M

Çavuş
08 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
LG WEB OS UJ SERİSİ HAZIR KANAL LİSTESİ
MERHABA ARKADAŞLAR 05.08.2018 TARİHLİ HAZIRLAMIŞ OLDUĞUM LİSTEDİR.BENİM TV MODELİ 43UJ701V LİSTEYİ BEĞENİRSENİZ YÜKLEYEBİLİRİSNİZ . YÜKLEYEN ARKADAŞLARA HAYIRLI OLSUN Bİ DUAYI EKSİK ETMEYİZ..

https://drive.google.com/open?id=1Ta1uz4f0SNRbJ1hJT7_EzzeJO89O25io< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
11 yıl
CASPER NİRVANA 8E85B BİOS UPDATE SORUNU
Slm arkadaşlar casper notbook ta ekran kartı sorunu yaşamaktayım. Ektan kartım bi düzgün çalışmakta bi kart yanmış gibi ekran çizgi çizgi olmakta .
Daha önceden de arkdaşımın başına gelmiş olan bir iş bu. Arkadaş servise yolladı ve bios update edilip geri yollandı. Benim pc nin garantisi bittiği için ben update etmek istiyorum . Phoenix bios update programını indirdim ve denedim ama malesef düzgün çalışmıyor . Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden cok teşekkurler.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.