G

Onbaşı
09 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
geçen ay
Turkcell Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Nasıl Bağlanırım
Turkcell Müşteri Hizmetlerine Kısa Yoldan Bağlanma Türkcell 1994 yılında kurulmuş ve hizmetine başlamıştır. Büyük bir müşteri portveyine sahip olan Turkcell 2018 yılında 36 milyon kullanıcıya ulaşmıştır. Bu kadar büyük müşteri kitlesi bulunmasının bir çok sıkıntılarında yanında getirdiği bilinmekte bu sorunları çözmek için Türkcell müşteri hizmetleri adı altında bir çok kişiyi işe almış ve müşterilerinin sorunlarını çözmek amacıyla belirli numaralar belirlemiştir.

Devamı İçin : https://www.gncbilgi.com/turkcell-musteri-hizmetlerine/
G
3 ay
gezibilgileri hakkında
G
3 ay
Dr Clinic Leke Kremi Kullanıcıların, Kullanıcı Yorumları
Dr Clinic Leke Kremi Kullanıcıların, Kullanıcı Yorumları
Dr Clinic Leke Kremi nedir, kullananlar, kullanıcı Yorumları, ne işe, nasıl kullanılır, içerik, eczane fiyatı, faydaları, şikayetleri

https://www.gncbilgi.com/dr-clinic-leke-kremi/
G
3 ay
Ahmet Aksöz Kimdir? Ahmet Aksöz Kaç Yaşinda? Ahmet Aksöz Sevgilisi
Ahmet Aksöz 14 mart 1994 yılında dünyaya geldi küçük yaşlarında videolar çekmeye başladığını biliyoruz aynı evi paylaştığı 4. sınıftan beri arkadaşı olan Karya Candar ile ç vine videoları ikili ilişki zorluklarını, gülüç ve komik durumlarını dikkat çekici ve samimi bir şekilde anlatan Ahmet Aksöz ve Karya Candar asma platformunun kapanması nedeniyle farklı platformlara yönelen fenomenlerimiz tüm merak edilenleri makalemizden topladık.

https://bit.ly/3lg6GHT
G
3 ay
Anestol Pomad reçetesiz satılır mı? Krem Kullanımi Fiyatı 2020
Anestol Pomad reçetesiz satılır mı? Krem Kullanımı Fiyatı 2020

Anestol pomad krem 30 gr’lık alüminyum tüplerde sadece eczanelerde satılmaktadır. En güçlü lokal anesteziklerden bir tanesidir. Bu krem genelde doktor tavsiyesi üzerine reçete ile satın alınabilmektedir ve içeriğinde metil paraben, propil paraben, polietilen glikol 1500, polietilen glikol 6000 ve propilen glikol bulunmaktadır. Özellikle kadınların ağda serüveninde uyuşturucu etkisi ile acıları dindiren anestol pomadın kullanılmadan önce kesinlikle kullanım talimatlarına göz atılması gerekmektedir.

Anestol pomad ilaç statüsündedir ve kullanımı sanılanın aksine hiçte basit değildir. Dikkatsiz kullanımı sonucunda yan etkilere maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle ilacın doktor tarafından tavsiye edilmeden kullanılması sakıncalıdır.

Anestol Pomad Ne İçin Kullanılır?

Vücut kaşıntıları
Meme ucu çatlakları
Dudak çatlakları ve ağrıları
Yukarıda ki kullanım alanları dışında uyuşturucu etkisi olan anestol pomad kadınlar tarafından ağda veya acıyı azaltmak için iğneli lazer epilasyon gibi işlemlerde de kullanmaktadırlar. Göğüs ucu çatlakları cilt kuruluğu veya kullanılan sütyenden kaynaklı oluşabilmektedir. Bu durum için de anestol kullanılabiliyor. Ayrıca güneş yanıkları ve basur gibi acılı sorunlarda acıyı azaltmak için kullanılmaktadır.

Anestol Pomad Krem Nasıl Kullanılır?

İlk ve en önemli bilgi ” Kullanmadan önce kesinlikle bir uzmana danışmalısınız” bu bilgiyi aklınızın bir köşesine bırakın dursun.

Anestol pomad dikkatli kullanılması gereken bir ilaçtır. Normalde günde 2 yada 3 kez sürebilirsiniz ancak her kullanımda dikkat etmeniz gereken şey “kullanım dozudur“.

Kullnım dozu her kullnım için maksimum 5 gramdır ve günlük toplam kullnım dozu ise en fazla 20 gr dır. Kullanımda aşırıya kaçmanız halinde ciddi yan etkilere maruz kalabilirsiniz.

