V

Onbaşı
21 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
11 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
V
6 yıl
hata ekrani yardım
Resimdeki ekran hatasini bilgisayar calisirken aliyorum ara sira. Sebebi ne olabilir acaba?
< Resime gitmek için tıklayın >
V
9 yıl
d-smartın hd teklifi
Halihazırda 2007 cihazımla sd full paketi aylık 12,99 a iziyorum. Bugün aradılar full hd paketi (89,99)luk aylık 26 liraya hd cihaz hediyesiyle beraber 2 yıl taahütle verebileceklerini söylediler. ben de 2007 cihazlara at 13 kanalı taahhüt süresi sonunda ücretsiz izleyip izleyemeyeceğimi sordum. izleyemeyeceğimi söyleyince ben de kabul etmedim. tüm ısrarlarına rağmen kabul etmeyince biraz da tehditvari şekilde cihazı 2 yıl bozulmadan nasıl kullanmayı düşündüğümü sordu. ben de sinirlenerek siz cihazı uydudan göndereceğiniz bi sinyalle bozmazsanız kullanırım dedim. görevli sinirlendi ve telefonu kapattı.
V
13 yıl
vista kapanma sorunu
vista yı kapatmak için başlat butonuna tıklıyor ve sağdaki kırmızı tuşa bastığımda bilgisayar kapanıyor fakat uyku moduna geçiyor. xp de tamamen kapanıyordu. bu tuşun fonksiyonu değiştirilebiliyor mu yoksa böyle mi olacak.
V
13 yıl
usb power sorunu
Arkadaşlar bi sorunum var usb şarj cihazım var ve şarjın kesilmemesi için bilgisayar kapalı iken usb pwer inin kesilmemesi gerekiyor. Var m bunun bir yolu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.