S

Yüzbaşı
24 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
Castrol Motor Yağlarında Çok Özel İndirim
Arkadaşlar.
Castrol Edge Motor yağlarında çok özel indirim yapılmıştır.Geçen sene yaptığımız kampanya'ya ilgi gösterdiğiniz için bu sene tekrar bir kampanya yapmaya karar verdik.Tüm ürünler yeni üretimdir. Kargo Ücretsiz ek olarak Cardfinans ve Axess Kredi Kartları ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Kampanya Mayıs sonuna kadar geçerlidir. İlgili ürünler aşağıdadır.
Herkese iyi alışverişler.
www.madeniyag.net

Castrol Edge FST 5W-40 Motor Yağı 4 Lt

Castrol Edge FST 5W-30 Motor Yağı 5 Lt


< Resime gitmek için tıklayın >
S
6 yıl
Castrol Edge Titanium FST 5W-40 4LT Motor Yağı - Sadece 83,99 - Kargo Ücretsiz
Arkadaşlar Merhaba.
Uzun bir aradan sonra tekrar yeni bir motor yağı için kampanya yapmaya karar verdim. Ürün 2015 yılında üretilen Castrol Edge Titanium 5W-40 4 LT motor yağı. Şu an satılan en son üretim ve en yeni motor yağı.Başka bir yerde şu an bu motor yağı mevcut değil yani Castrol Edge'nin en son ürettiği Titanium özellikli motor yağı.Ürün fiyatı 83,99 TL ve ürün gönderimi Kargo Ücretsiz şekilde gönderilecektir ayrıca Finansbank ve Akbank Axess kredi kartlarıyla bu ürünü 6 taksitle alabilirsiniz. Bazı sitelerdeki gibi il içi ücretsiz il dışı ücretli şekilde bir sürpriz ile karşılaşmayacaksınız. Önceki satışlarımdan bir arkadaş beni tanıyor ama tanımayanlar için önceki konularımın linklerini aşağıda bulabilirsiniz.Herkese iyi Alışverişler

Castrol Edge Titanium FST 5W-40 4 LT

https://www.madeniyag.net/Castrol-Edge-FST-5W-40-Motor-Yagi-4-Lt,PR-25.html


< Resime gitmek için tıklayın >


Satmış olduğum ürünlerle ilgili DH linkleri;

https://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=67644627&p=1
https://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=61639735&p=1
S
8 yıl
Castrol Edge FST 5W-40 Motor Yağı 4 LT 69.00 TL - Kargo Ücretsiz
Arkadaşlar Merhabalar.

Daha önceki yaptığım kampanyalı satışlardan bir çok arkadaş beni tanıyor.Önceki konularımda arkadaşların talebi doğrultusunda Castrol Edge FST 5W-40 Motor Yağı 4 LT için kampanyalı satış hazırlığı yaptım.Fiyatı 69 TL ve ayrıca Kargo ücretsiz. Ürünler sipariş günü içerisinde saat 17:00'e kadar gönderilecektir. Şu anlık Akbank Axess Kredi kartına vade farksız 6 Ay taksit yapabiliyoruz.
Herkese Hayırlı alışverişler

www.madeniyag.net
S
9 yıl
Castrol Motor Yağlarında Kampanya - Kargo Ücretsiz
Arkadaşlar Merhaba.
Castrol ürünlerinde kısa bir süreliğine kampanya yapıyorum. Ürünlerimiz orjinal ve Türkiye fabrika çıkışlıdır. Ürünler ücretsiz olarak güvenli bir şekilde kargolanıp gönderilecektir. Kargo takip numarası SMS ve mail sizlere iletilecektir. Önceki konulardan yapmış olduğum satışlarımdan benim için yapılan yorumlara bakabilirsiniz.Sitemizden SSL ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.Ayrıca müşteri hizmetleri numaramızdan bizi arayıp motor yağı ile ilgili her türlü bilgiyi bizden alabilirsiniz.Toptan olarak satışımız yoktur.Kampanyamız kısa bir süre için devam edecektir. Kampanya yaptığım ürünlerin listesi, fiyatı ve linkleri aşağıdadır. Ayrıca isteyenler Axess ve Cardfinans ile ürünleri 12 taksite varan koşullarda satın alabilirler.

Site Adresi:http://www.madeniyag.net
Herkese hayırlı alışverişler.
S
9 yıl
Castrol Edge 5W/40 4Lt Madeni Yağ Sadece 65 TL
Kampanya sona ermiştir


Herkese selamlar

< Resime gitmek için tıklayın >
S
14 yıl
xd
x
S
14 yıl
x
x
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.