N

Yarbay
15 Mayıs 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
13 yıl
Random DC
Beyler ben 1 hafta 10 gündür alakasız dcler yiyorum.benle birlikte bi kaç arkadaşımda. farklı yerlerde oturan.olay şole

1-)herşey çok güzel giderken 180-250 ms bi anda spike geliyo 5-6 saniyelik bi disconnect.
2-)ardından login olduktan sonra battlegroup'uma giremiyorum bi 2 dakika kadar.sanki geçici ban yemişim gibi.(nagrand realm,vinidication)
3-)formatlı 0 dan kurulmuş oyunlu 0 addonlu sistemde sonuç aynı.
4-) denize demir atan bir geminin kablolara hasar verdiğini okudum bi yerde.acaba sorun bu mudur.yani çok bağdaştıramıyorum benzer sorun yaşanlar varsa soylerse sevinirim.en azından sorun nerde onu bilirim
N
14 yıl
dfgdfgdfgd telekom telokom werewrwer
allah belanızı versin 2 elle bi şeyi doğrultamadılar bu nebiiçim internet
N
14 yıl
Warlock Raid Talent
full 70 dungeaon setli fire mage'i aşşağıdaki kombinasyon ile hem trash hem boss damage de geçiyorum.fakat çok kağıtım o doru :D

başlarda farkedemediğim demonic sacrifice'ı denemeye başladım.Raid lerde koşturan wlock arkadaşların fikirlerini almak istiyorum talent dağılımı hakkında.
yorum larınızı bekliyorum.

http://armory.wow-europe.com/character-talents.xml?r=The%20Sha'tar&n=nihilis

kendi amacım;

talent dağılımım bu şekilde.rahat cast ile hasar üzerine kurulu.Shadowfury den feragat edip demonic sacrifice ı açtım.uzun savaşlarda fel hunter burst damage gereken yerde imple işimi görmeyi planlıyorum.crit,spell damagedagger+crit,spell damage heldin off hand ikilisini oluşturamadım daha sayısız kere inst. yapmama rağmen.sırf o nedenle +40 spell power da bastıramıyorum.o nedenle spell power 590 da kilitlendi 700 civarı spell damage y.itemamacım biraz daha SH yaparsam stormcaller alıcam.(evet karazhan dropları olmadan 70-72 dungeon droplarla).

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=The%20Sha'tar&n=nihilis

bu üst baş.

eh tabiki 3 wlock varsa anca biri demonic açabilir dier 2 sinin imp. blood pactı ile partyi bufflaması gerekir.yani çakışma olmaması için.
N
14 yıl
Deniz Akkayanın eski hali(tornadan onceki)
ben ole estetik yaptıgını falan bilmiyodum ama arkadaş gözterince resmi çok güldüm.yıllar önce nihat doğan klibindede oynamış bu tiple o klibi bulan olursa link atarsa sevinirim

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > liv tyler akkaya
N
14 yıl
hesap devretmek isteyen iyi kötü(16. evren)
arkadaşlar sıralamsına bakmadan herhangi bi hesabı alabilirm1000 2000 puanda olursa çok iyi oluryani o kadar az olursa bile.

ilgilenenlere teşekkürler
N
14 yıl
P5B Deluxe WI/FI AP Edition yeni bios 0711
http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/mb/socket775/P5B%20Deluxe%20Wifi-AP/P5BD0711.zip

P5B Deluxe Release BIOS version 0711
1. Fix DRAM frequency incorrectly display problem under auto, standard and AI N.O.S mode
2. Add check ATI CrossFire VGA card routine
3. Add ASUS Cross Graphics Impeller (ASUS C.G.I) feature
4. Reduce system full reset of times
5. Patch some VGA card can''t found when NB Vcore value has been set too high
6. Fix DDR frequency 889 unstable by SPD
7. Enable support for NVIDIA 7950GX2 cards under recovery mode
8. Fix CPU frequency not correct when use ES CPU and lock free fuction enable
9. Fix memory display message not correct under multi-language
10. Add new CPU Ucode to support Kentsfield B3 stepping CPU
11. Fix chassis fan 2 speed not correct when fan speed too low
12. Fix ATI CrossFire can''t work when using with 800FSB Prescott CPU
13. Enhance Chassis Q-Fan sensitivity
14. Improve memory compatibilitybu adresden indrebilrsiniz.
benim gozlemlerim 434mhz günlük fsbden artış 450lerde sorun yok kastım sistemi oyundu torturedu(2sa).birazdaha arttırıcam bakalım neler değişecek.
N
14 yıl
Bana Rakip Çıkmadı(sf zero1-2-3,SF EX(x) plus)
şu ana kadar donanım haberde bana üstünlük kuran olmadı kendinize guveniyorsanız gelin kapışalım.
son zamanların en sıkı dövüşleri için

