yavaş açılması beni benden alıyor. Totalde 10-15 sn zaman alıyor neden bu kadar yavaş açıldığını anlamıyorum.

Bilgisayarım i5 10400f işlemci 2x8gb ddr4 ram ve samsung 970 evo nvme ssd takılı. Bana 2 sn.de açılması gerekiyor gibi geliyor. Genel olarak yapılması gereken ayarlara baktım ama halen yavaş gibi geliyor. Bu konuda fikri olan var mı?
S
5 ay
HP'nin rezilliği
Yıllardır kullandığım HP 4640 yazıcının yardımcı programı kendisini otomatik olarak kaldırmış. Sonrasında bana yeni sürümü bulup yüklemek kaldı tabiyki ama oda nedir? Tarama yapmak için bile HP'nin özelleştirilmiş kişiselleştirilmiş zamazingosunda hesap açmam gerekiyor. Yedi sülalesinin kulağını çınlattığımın yazılımcılarına buradan selam olsun. Tek yapması gereken yazdırmak ve taramak olan alet benim kişisel mailime dokümanlarıma ve bilzümre bilgime erişmek istiyor. İçimden geçenleri anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalıyor. Bunlara kesilen cezalar az bile ama bu ülkede kimi kime şikayet edeceksin.
S
5 ay
10400f için cpu soğutucu
Ucuz yollu ama iş gören birşey istiyorum. Thermaltake contac 30 ve xigmatek gaia 2 vardı bende ikiside lga1200 uyumlu değilmiş.
Tavsiye verebilecek var mı?
S
5 ay
10400f İçin anakart tavsiyesi
Arkadaşlar merhabalar 10400f için anakart tavsiyesi verebilir misiniz? 2x8gb 3600 mhz ram alıyım diyorum. Anakart msi z490-a pro düşündüm ama fazla masraf mı olur veya verdiğim paraya göre faz yapısı iyi midir, vrm soğutması vb iyimidir bilemedim. Sizden de fikir alayım dedim. Aslında ryzen 5 serisi düşüyordum ancak rakam oldukça yukarıya çıkacak bu durumda. Bende 10400f almaya karar verdim. Ekran kartım gtx1080.

Edit: PCI Express 4.0 desteği konusunda da yorum yapabilir misiniz?
S
6 ay
2 Yaşındaki GTX 1080'in Cyberpunk 2077 minimum gereksiniminin altında kalması
Çok vahim bir durum bu, 2 yıllık kart resmen çöp oldu.

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri
Minimum sistem gereksinimleri
•İşlemci: Intel Core i7-8700K veya Ryzen 5 3600
•RAM: 16 GB
•Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 4 GB veya RTX 2060 Ventus XS OC
•İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
•Depolama: 50 GB
Önerilen sistem gereksinimleri
•İşlemci: Intel Core i7-10700K, Ryzen 7 3800X ve üzeri
•RAM: 32 GB ve üzeri
•Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 2080 Super Ventus XS OC
•İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
•Depolama: 50 GB
S
12 ay
1 Yuan 1 TL Yakında Zengin Oluyoruz!
1 Yuan 1 TL oldu sonunda, yakında çinliler Türk mallarına rağbet edecekler, tüm dünya Türk malları ucuz ama kalitesiz diyecek. Türkiyede insanlar sabahtan akşama kadar çalışıp 10 dolar para kazanıyorlarmış diyecekler. Çok yakında yuan daha da değerlenirse zengin olacağız. Avrupanın çöpünün %70 ini satın alıyormuşuz, daha ne kadar dibe ineceğiz merak ediyorum.
S
geçen yıl
Eski Lg Telefonum Emei Kapanmış nasıl açtırabilirim.
Arkadaşlar 10 yıllık bir lg ke770 telefonum vardı, babamın telefon hattını taktım ama çalışmadı. Sanıyorum emeisi kapanmış olabilir bunu açtırmanın bir yolu var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.