W

Er
21 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
geçen ay
Bedelli askerliğe gideceğim tarih belli olduktan sonra vazgeçmek?
Arkadaşlar ekimde bedelli askerliğe gitmek üzere sınıflandırıldım, ancak bedelli askerliğe başvurduktan sonra tecil hakkım doğdu, şu an bedelli askerlikten vazgeçsem askerlik durumum ne olur, bakaya mı kalmış olurum, tecil hakkımı kullanmam için bakaya kalmamam gerekiyor, bedelli askerliğe başvurup vazgeçen var mı ?
W
3 ay
Bedelli askerlikte celp erteleme oluyor mu ?
Arkadaşlar örneğin 2021 ocak ayındaki bedelli kurası sonucunda hangi ay askere gideceğimiz belli oldu ama memurluk, zorunlu staj gibi durumlar ortaya çıkarsa, bedelli askerlik celp tarihi ertelenir mi, yoksa erteleme olursa bedelli hakkı yanar mı ?
W
4 ay
2021 bedelli askerlik celp tercihi güncelleme ?
Arkadaşlar 2021 celp tercihlerimi değiştirmem gerekiyor, E-Devlet üzerinden 2021 celp tercihi güncellemesini yapamıyorum , şubeye gittiğim takdirde celp tercihlerimi değiştirebilir miyim ?
W
10 ay
Şubeden bedelli başvurusu-eğitim bilgileri
Arkadaşlar ben şubeden bedelli başvurusu yaptım,ücreti yatırdım,şu an e devletten girdiğimde bedelli başvurunuz alınmıştır,sınıflandırmanız bekleniyor diyor ancak eğitim bilgileri kısmında kayıtlı eğitim bilgisi bulanamadı gibi bir şey diyor ben 4 yıllık üni mezunuyum bir sıkıntı yaratır mı bu durum
W
11 ay
Bedelli askerlik ücreti en son ne zaman ödenebilir
Arkadaşlar tecilim 5 Temmuzda bitiyor,bedelli başvurusunu 20 Haziran’da yapsam,bedelli ücretini en geç 20 Ağustos’a kadar mı ödemem gerekiyor yoksa 30 Haziran’a kadar mı,teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.