M

Çavuş
17 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
9 yıl
Bilgisayarda D yi göremiyorum
Merhaba arkadaşlar.Forumda baktım ama konuyla alakalı başlığı göremedim.İnternettede baya eski yıllara ait çözümler olduğu için uygulayamadım.Kısaca sıkıntımı özetleyim.Yeni bir 500 gb lık harici disk aldım.Harici diskin ilk kullanımı ile ilgili olarak bişeyler okurken harici diski bölümlendirmem gerektiği yazıyordu.İşlemi yapayım derken harici diski bölümlendiremedim.Bu bir tarafa ayrıca daha sonra işlemi yarım bırakıp vazgeçtikten sonra bilgisayarda ne D yi görebildim ne de harici diski.Windows 7 ultimate kullanıyorum,konu hakkında lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz.Şimdiden teşekkürler.
M
10 yıl
Araç Muayenesi ve Noter Satışı Hakkında
Selam arkadaşlar.Şu kısa zamanımda internette araştırmaya çalıştım ama bir türlü sorularıma karşılık gelecek cevapları bulamadım.Sorularım şunlar...
İstanbulda 2005 model bir araç almayı düşünüyorum,araç sahibi ile fiyat konusunda anlaştık sayılır.Araç yetkili servis bakımlı.Yalnız aracın muayene süresi dolalı 3 ay olmuş,araç sahibi isterseniz muayeneyi yaptırıp öyle satabilirim yada muayene ücretini fiyattan düşüp öylede alabilirsiniz diyor.Ben aracı alır almaz LPG taktırmayı düşündüğüm için.Aslında hem muayene ücretini aracı alırken fiyattan düşeyim hemde araca LPG taktırıp muayeneyi yaptırıp ruhsata öyle işleteyim diye düşünüyorum.Ama aracı istanbuldan ankaraya getirirken araç muyenesi olmadığı için trafikte herhangi bir şey olsa (Allah korusun kaza veya trafik kontrol gibi) veya sonrasında muayene,ruhsata işleme gibi aşamalarda ne gibi sorunlar yaşarım?
Ayrıca aracın ruhsat rengi siyah,fakat görünen rengi ve sahibinin bana beyanı olan rengi granit gri.Böyle birşey olabilirmi?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
M
10 yıl
Hotmail Adresime Mesaj gelmiyor Acil Yardım
Selam arkadaşlar konuyla ilgili olarak internette ve forumda aradım ama bulamadım.Hergün en az 2-3 kez ileti gelen hotmail adresime 6 gündür 1 tane bile ileti gelmedi.Hotmail ide kurcaladım ama olmadı.Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
M
13 yıl
ALTTAN ISITMALI EV İÇİN KOMBİ ÖNERİSİ
merhaba arkadaşlar.forumlarda alttan ısıtmalı evler için kombi tercihinde pek fazla bilgi bulamadım.yozgatta ikamet etmekte ve alttan ısıtmalı olan evimizde kombi tercihi için yardımlarınıza bşvurmak istedim.net kullanım alanımız 120 metre kare,evde eşim ben ve bebeğimiz var yani üç kişiyiz,yozgat suları çok kireçli,evimiz orta kat ve pvc değişiminide kombi ile beraber gerçekleştirip biraz daha iyi bir ısı yalıtımı yapmayı hedefliyoruz.yaptığım araştırmalar buderus,vıessman ve vaillant ın iyi olduğu yönünde.fakat model ve yoğuşmalımı yoğuşmasızmı diye kararsız kaldık.lütfen bilgilerinizi paylaşalım...ilginiz için şimdiden teşekkürler.
M
13 yıl
vİdEo KaMeRa İçİn LüTfEn YaRdIm
merhaba arkadaşlar.aranıza yeni katılan bir üye olarak size birkaç sorum olacak.yardımcı olursanız çok sevinirim.

2 hafta sonra kızımın ilk doğum gününü kutlayacağız.doğumunda görüntülerini kaydetmek için maalesef video kameramız yoktu.fotoğraf makinesi ile sadece resimlerini çekebildik.şimdi ise doğumgününde bari videolarını çekelim istiyoruz.anlayacağınız ilk defa kamera alıcaz.yaklaşık 2 haftadır nette biraz araştırıp bilgi sahibi olmaya çalıştım fakat çok amatör olduğum için işin içinden çıkamadım.
aşağıdaki sorularımda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

1.çekmiş olduğum videoları taşınabilir hdd lerde ve bilgisayarımda depolamak,gerektiğinde dvd ve vcd olarak hazırlamak(yakınlarımıza vermek için) istiyorum. 3-4 ay sonra iyi bir bilgisayar alacağım düşünülerek alacagım kamera mini dv mi,dvd mi yoksa hdd mi olmalı? (kamera için yaklaşık bütçem 700 ytl civarı)
2.shop-mar da 20 şubatta panasonıc sdr h20 hdd kameranın indirme gireceği ilan ediliyor.sizce bu kamera nasıldır ayrıca shop-mar güvenilirmidir?
3.hafta sonu ankara’ya gittiğimde kamerayı almak istiyorum.bildiğiniz güvenilir bir mağaza varmı?

Biliyorum bu tür yazıları çok okudunuz ve belkide sıkıldınız ama lütfen banada yardımcı olun.sony mi panasonıc mi almalıyım karar veremedim.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.