P

Binbaşı
11 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
9 yıl
PS3+30 DERNEĞİ olarak Battlefield'de son nokta! DİCE DEV TEAM Künyesini kaptık :))
http://www.youtube.com/watch?v=zacLgKjGNrk&feature=youtu.be
dice nin adminleri künyeyi aldıktan sonra youtube koymuşlar.OrganizasyonlarınDAKİ AMAÇ DİCENİN yeni künyelerini dağıtmaktı.Bende bu künyeyi adamlardan çatır çatır aldım:) ama alacam demiştim.hatta battellog da yazmıştım status kısmına'' Friends will be friends DİYEREKTEN DICE Nin friends dog tagı bulmak için düştüm yollara.bulucam ve getiricem size! '' ve sonunda aldık türklerin nasıl bir oyuncu olduğunu az da olsa gösterdik bu forumuda açıyorum eğer ki bir organizasyon olursa tekrar bilgi gelirse burda paylaşalım diye. herkese iyi oyunlar saygılar
NOT: Rahime arkadaşımız da bu künyeden kapmıştır. bayanların burda ne kadar hırslı ve bu oyunlarda ne kadar başarılı olduğunu kendisi bir kez daha kanıtlamıştır. kendisini buradan tebrik ederim
P
9 yıl
bağlantınız 50 yada 100 mbit olup kablosuzda bu hızı göremeyenler için çözüm burda
çözümü çok basit. superonline sizin eve internet bağlarken modem olarak ya tılgın marka yada pirelli marka modem bağlamışlardır. bu modemler n protokolü desteklemiyor. n protokolü destekleyen bir modem bağlatırsan ki ellerinde huwai marka olan n protoküllü modem var onu bağlattır. yanlız laptopunda yada masaüstü bilgisyarınında modemi n protokolü desteklemesi lazım. yada n protokolu destekleyen bir wriless alıcı adaptörü alabilirsin pc ne. ama önemli olan modem ve pc de ikisinde n protokolü destekleyen wireless oldumu 50 mbit yada 40 mbit tin üstünde bu hızı kablosuz olarak görebilirsin. saygılar.
P
9 yıl
AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu
PS3 KOLUYLA FPS DEN ZEVK ALAMAYANLAR İÇİN İDEAL BİR ALET. online firmware bulup kuruyor.aletin driverını pc ye kurmakta çok kolay. şimdidedn alacak olan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. LAG YOK .GECİKME YAŞANMIYOR.KENDİNE ÖZEL FREKANS KANALI BULARAK FREKANS KİRLİLİĞİ YAŞAMIYORSUNUZ!!YOK ŞU MOUSA PADDE KULLANIN YOK BEYAZ ZEMİNDE KULLANIN YOK ALİMUNYUM FOLYADA KULLANIN DERDİ YOK.HERYERDE KULLANILACAK ŞEKİLDE DİZAYN EDİLMİŞ. GECİKME YOK SENSİTİVLER MÜKEMMEL!
P
11 yıl
herhangi bir cep telefonu bluotuth kulaklık olurmu?
ya merak ediyorum herhangi bir cep telefonu için olan blutoth kulaklık olurmu ps3 e?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.