J

Teğmen
28 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
J
5 yıl
Cevap: TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin...
yok mu yorum yapacak @jacq!albani, dallass, ultiMance, Müteferric
J
6 yıl
Cevap: Apple vs Samsung - Note 4 vs İphone 6 Plus - Hangisi daha iyi?
@berkans Öncelikle verdiğin bu önemli emek için çok teşekkür ederim herkes adına, özellikle şu günlerde üst segment telefon almak isteyenlerin ve düşünerek hareket edenlerin çoğunun düştüğü bi ikilemle ilgili çok güzel bir değerlendiröe yapmışsın.

İncelemeyi ilk yazdığında note 4 henüz piyasaya girmemişti şimdiyse iki telefonu da hatrı sayılır süredir kullanmış durumdasın. Pil performansları arasında nasıl bi kıyaslama yaparsın? Bir de şu fotoğraf kalitesi konusunda bi çok yerde kıyaslamalar, denemeler yapılmış ama tam olarak güven duyulamıyor. İki telefonu da kullanan tarafsız biri olarak aynı anda aynı yeri iki telefonla da görüntülediğin bir fotoğraf var mı?
J
7 yıl
Cevap: HTC EXPLORER KULLANANLAR KULÜBÜ(ROOT YAPIMI VE TÜRKÇE ROM)
Arkadaşlar bu telefonda görüntülü arama yapma özelliği yokmuş yen öğrendim , peki görüntülü aramayı kabul etme özelliği de yok mu? Yani biri bizi görüntülü ararsa onu da mı kabul edemiyoruz!
J
8 yıl
CEP TELEFONU REHBER KURTARMA YARDIM !!!
Motorola cep telefonum bozuldu. Telefonu usb kablouyla bilgisayara bağlayınca şarj ışığı yanıyor ama PC Suit yazılımı telefonu görmediği için erişemiyorum. Numaralarımın büyük çoğunluğu telefon hafızasındaydı. Rehberi kurtarmamın bir yolu var mı?
J
8 yıl
Şakacı Kablosuz Bağlantı Sorunu !!!
Komşuyla ortak kablosuz bağlantı kullanıyorum. Ağa bağlanmadan önce sinyal düzeyi gayet iyi görünüyor. Fakat bağlandıktan sonra sinyal ya tek çubuğa düşüyor, nadiren de sinyal yok yazıyor. Bağlantıyı kestiğim zaman, sinyal tekrar güçleniyor. bunu düzeltmek için ne yapabilirim?
J
9 yıl
Çok Önemli Word Dosyamda Çıldırtan Takılma!
Kısa zamanda tamamlamam gereken ve yedeği de olmayan bir Word dökümanım var. 2003 yüklü. Tüm belge 30 sayfayı geçiyor. Üzerinde çalışırken programda bi hata oldu ve kendiliğinden kapandı. Hata meydana geldiğinde 6. sayfadaydım. O andan sonra tekrar dökümanı açtığımda, sadece 6. sayfaya kadar gelebiliyorum ve hatanın yapıldığı yere geldiğimde program tekrar donuyor! Ama dökümanı tekrar açıp başka bir görüntü düzenine, örneğin web görünümüne geçtiğimde tüm sayfaları görüntüleyebiliyorum. Kısacası bu şekilde normal görünümde dökümanı açıp üzerinde değişiklik yapmama, düzeltmeme, ilerlememe izin vermiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim çok acil kurtulmam gerek yardımınızı bekliyorum.
J
12 yıl
firefox ve IE veri temizleme
*Firefox'ta adres çubuğuna site adresi yazarken çıkan daha önce girilmiş site önerilerinin çıkmasını engellemek yani bunların kaydedilmesini önlemek için,

*IE'de adres çubuğunun en sağındaki mavi oka tıkladığımızda çıkan kayıtlı site geçmişini silmek ve kaydedilmesini önlemek için ne yapmalıyım?
J
12 yıl
IE 8 Kurulumu
Internet Exploer 8 kurulumunun başında çıkan kötü amaçlı yazılım temizleme aracı seçeneği nedir? Kutucuğu işaretlersek bi çeşit anti spyware mi yüklemiş oluyoruz ya da nedir, gerekli bişey midir? Ne önerirsiniz?
J
12 yıl
N a s ı l Öğrenebilirim?
Arkadaşlar laptop'ın dahili hoparlörlerinin gücünün kaç watt olduğunu nasıl öğrenebilirim?
J
12 yıl
reset ve chip
Arkadaşlar,chip'li kartuş modellerinde chip'in ömrü bitene kadar dolum yapılabilir denmiş.
**Peki bu ömür bitmesi ne kadarlık bi zamanı kapsar aşağı yukarı
** yazıcının kartuuşu tanıması için yapılan resetleme mi chip'in ömrünü kısaltır yani resetleme yapıkça mı kısalır,değilse nasıl olur?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.