I

Yüzbaşı
18 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
362521 Gün Cezalı
357812 gün 3 s. 20 dk.
Gönderiler Hakkında
I
13 yıl
İnsanlar hemen inanıyor
Arkadaşlar daha yeni bir e-posta gördüm. Bunda msn nin paralı olacağını bu mesajı 12 kişiye göndermessek bize de paralı olacağını yazmış Çok saçma geldi gerisini okumadan sildim.
Bana şunu hatırlattı bazı dangalaklar millete mesaj gönderip hatta bizzat kağıda yazıp millete verip işte bu kağıttaki yazılanları 10 kişiye dağıtmassan başına bir iş gelecek inanmayanların geldi felan diye Gerçekten insanlar çok saf. Ve dinimizde de böyle saçmalıklara hurafelere yer yok.
I
13 yıl
Aksaraylılar şehirde ki yaygın hastalık ne durumda?
Evet ben şu an aksarayda değilim durum nedir çevrenizde varmı birde sorunun kaynağı bellimi?
I
13 yıl
Creative den yani seri gelecekmi?
Evet arkadaşlar x-fi lerin vista altında xp kadar randımanlı çalışmadığını kullananlar belirtiyor. Acaba creative yeni bir seri hazırlıyormu x-fi nin yerine?
I
13 yıl
Usb mi ps/2 mi
Arkadaşlar fareyi hangi bağlantı ile bağlamak iyidir usb mi ps/2 mi?
I
13 yıl
Aşkın peşinde (o clone)
Arkadaşlar hatırlıyormusunuz bu diziyi benim gördüğüm en iyi diziydi. Hiç aşkı bir dizide bu kadar hisstemedim daha. Şu an gösteren kanal varmı veya youtube dan başka bulabileceğim yer? Ayrıca siz ne düşünüyorsunuz bu dizi hakkında?
I
13 yıl
@ mınaa nerelrde?
Bu arkadaşımızı merak ettim, güzel şeyler yazıyordu genel olarak.
I
13 yıl
Süper bişey eminim bir çok kişi sevecek
I
13 yıl
Basit telefon önerisi
Hiç bir özelliği olmayan ucuz sadece arayan ve mesaj atan renkli ekranı olan bir nokia önerirmisiniz? Kullanışlı olursa iyi olur.
I
13 yıl
Yunanca bilen bakabilirmi?
Evet arkadaşlar yunanca bilen lazım? Varsa benle pm den iletişime geçebilirmi?
I
13 yıl
Ssd ve hdd karşılaştırması
http://www.anandtech.com/memory/showdoc.aspx?i=3287&p=1

Evet arkadaşlar güzel test olmuş değerlerden göreceğiniz gibi güç tüketimi olarak ikisinin pek farkı yok hdd biraz daha iyi bu karşılaştırmada. Uygulamalarda ise, sentetik bench lerde ssd daha iyiyken, direkt uygulamalarda ise pek fark yok yine ssd biraz daha önde. Uygulama başlangıcında ise ssd bombayı patlatmış çok fark atmış hdd ye. Kısacası ssd ler gelişiyor. Ve özellikle masaüstü performansı olarak ssd tercih edilebilir ama burda karşılaştırılan hdd ve ssd nin dizüstünün ki olduğu unutulmamalı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.