S

Yarbay
19 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
34 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
Th10 ve Th11 eşleşme durumu
Merhaba arkadaşlar.

Son güncellemede bildiğiniz gibi ''th10 ve th11 oyuncuları çoklu oyuncu eşleşmesinde birbirlerini daha az bulacak'' açıklaması mevcut.

Kral 40 kraliçesi 31'e basmak üzere olduğum bir th10'um var. Kule yay sihirbaz bitti, hava savunma tesla ve kraliçe 35 olduğunda okçu topları bırakarak veya birer kademe 12 yaparak Th11 e basmayı düşünüyorum.

Yukarıdaki güncelleme açıklamasını bugüne kadar hep th10'un th11'i, Th11'in de Th10'u daha az görmesi gibi yorumluyordum ama kafama takıldı ben mi ters yorumladım? Sanki farklı bir yorum daha ortaya çıkıyor, Th10'un th10'u Th11'in Th11'i daha az görmesi dolayısıyla her iki köy seviyelerinin de bir alt seviye köyleri daha fazla görmesi gibi bir durum olabilir mi?

Daha çok Th11 oyunculardan bu konuda yanıt almak isterim. köy ararken th10 mu th11 fazla çıkıyor. Eski sattığım full th11 köylerde durum biraz sıkıntılıydı. Th11 ganimet kasma konusunda bir iyileştrime oldu mu?
S
5 yıl
IPAD VE ANDROID TELEFON İÇİN WİRELESS TAŞINABİLİR HDD ÖNERİLERİ
Ipad ve Samsung telefon ile sorunsuz kullanacağım wireless disk için tavsiye istiyorum. Ayrıca bu tarz wireless disk kutuları da mevcut. HDD veya disk kutusu şeklinde kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?
S
5 yıl
OKÇU KRALİÇE?
Resimde görülen kraliçe, daha doğrusu yaz başında yapılan güncellemede artık duvara takılmayacak diyerek ne yapacağı belli olmayan hale getirelen yancı kraliçe, teslayı aldıktan sonra sizce hangi birime yönelecektir? Hele ki en yakın birim köy binası gibi görünürken?
< Resime gitmek için tıklayın >

Cevabını da vereyim mantıklı tahminlerle konu şişmesin.

Köy binasını pas geçip bir yıldızı almayan bu yancı kraliçe, barbarı oklayan okçu kulesi de işini bitirsin diye müsade edip nasıl olduysa okçu kulesinin arkasındaki hava savunmaya çalışmaya başladı. Galadon'un max th10 3 yıldız videolarından şüphe etmemek elde değil. Arkadaşlar istek yapmış spcell de buglu kraliçe ayarlamış olsa gerek..
< Resime gitmek için tıklayın >

Merak edenlere; Bu kraliçe binayı almadı, gerek görmedi, ilk resimde gördüğünüz bina hariç ne varsa hepsini temizledi, o arkada görülen gariban okçular aldı binayı ve öyle 3 yıldız oldu.
< Resime gitmek için tıklayın >
S
5 yıl
SATILDI...
Satılmıştır, silinebilir...
S
9 yıl
Team Xtreem S3 120GB Senkron NAND
************Sorun çözülmüş, aynı ürünle 15 gün içinde değişim yapılmıştır***********Arkadaşlar dün Teknobiyotik'ten bu ürünü aldım. Sata III arayüzlü ve Senkron NAND bellekli 120GB kapasiteli. PClabs testi de mevcut. Fakat ben ürünle AS SSD Benchmark testine şöyle bir sorunla karşılaştım:
< Resime gitmek için tıklayın >
Değerler açıkçası SataII'nin en süt seviyesi olarak kabul edilebilir gibi. Bağlantı Sata 6 kabloyla ASUS p8Z68-V boarda Grey Sata III portta yapıldı. Zaten biosta Sata 6 portta görünüyor ama benim anakartın biosu SSD'yi aşağıda vereceğim AS SSS bencmarkta olduğu gibi Xs3 olarak değil Xs2 olarak görüyor. Aynı zamanda yukarıda görüldüğü üzere AS SSD programı da XS2 olarak görüyor. Yeni versiyonunu da denedim değişen birşey olmadı.

