S

Çavuş
09 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
11 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 ay
Help
Corsair Void Elite wireless mi alayım
Arctis 1 wireless mi
Corsair ses yüksekliğinde daha iyi ve sanal 7.1 desteği var.
Arctis'te ise telefonla kullanma desteği var ve kulaklıkla dışarı çıkabilirim çünkü mikrofonu çıkabiliyor. Mikrofon kalitesi biraz daha iyi.

İkisi de çok iyi duruyorlar ve kararsızım.
İkisi de 1000 bulabildim en ucuz farklı link varsa daha ucuz atabilirsiniz.
S
11 ay
Laptop tavsiyesi lazım.
Arkadaşlar, bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Programlarını kullanabilmek için bilgisayar bakıyorum ve aynı zamanda csgo pubg mobile gibi basit oyunlar da oynayacağım. İşlemci ve Ram çok önemli deniyor genellikle. Ben de ram sonradan takarım ama işlemci önemli diyerek şu şartlarda bir bilgisayar arıyorum:
Estetik kötü olmasın (2.5kg geçmesin)
İ7 olsun
1080p ips paneli olsun
1050 ti ve üzeri ekran kartı olsun
Hdd'ye gerek yok ama ssd bulunsun
Msi Monster gibi fanı çok ses çıkarmasın (kütüphanede falan sıkıntı olmasını istemiyorum)
15.6 inch olsun
6000 ile 7500₺ arası olması lazım bir de yardımcı olursanız sevinirim.
He bir de bilgisayarı Almanya'dan getireceğim yani idealo.de gibi bir siteden araştırma yaptım, 880 euro gibi bilgisayar olması lazım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
S
geçen yıl
6.500 civarı hangi laptop alınır?
Arkadaşlar selam, Monster Notebook satın almayı düşünüyordum hem mühendislik uygulamaları kullanmak hem de ortalama bazı oyunlar oynamak için (CS:GO Fortnite vb.). İnternetten ihtiyacımı 1050 veya 1650 gibi bilgisayarların karşılayabileceğini öğrendim. En iyi fiyat performans olarak Monster abra A5 V15.2 yi bulabildim özelleştirip hdd ekleyip rami 16 yapıp 6.500 gibi bir fiyata almayı planlıyordum ama önceki bilgisayarım Acer f5-573g-74p0 beni bir fikre yöneltti. Eğer Monster da beni Acer gibi yarıda bırakırsa diye bir şüpheye düştüm ve şu anda da ne yapabilirim bilemiyorum. Lütfen mühendislik programlarını bana düzgün kullandırabilecek, render iyi, video kurgu yaptırabilecek ve beni 3 4 sene sonra yarı yolda bırakmayacak bir bilgisayar önerir misiniz? Dediğim gibi 6.500 e kadar bütçem var.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.