G

Yüzbaşı
13 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
7 yıl
Excel grafik
Merhaba. Resimdeki grafiği excel'de çizdirmek mümkün mü acaba? ya da herhangi başka biryerde?
< Resime gitmek için tıklayın >
G
9 yıl
PDF şifreleme
Arkadaşlar PDF'i şifreleyince başka formata dönüşmeside engelleniyor mu? Ben elimdeki pdf belgeleri korumalı olarak göndermek istiyorum ama internette araştırdım şifreli programları dönüştüren ya da şifreyi kıran programlar var.. Bana bir yol gösterin nasıl en güvenli yöntemle belgeleri korururum?
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
G
9 yıl
Askerlik durum belgesi
Arkadaşlar Yüksek Lisans kayıtları için Askerlik durumunu gösteren belge gerekiyor.. Ben 2010 yılında tecil ettirdiğimde bana üzerinde 30 Kasım 2012'ye kadar askerlik yönünden bir sıkıntısı yoktur yazılı onaylı bir kağıt vermişlerdi.. Bu belge istenen belge yerine geçer mi?
G
9 yıl
Hız problemi..
Arkadaşlar şöyle bir problemim var... İnternet hızımız 2-3 mbit arasında süreki 50gb'yi geçincede otomatik olarak 1mbite düşüyor tabiki.. Bugün ttneti aradım böyle böyle dedim, görevli nasıl olur burda size 9 mbit internet verildiği gözüküyor dedi, yani alt yapı vs sorunu yok.. Ben israr edince teknik destek kaydı aldı ama değişen birşey yok.. 10 gündür adil kullanım ayağına kaplumbağ gibi internet kullanıyoruz, bugün ay başı olmasına rağmen hala 2mbit internet kullanmak zoruma gidiyor.. Böyle probemi olan var mı hattı desteklemesine rağmen hatta yüksek hız verdiklerini iddia etmelerine rağmen yavaş internet kullanan?

edit: buda bu yazıyı yazdıktan sonra aldığım download hızı (akk devrede değil)

< Resime gitmek için tıklayın >
G
9 yıl
Halkalı Cad. 212 AVM
Arkadaşlar Vatan caddesinden, Bağcılar Halkalı caddesi üzerindeki 212 Avm'ye vesaitlerle nasıl giderim fikri olan var mı???
G
9 yıl
laf sokmak
Arkadaşlar laf sokmak deyimine karşılık gelen İngilizce idiom nedir?
G
9 yıl
turkcell muzik ???
arkadaslar hattima her tl yukledigimde 100 sarki indirme hakki kazandiniz diye msj geliyodu.. bugun bi deniyeyim dedim, m.turkcellmuzik.com adresine girip bir sarki secip satin al dedim 1,5tl gitti.. bedava indirmek icin ne yapicam?
G
9 yıl
Hangisi Sony/Sennheiser
Kulaklıklardan pek anlamam, yıllardır Sony'nin 30-40 tl'lik modellerini kullanırım, dediğim gibi fazla beklentim olmadığı için hep memnun kalırdım, bozulunca yine aynısından alırdım.. Geçen sene bir hata edip JVC'nin bir modelini aldım rezalet, rahat ama bas veremiyor.Değiştiricem, yeni kulaklık almadan önce sitelere baktım Sennheiser mx470 diye bir kulaklık gördüm, 55tl'ye nasıldır bu kulaklık, Sony'den iyi midir?..

mx470
< Resime gitmek için tıklayın >

buda hep kullandığım tarz..
< Resime gitmek için tıklayın >
G
10 yıl
Aydından Didime ulaşım yardım!!!
Arkadaşlar haftasonu Didim'e gitmem gerekiyor. Antalyadan Didime direk olarak Pamukkale Turizm var ama çok dolaşıyor, hem zaman olarak hem maddi olarak avantajsız. Diğer tüm firmaların Antalyadan Aydın Otogara seferleri var. Şimdi ben Aydın otogara sabah saat 5.15'de inersem en erken kaç gibi Didim'e giden minibüs bulabilirim bir fikri olan var mı??? Daha önceden hiç gitmediğim için ne yapmam gerektiğine dair hiç bir fikrim yok..
G
10 yıl
Hangi model?
Arkadaşlar bu telefon aleminden epey uzak kaldım, en son 5 sene önce telefon almıştım odur budur hiç telefon teknolojilerini takip etmedim.. Şimdi Samsung'un android telefonlarından birini almak istiyorum ancak hiç bir fikrim yok özellikler, artılar, eksiler hakkında.. İnternetden baktığım kadarıyla 450tl civarı modeller var, maksimum 650tl verebilirim daha fazlasını vermeyi düşünmüyorum.. Hangi modeli önerirsiniz? Yardımlar için şimdiden teşekkürler..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.