H

Yüzbaşı
03 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
2 yıl
İlk seri Xbox one alinir mi?
Arkadaşlar çocuklar için kinect almak istiyorum. Jtag li 360 var bide İlk seri Xbox one var. 360 i zaten biliyorum. One I düşünme sebebim yeni oyunları da oynayabilecek.

Kronik arızası var mı
Fan sesi durumu nasıl
Oyunlarda kasma FPS düşüşleri oynamayı etkileyen durumlar var mı

Sahip olanlar yardımcı olursa sevinirim

Öne s tercih etmememin nedeni kinect için ayrı bir çevirici gerekmesi onunda pahalı olması
H
6 yıl
42LB580N önerir misiniz?
arkadaşlar bugün bu tv yi almayı düşünüyorum. makineye digiturk bağlanacak. maç ve film izlenecek. görüntüde sıkıntı yaşar mıyım? kullanan arkadaşlar varsa düşüncelerini yazarlarsa sevinirim.
H
9 yıl
PS3 öndeki ısıklar yanmıyor
arkadasımın bır cıhazı var. cihazın power ve disk cıkarma tuslarının altındaki ısıklar yanmıyor. tusların calısmasında problem yok. nasıl yanar bu tuslar. version 3.66
H
9 yıl
Bir şarkı arıyorum
Arkadaşlar bir şarkının adını arıyorum ama ne adını nede tınısını hatırlamıyorum. klibini az çok hatırlıyorum.

2 kız var bide oğlan kızlardan biri ile sevgili. her klipte olduğu gibi oğlan diğer kızla aldatıyor. ilk başlarda sıkıntı yok ama aldatan kız diğer kıza durumu anlatıyor. diğer kızda sabah yatağın başına bi not bırakıyor ve diğer kızın arabasına biniyor. oğlanda nota bakıp ağlıyor falan.

çok güzel bir slow müzik.

yardımlarınızı esirgemeyin kafayı yemek üzereyiz şirkette.
H
9 yıl
FİFA 12 KARDEŞLİĞİ
Arkadaşlar ben oyunu aldım. bu mesajın önceki halini aşağıdaki alıntılarda görebilirsiniz. şu ana kadar herkes benide ekle demiş amaparayı yatırmadığı için listeyi temizledim. 3 bankada hesabım var ( garanti, finans ve yapı kredi) haftasonu olduğu için eft yapılamadığında öncelikle ya havale yapmanız gerekmekte yada atm den yatırmanız gerekmekte. oyun için sony nin benden kestiği ücret "136" TL dir. buda kişi başına bölündüğümde "27,2 TL dir. bu ücreti gönderenlere kullanıcı adı ve şifre verilecektir.1- hydes ( oyunu alındı)
2- özalican ( parayı yatırdı) (şifre gönderildi)
3- HadwiCk^ ( parayı yatırdı) (şifre gönderildi)
4- ec1000 ( parayı yatırdı) (şifre gönderildi)
5- _HollowMan_ ( parayı yatırdı) (şifre gönderildi)


Bu kardeşlikte böylece sona ermiş oldu. darısı assasins creed'e ( pek umudum yokta)
H
9 yıl
BF 3 PSN KARDEŞLİĞİ ( tamamlandı )
Arkadaşlar anladım ki 2 oyunu almak zor olacak sadece bfc 3 için kardeşliğik yapıyorum ben oyunu aldım. 3 bankada hesabım var ( finans, yapıkredi, ve garanti) havale olarak hesabıma parayı gönderiyorsunuz. 5 kişilik grup tamamlanınca şifreyi gönderiyorum. bu arada oyun için 30 TL alacağım. sorun çıkmassa herkese 2 lirasını geri göndereceğim

hadi hayırlısı.

1- Hydes ( oyunları alacak )
2- mustafa080
3- haydar.
4- ozalican
5- akrep81

arkadaşlar sıra ile gönderiyorum hesap bilgilerini indirdikten sonra logout yapmayı unutmayın logout yapınca pm atın ki diğer kişiye bilgileri göndereyim.

umarım bu grupla başka oyunlarda alırız.

İlk oyunumuz hayırlı olsun.
H
10 yıl
Media Player tavsiyesi
Ustalar bir arkadaşım media player almak istiyor. DTS ve Torrent Desteği olsun istiyor. bide düzgün çalışsın diyor. 150 TL ye kadar bir şey düşünüyor önerileriniz nelerdir?
H
10 yıl
İZMİR 9D SİNEMA KEYFİ 2 KİŞİYE BEDAVA BİLET VERECEĞİM.
Arkadaşlar uzun süre önce grupanyadan aldığım 9D cinema için 2 tane kod var elimde son kullanma tarihi yarın ama sistemde sapıtmalar yaşanabilieceği sebebi ile bu gün gidebilecek 1 çift yada 2 ayrı kişiye kodları vereceğim. İzmir'den Kesin gidecekler PM ile ulaşırlarsa kodları kendilerine ileteceğim.

kodlar bu akşama kadar kullanılmamışsa yarın tekrar vereceğim.

9D sinema

< Resime gitmek için tıklayın >
H
10 yıl
Hard disk Formatlama.
Elimdeki 500 GB 2.5" harici Hdd'yi 2 bölüme ayrıp 1. bölümü fat32, 2. bölümü de NTFS olarak formatlamak istiyorum. hdd formatlanınca 465 gb kullanılabilir alan var. 45 gb NTFS ve 420 Gb fat32 olarak formatlamaya çalıştım yapıtığım işlemler.

disk yönetiminden hdd yi 2 ye böldüm ve 45 gb lık kısmı ntfs olarak formatladım. burda sıkıntı yok. 420 gb lik kısım windows fat32 olarak formatlamadığı için gene ntfs olarak formatladım. daha sora "hp usb format" gibi adı olan bir programla harici hdd yi fat olarak formatlamaya çalıştığımda ilk önce disk yazma korumalıdır diye bir hata veriyor. daha sonrasında 32 gb fat32 olarak formatlanmış bir bölüm oluşuyor geri kalan kısım ise biçimlendirilmemiş olarak gözüküyor.

diski komple fat olarak formatladığımda disk yönetimi içinden bölemiyorum.

farkındayım uzun oldu ama sorunuma bir çare lütfen.
H
10 yıl
Hangi Netbook'u Almalıyım?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.