M

Binbaşı
09 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
macOS Hard Disk Program Yüklemek
Merhaba müzikle ilgili kurmam gereken .dmg dosyaları var. Bunları harici diskime kurmak istiyorum, ama şu uyarıyı alıyorum.

Ne yapmam lazım, macos kurulu dahili diskimde yer yok, ve bunları harici diskime kurmak istiyorum.
Teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >
M
7 yıl
Çözüldü
..
M
10 yıl
Valve'ın Yeni Oyunu...
Valve'ın Yeni Oyunundan İlk Kareler

ABD'li oyun dergisi PC Gamer bir Valve ziyareti sırasında bir duvarda gördükleri bir dizi yeni konsept çizimi fotoğraflamayı başarmış. Ancak Valve'dan izin almamış olacaklar ki, orijinal haberin linki kaldırıldı bile. Belli ki Valve bu sızıntıdan hiç memnun değil. Hızlı davranıp imajları, şu anda bulunabildikleri bazı az sayıdaki ikincil kaynaktan derledik.

< Resime gitmek için tıklayın >


Fotoğraflara baktığınızda bunların Valve tarafından geliştirilmekte olan hiçbir fikri mülke uymadıklarını hemen fark edeceksiniz. Uzay gemileri ve uzaylı modellemeleri yeni bir markanın doğmak üzere olduğunu düşündürtüyor. Bir aksiyon RYOsu mu, yoksa klasik Valve geleneğine daha uygun bir FPS? Belki de uzayda geçen bir Half-Life 3?

Belli ki karakterlerin bir öyküsü de var, yoksa aralarına durup dururken hamileler karışmazdı.

Herhalde bu çizimlerin altında ne yattığını yakında öğreniriz.


Kaynak :http://www.oyungezer.com.tr/haberler/41-firmalar-ve-yapimcilar/4951-valve-bunlar-ne< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M
10 yıl
Ekrandaki Kırmızılıklar
Arkadaşlar ekran kartım HD 4870 ve monitörümde kırmızı lekelerle karşılaşıyorum.Daha önce VGA girişi kullanırken olmuştu fakat 6 7 aydır DVI kullanıyordum, problem çıkmamıştı.Ta ki bugüne kadar.Sorun büyük ihtimal ekran kartında, monitör sağlam.Bios ekranında lekeler olmuyor.Driver da güncel bu arada.Sorun sadece 32 Bit yaptığım zaman oluyor sanırım, 16 Bit olarak denedim lekeler geçti.Ne yapmam lazım sizce ?

< Resime gitmek için tıklayın >
M
10 yıl
Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 (Temmuz 2011)
Yönetmen : David Yates
Senaryo : Steve Kloves , J.K. Rowling

15 Temmuz 2011 (Türkiye)

< Resime gitmek için tıklayın >
M
11 yıl
Programları Yedekleme -Format Öncesi-
Merhabalar.Bilgisayarımı uzun zamandır açamıyorum ne güvenli modda ne normal modda.Onarma da denedim işe yaramadı sanırım yarın temizden bir format atmayı düşünüyorum ve W7'ye geçiyorum sonunda Neyse sadede geleyim ;

Şimdi windows hiç bir şekilde açılmıyor.Ubuntu ile açıyorum geçici olarak.HDD ikiye bölünmüş durumda verilerimi D ye kopyalıyorum.Fakat önemli bir sorunum var mesela Mozilla Firefox yüklüydü önceki sistemimde, ve çok sayıda sekme açıktı yer imleri falan kayıtlıydı.Windowsu açamadığım için yedek alamıyorum acaba hangi klasörü yedeklemeliyim (Documents and settings/user/application data gibi) Veri kaybı olmadan nasıl yapabilirim bu işi.Aynı şey opera için de geçerli.Yani klasörü kopyalayım ve temiz sisteme yapıştırayım ve aynen aynı ayarlarda kullanabileyim istiyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...
M
11 yıl
Günlük hayatta olasılık
Arkadaşlar günlük hayatta olasılık nerelerde kullanılır acaba ? Fikriniz var mı ?
M
11 yıl
1000TL Kasa
arkadaşıma sadece kasa toplamak istiyoruz.bütçemiz 1000 civarı olacak
şöyle bir şey düşündük nasıl olur

işlemci: intel core3 i3 2.93 ghz
ekran kartı: ati hd 5750
kasa: tx sonic 400w

bunlarla uyumlu ram+anakart tavsiyesi verebilir misiniz bütçeyi aşmayacak şekide?
M
11 yıl
Acer 5630 Parlaklık
Arkadaşlar benim 5630'uma çok önce format atmıştım.Empowering Technology yazılımı silinmiş sanırım, dvdyi de bulamıyorum
Şimdi parlaklığı değiştiremiyorum, çok sönük kalıyor.Buna nasıl bir program lazım ki parlaklığı yükseltip kısabileyim.Veya acer olması şart değil tüm laptoplara uygun bir parlaklık programı var mıdır?
M
11 yıl
Okulda ağ kurmak istyoruz...
Arkadaşlar merhaba yarın 3 arkadaş dizüstü bilgisayarlarımızı getiriyoruz okula ve LAN'dan bağlanmak istiyouz birbirimize.
Alet edevat olarak 4 portlu kablosuz modemimiz var ve herkes ethernet kablosu getirecek nolur nolmaz kablolu da bağlanabiliriz diye.
Şimdi bu 3 bilgisayarı nasıl bağlayabiliriz birbirine ki internet kafelerdeki gibi LAN'dan birbirimizi görelim?.. (Yalnız bir arkadaş vista sorun olur mu bu konuda ?)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.