Ö

Binbaşı
14 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Ö
8 yıl
Cihaz Secen rMBP Icin Access Point Onerisi
Merhaba. 2013 Pro cihazim var. Baglanmak icin cihaz sectiginden 3 aydir evde netim yok, iste baglanabiliyorum. Klasik kanal degistirme, b/g/n vs. her turlu kombinasyonu hem Motorola kablonet modemde hem de Airties access point'te denedim yemedi. Surekli bagli ama nete girmiyor. MTU degerleriyle oynayarak zaman zaman kopuk baglantim oluyor.

Dun Mediamarkt'tan TP LINK TL-WA701ND access point aldim, sonuc yine husran

Allah askina biri bana evinde Macbook'la sorunsuz kullandigi Access point onersin, direkt onu alacagim.
Ö
13 yıl
NW-HD3 20GB İÇİN ARA APARAT
Arkadaşlar 3 sene önce aldıgım bu aletin ara walkmana giren aparatını kaybettim ve ne pc ye baglıyabiliyorum ne de şarj edebiliyorum. Nolur birisi bu aparatı (distribütör dışında) nerden bulabileceğimi söyleyebilir mi?
Ö
13 yıl
PC açılırken monitör kilitleniyor pc çalışmaya devam ediyor?
İlginç bir sorunum war. Pc yi açtığımda zaman zaman windows yazısı ekrana gelmeden monitör kilitleniyor, monitörün power düğmesinden ne açılıyor ne kapanıyor, ancak pc açık ve çalışır durumda. Monitörün elektrik prizini kesince ve geri takınca masaüstü ekrana geliyor? Bunun nedeni ne olabilir??
Ö
14 yıl
LAN bağlantısını, 10Mbps den 100Mbps yapamıyorum?
Merhaba arkadaşlar.. İnternet kafemde 16 pc war. Bunlar 2 yıldır Lan a 10Mbit ile bağlı. Şuan sadece 4-5 tanesini 100Mbit yapabildim.
100mbit le çalışanla çalışmayan ethernet kartlarını yer değiştiriyorum olmuyor.
1. ve 2. masa diye örneklendireyim.

Bunların ethernet kart markaları aynı, 1. pc 100 ile bağlanırken 2. pc bağlanmıyor.
1 ile 2 nin ethernet kartlarını değiştiriorum, 2. masa hala bağlanmıyor.
Kabloda sorun wardır diye konfigürasyonu ellemeden kasaları yer değiştiriyorum, yine 2.masa bağlanmıyor.
Birçok forumda ethernet kartının 100mbit bağlantıyı desteklemesi gerektiği yazılmış, ancak desteklemeyen kart yok gibi nerdeyse..
İçinden çıkamadıgım bu sorun için lütfen bilenler yardımcı olsun..

Buarada biliyoruz ki 10 ile 100 arasında çok büyük fark war, örneğin 700mb bir dosyayı 10mbit bağlantıyla ağdan çekerken 100mbit ile sadece 2 dakikada çekebiliyorum...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.