S

Yüzbaşı
27 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
geçen yıl
Google Fotoğraflar Video Kalitesini Düşürüyor
Merhaba arkadaşlar

Telefondaki videoları google fotoğraflara yükledim. Ancak seçeneklerde yükleme boyutu “orijinal” olmasına rağmen videonun boyutunu 228 MB’dan 118 MB’a düşürmüş. Kayıpsız yüklemenin bir yolu var mıdır? Yoksa google tüm videoların kalitesini bu şekilde düşürüyor mu? HD videolar çamur gibi olmuş.
S
geçen yıl
10 yıllık Laptop için Windows Sürümü Önerisi
Merhaba
10 yıllık 4 GB DDR2 667 mhz RAM Core2 Duo bilgisayarım var. 64 bit Windows 10 Enterprise sürümünde kasmalar olduğundan dolayı 32 bit sürüme geçsem memnun kalır mıyım? 3GB ram kullanılabilir olacağı için kafamda soru işareti bulunuyor.

Son oalrak Education, enterprise, Pro gibi sürümler arasında ram kullanımı açısından bir fark var mıdır? Varsa bu sürümleri değiştirmem olumlu bir katkı yapar mı?

Önerilerinizi varsa memnun olurum.
S
geçen yıl
Maximum Ayın Son 4 Günü 150/10 Toplamda 50 Puan
S
2 yıl
Sleepy Külot Bez (4 numara: 0.58 TL 5 numara: 0.75 TL 6 numara:0.90 TL)
4, 5 ve 6 numaralar var

4 numara: 0.58 TL
5 numara: 0.75 TL
6 numara:0.90 TL

Sleepy Külot Bebek Bezi 4 Beden Maxi 60'Lı X 4 Paket 240 Adet Bez 7 -14 kg
https://www.hepsiburada.com/sleepy-kulot-bebek-bezi-4-beden-maxi-60-li-x-4-paket-240-adet-bez-7-14-kg-p-HBV00000KBXZW?magaza=Ne Lazımsa Bak

Çekler ile ultra sıcak fırsat olur
S
3 yıl
38-41 Bin TL Arası Araç Tavsiyesi
Maksimum 38-41.000 TL civarına ben de bir şeyler arıyorum ama kafam çok karışık.
2010'dan eski olmasın istiyorum.
70-80 bin km den fazla olmasın istiyorum.
1.4 motor olsun benzinli olsun

Ayda bir de şehirlerarası yolculuk yapacağım. Genelde şehiriçi kullanım olacak. Ne tür bir araba bakmam gerekiyor. Öyle 150 bassın falan diye isteğim yok. 120 ile şehirlerarası hız limitlerinde 5-6 litre yakıt ile gitmem kafi..
S
3 yıl
Kız Bebek İçin İsim Önerisi
Hayırlısı ile kız bebeğimiz olacak. Birçok isim düşünüyoruz. Eski isimleri koymak istemiyoruz. Çok abidik gubidik bilinmeyen isim de koymak taraftarı değiliz. Kararsızlık aşamamızda bu isimleri düşündük. Sizler de oylayarak veya önerileriniz ile destek verirseniz mutlu oluruz.
Birden fazla seçeneği ankette seçebilirsiniz.
S
4 yıl
25 bine Acemilik Atmak için Araç Tavsiyesi
Merhaba forumdaşlar. 25 bin bütçe ile acemilik atılmak için bir araç almak istiyorum. Açıkçası kriterler ne olmalı çok bir fikrim yok. Acemilik sonunda bir iki sene sonrasında araç satılacak. Satılabilir bir araç olması lazım yani. O yüzden de km si 100 binin altında çok yaşlı olmayan bir araç olması gerekir diye düşünmekteyim. Getz, Palio, Punto gibi araçlara baktım. Ama işin içinden çıkamadım. Düz vites istiyorum ve çok km yapmayacağım için benzinli olmasının bir mahsuru yok (cayır cayır yakmadıkça) Bana nelere dikkat etmem gerektiğini, nasıl bir araç almam gerektiğini söyleyebilir misiniz? Direkt link ile araç önerisi verirseniz de bahtiyar olurum :)
S
4 yıl
Yedek Şarj ve Data Kablosu
Merhaba arkadaşlar. AliExpress den yedek şarj ve data kablosu bakıyorum. Baseus markası kaliteli gibi duruyor? Kullanan var mıdır? Ya da başka marka önerisinde bulunacak?

Baseus markası nasıldır arkadaşlar
http://s.aliexpress.com/ie2AJVBf
S
4 yıl
Şehir dışına buzdolabı yollamak
Ptt kargo harici bir alternatif var mıdır buzdolabı yollamak için? Daha uygun nasıl yollayabilirim? henüz ptt den fiyat almadım ama siteden hesap yapınca 150 civarı fiyat çıkıyor
S
4 yıl
[eDominations] 2 Günlük Web Tabanlı Strateji Oyunu (erep benzeri)
Henüz 2 gün oldu oyun başlayalı arkadaşlar. Binlerce üye oyuna başladı. Yeni oyunda siz de geride kalmadan sıfırdan başlamak isteyebilirsiniz.
erepublik oynayanlara yetişme şansınız yok :) eRevollution da da 1 yıl oldu. eRevollution oyununu yapan adminlerden birkaçı birleşip bu oyunu açtı..
Oyun mekanikleri aynı sayılır hiç yabancılık çekmezsiniz.

Üye Olmak İçin:https://www.edominations.com/tr/register/1456
Her Türlü Sorunuz İçin:https://www.edominations.com/tr/profile/1456

eDominations web tabanlıbir strateji oyunudur. Erepublik ve eRevollution benzeri bir oyundur. Daha yeni başladığı için de çok da geri kalmadan oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu ister browserdan ister mobilden oynayabilirsiniz. Oyunun avantajı şuan en fazla kullanıcıların olduğu ülkelerden birisi de Türkiye'dir.

- Oyunumuzda asker olarak ülkemizi cephelerde temsil ediyoruz ve dünya haritasında Türkiye'nin sınırlarını genişletmeye çalışıyoruz.
- Bunun dışında seçimlerde aday olarak milletvekili, başbakan vb olup ülkenin siyasetinde ve diplomaside söz sahibi olmamız mümkün.-
- Fabrikalar kurup silah,tank üretebiliyoruz veya enerji için ekmek satıp ticaret yapabiliyoruz.
- Ayrıca gazete sistemiyle de haberler yapıp, makaleler yayınlayarak para kazanabiliyoruz.

Oyuna kayıt olmak isterseniz referans linkimden oyuna kayıt olabilirsiniz.Bu şekilde kayıt olursanız eğer bende sizin aktifliğinizden bir miktar faydalanabiliyorum. Ayrıca yardımcı olmam da biraz daha kolaylaşır. Ayrıca oyun hakkındaki tüm sorularınız için destek görüyorsunuz :)

Referans linkim:https://www.edominations.com/tr/register/1456
Oyundaki kullanıcı adım: Fatih Han
Her türlü sorunuz için iletişime geçebilirsiniz.
Referanssız link:http://www.edominations.com (Bana hiçbir katkınız olmaz ama sizi zorlayamam)

Oyunda Sizleri Neler Bekliyor?
Oyun çok fazla online olma süresi isteyen bir oyun değil. Günlük görevlerinizi 15-20 dakikada bitirebilirsiniz. Aktif olursanız sürekli savaşabilir, sürekli oyundan "gold" kazanabilirsiniz. Ortalama oyunda 1 saatlik aktiflik süresi yeterli oluyor.

OYUN TÜRKÇE'DİR

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.