Kullanmadan Önce
Kremi süreceğiniz bölge temiz olmalıdır, değilse temizlenmelidir. Sonrasında kremi uygulayıp iyice ovalamalısınız. Bu işlem sonrasında 5 dakika içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kremin etki süresi 2 veya 3 saati aşmayacaktır.

Anestol Pomad Hakkında Merak Edilenler


Anestol pomad etken maddesi nedir?
Anestol pomad etken maddesi her tüp için %5 lidokaindir.

Anestol Pomad Vajinada Nasıl Kullanılır? Genital Bölgede Kullanılır mı?
Anestol Pomad Cinsel İlişkide Kullanılır mı?
Anestol Pomad Cilde Sürülür mü?
Anestol Pomad Güneş Yanığına İyi Gelir mi?
Anestol Pomad yan etkileri nelerdir?
Anestol Pomad Reçetesiz Satılır mı?
Anestol Pomad Fiyatı 2020
Anestol Pomad Geciktirici Etkiye Sahip mi?
Anestol Pomad Makata Sürülür mü?
Anestol Pomad hamilelikte Kullanılabilir mi?
Anestol Pomad Çocuklarda Kullanılır mı?
Anestol pomad Krem Nasıl Saklanır?
Anestol Pomad Endikasyonu

Daha detaylı bilgilere ve yukarıda belirtilen soruların cevaplarına buradan Ulaşabilirsiniz... https://www.gncbilgi.com/anestol-pomad-krem-ne-ise-yarar-fiyati-nedir/
G
3 ay
Yasaklı Sitelere Giremiyorum sorunu,
Yasaklı Sitelere Giremiyorum sorunu Yasaklı sitelere giriş yapmak istediğiniz zaman ise karşınıza çıkan bir ekran size o sitenin yasaklı olduğunu belirten bir mesaj verir. Bu noktada uygulanabilecek birkaç farklı yasaklı site giriş yöntemi bulunmaktadır. Bu içerikte yasaklı sitelere nasıl girilebileceğini kapsamlı bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

Yasaklı Sitelere girme sorununu çözmek için tıklayın : https://www.gncbilgi.com/2020-yasakli-sitelere-girme/
G
3 ay
Hipokort Krem Nasıl Kullanılır ?
Hipokort Krem Nasıl Kullanılır ? Ne İçin Kullanılır ? Fiyatı Kullananlar Hipokort krem lokal olarak kullanılan ve iltihaplı cilt hastalıklarını iyileştiren bir ilaçtır

Devamı İçin : https://www.gncbilgi.com/hipokort-krem/
G
3 ay
Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Kimdir? Biyografisi ,Kaç Yaşında, Hayati
2 Temmuz 1991 tarihi, İstanbul doğumlu olan Fatma Kılıç özellikle TikTok’ta sevenleri için eğlenceli videolar oluşturuyor. Yaşamına hala doğup büyüdüğü İstanbul ilinde devam etmekte ve videolarını genelde burada çekmektedir. 

Devami İçin https://www.gncbilgi.com/fatma-kilic-kirmizi-oje/ https://bit.ly/2HrDIa9
G
3 ay
Eylem Şahin Kimdir? Kaç Yaşında Hakkında Bilgi 2020-2021
Eylem Şahin, eğitim hayatını da sürdürdüğü Ankara’da 2000 yılında doğup büyümüş ve 2019 yılı itibarı ile tamamen tesadüfen TikTok ile tanışmıştır. Sonrasında uzun süre TikTok videolarına devam etmiş ve popülaritesinin artması ile birlikte YouTube ve İnstagram gibi platformlarda da sevenlerinin karşısına geçmiştir. Hala başarılı bir şekilde devam ettirdiği sosyal medya çalışmalarına aşağıda ki bağlantılardan göz atabilirsiniz.


Devami için Tıklayin : https://www.gncbilgi.com/eylem-sahin/ https://bit.ly/2IZv2IH
G
3 ay
bemiks ampul fiyat 2020,
bemiks ampul fiyat 2020,Bemiks B vitamini kompleksi ne işe yarar

Bemiks Ampul İçeriğinde bulanan Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6 vitamin,D-Pantenol, Niasinamid eksikliğinin önlenmesi ve yerine konması için kullanılmaktadır.

Devami İçin : https://bit.ly/3dSeDkp veya https://www.gncbilgi.com/bemiks-ampul/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.