scourgelord@gmail.com msn
N
14 yıl
MOVED: live msnde paylaşım klasörünü kaldırmak
N
14 yıl
live msnde paylaşım klasörünü kaldırmak
yeni gelen msn 8 de heruyerde paylaşım klasörü görüyorum bu klasörleri kaldırmanın bi yolu varmı ben bulamadım.

belgelerimde olanının path'ini alakasız bir yere atarak kurtuldum asıl şu bilgisayarımın altındaki paylaşım klasöründen kurtulmak istiyorum tecrubeli arkadaşların yardımlarını beklğiyorum.

teşekkurler

konuyu yanlış yeer açmışım ama bilen lenr gene esirgemesin bilgilerini
N
15 yıl
Asus P5B Deluxe AP+E6300+TWDDRII667(SPI Eklendi 456FSB)
boardda sicaklık okuma sorunu var stok fan ile 2.2 yapamıyoken Arcting Cooling Freezer pro ile 3ghz ye geldim ama 80derecelerede gezerek.Cpu 80c olduktan sonra hs ye dokundugumda imkan yok 50yi geçmez denir acaba dedim hsler ısıyımı çemekiyor burn in testten sonra 15sn içinde hs yi sokup işlemciye direk dokundugumda 50 derece yi geçmeyen bi ısı ile karşılaştım.bence açıkça bu oardda ısı okuma sorunu var.kısa açıklmadan sonra bikaç ss koymak istiyorum.ssleri tek amacı board hakkında e ram hakkında bilgi ver zaten e6300leri bilmeyen yok gibi.ayrıca boardda ikinci problem sadece bu son biosda olan ram timigleri manuel olarak ayarlayamamak.(spd yapınca full 4 4 4 12 manuelde mecbur 5 7 7 23).umarım çözülür.


< Resime gitmek için tıklayın >.

evde spi falan olmadıgı için alamdım. işelmci throttling yapıyor yanlış anlamayın 80 derece aşıyor gorunuyor.bu arada size bi bilgi daha olmuş oldu işlemci 80 dereceden sonra throttling yapıyor ama hs 75 derecede olan x1900xt nin yanına yaklaşamazken bu nasıl 80 derece bilemiyorum.


vel hasıl kelam boardun herhangi voltaj artırımı mod vesaire olmadan en 455 fsbyaptıgını goruyoruz sabah ramlere 2,15 vererek 460dada açtım.fsb yi ramler sınırlıyor board çok rahat 500 fsb gorecektir zaten iyi ramle yada düşük ram bolenli ayarla.

boardlar hakkında çok açıklayıcı oldugunu umuyorum yani marifet aslında Giga da deil ole işte Asus 438de kaldı giga 500 goruyor deil olay.

fsb performansını %98 civarında p965 chipseti belirlemektedir.bu düşük gecikme olayının asusla ilgili olmadıgını 975x ile oldugunu düşünüyorum.asus düşük ram boleni çıkartırsa gorecez 965p mi 975x in fsb de genel başarımının yüksek oldugunu.


asus düşük gecikme kullandıgını(pardon 975x serisinin) ewverest in gecikme testinden anlayabiliriz.975x x6800 işlemci ile dddr667 ile 4 4 4 11 ile "65ns" alırken ben 965p ile ddr2 667 4 4 4 12 ile 74 ns aıyorum.

bir dier sonuçta 975xlerin core2leri hesaba katılmadan zaten yuksek çarpanlı(16 üstü) p4 işlemcileri için yapıldıgını düşünürsek bu kadar yuksek fsb ye gelemeden zaten p4ler kendi sınıra ulaştıgı için intel yeterli fsbde daha düşük gecikme dediginde kaynaklanan bi durum.440 fsb sınırının nedeninn bu oldugunu düşünüyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.