İşte bu da Aynı ürünün Xs3 olarak göründüğü ve değerlerin daha iyi olduğu başka bir SS.. Yani Sata 3 ve senkron bellekli bir SSD için olması gereken makul değerler.
< Resime gitmek için tıklayın >

Ayrıca PClabs testi de burada.
http://www.pclabs.com.tr/2011/08/17/team-xtreem-s3-120-gb-ssd-incelemesi/

Yurtdışında da benzer bir sorun olmuş.
< Resime gitmek için tıklayın >
Sorun yaşayan kişinin kendi boardunun biosunda da Xs2 olarak görünüyor
< Resime gitmek için tıklayın >
İlgili link. Orada da aynı üründen kullanıp Xs3 olarak daha farklı skor alanlar paylaşım yapmış.
http://forum.chip.co.id/showthread.php?t=174813&p=3371855

Teknobiyotik'e mesaj attım. Sadece Atto testi istediler. Atto testi vereceksem Asenkron S2 120GB olanı daha ucuza alırdım bu mevzuya da girmezdim. Bakalım sonuç ne olacak.
S
9 yıl
MSI HD5870 Lightning Hakkında
Bugün Eksen'de indirimli olarak 483 TL'den satılıyor. Kartın güç girişleri 8 pinli. Pcb tasarımı özel baskı devrelerinden oluşmakta. Overclock3D Anantech ve Guru3D incelemelerinde 1ghz ve üstü OC olabiliyor. Ben daha ziyade en çok BattleField Bad Company 2 skorlarını dikkate alıyorum
< Resime gitmek için tıklayın >
HD6950'den çok az iyi skora sahip olan standart 850 mhz HD5870 ve 900 mhz MSI HD5870 Lightning. Teste ayrıca Gigabyte SOC ve Sapphire Toxic 2Gb modeli var. HD6950 2GB Anandtech Bench GPU/2011: 61 fps
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
1ghz hızaşırtılmış olarak HD6970 ile aynı skora sahip. Listede yok ama Anandtech skoru 69 fps. Burada sadece temmuz sonunda gelen Nvidia driverlarının yaratığı skorlar yok. 19/07/2010 258. Driver ile ve daha sonraki driverlarla bakınca GTX480 aslında 1. nesil DX11
kartların tartışmasız lideri konumuna erişiyor ama 480 Tl'ye sıfır GTX480 yok olacağını da sanmıyorum. Zaten bu tarz ölümcül fiyatlara genelde AMD ürünlerinde rastlamak daha olası bir durum.

Belki Hd6950 için itirazlar olacaktır. Yeni sürücülerle aradaki farkın kapandığı hatta önde olabileceği düşünülebilir. Tessalation konusu ve güç tüketimi yönünden de eleştiriler olabilir. Ayrıca Lightning modelin sessiz olmadığı da var yorumlarda ama Özel soğutmalı modelini geçtim standart Hd6950 için bile arada 150 TL'ye varan farklar var. HD6950 mod olayına da değinirsek zaten bırakın modu orjinal tasarımlı Hd6970, GTX580'in GTX570'e sağladığı üstünlüğü zaten sağlamıyor. Bu şartlarda görüşleriniz nedir?
S
10 yıl
NEO PDP PANEL PLAZMA
Arkadşlar LG 50pk950 modeli plazma almayı düşünüyorum. Tamam şu anda özellikle Led ler daha revaçta ancak biraz yılların alışkanlığı CRT den pek kopamadım birde en doğal görüntü sistemi olarak CRT'ye yakın tarzda hala Plazmayı düşünüyorum. Panasonic NEOPDP plazmaları beğenmiştim dün telefonda İstanbul Bilişim Müştrei hizmetleri ile görüştüm LG 50pk950 TV de neopdp dedi ama bunu Panasonic'e ait olduğunu zannediyordum. Aranızda
Panasonic ya da LG plazma kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.
S
10 yıl
TT BIG TYPHOON için 1156 Platform Kit
TT Big Typhoon için 1156 kit var mıdır? Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım. 1366 kit olduğunu duydum. 1366 kit ile de 1156 platformda kullanılabilr mi?
Deneyen bir arkadaş nı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.