T

Yarbay
11 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
2 yıl
Ekran kartı pciex hattı sorunu
Merhabalar. Öncelikle sistemim şu
Fx4300 islemci
M5A97 R2.0
HD 6950 bios mod 6970
Cougar 700w psu
Bugün ekran kartını temizlemem gerektiği için söktüm ve temizledim her zamanki gibi. Ama geri taktığımda sistem çalışıyor ama görüntü vermiyordu
Başka bir ekran kartı ile denedim problem olmadan açıldı
Daha sonra asıl kartımı diğer slotta çalıştırınca yine sorunsuz çalıştı ama tabiki x4 modunda.
Ekran kartının pinlerini de güzelce temizlememe rağmen hala x16 modunda görüntü vermiyor. Bir tavsiyesi veya bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
T
3 yıl
Size Riotun Yaptığı Haksız Banı Gösteriyorum EDIT: Yeni Bilgiler
7 Aralıkta yapılan incelemeyle eloboost yaptığım iddasıyla 14 günlük ban yedim ve 4 sezonluk 4.5 senelik emeğimin ürünü ödüllerimi sildiklerini söylediler. Ticket açıyorum cevaplanmıyor. Bu adi insanları göstermek istedim. Belki burada bir destek bulurum.

Bakın karşılaşma geçmişim şurada. 3-5 maç kötü oynamama rağmen kazandım şansım yaver gitti duo girdiğim arkadaşım biraz iyi oynadı vs. Lol s7 boyunca 100 dereceli maç civarında oyun oynamışımdır ve silver 1-4 arası gitti geldi hesap. Bu karşılaşmalarla da silver 2 ye yükseldim. Sonrasında ban yedim! Şaka gibi Riot destek. Silver 2 için eloboost yaptığımı söylüyor. 4.5 senedir oynuyorum oyunu dereceli pek oynamadığım için ligimin silver gold arası olduğunu söylüyorum cevap vermiyorlar. S3 ü silver 4 ü silver 5 i gold 6 yı gold 7 yi silver bitirdim. Silver 2 için eloboost var dedi karaktersizler ve 3 gündür cevap vermiyorlar. Resimler:

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Bunlar da hesap detaylarım ve beraber oynadığım arkadaşımın hesabı. Şuna eloboost dediler ya ne diyeyim bu emek hırsızlığına!

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
EDIT: Son söyledikleri komediye bakın
< Resime gitmek için tıklayın >

Demek ki bundan sonra başka bilgisayardan hesabımıza girmeyeceğiz. Allah bilir varya o da en son 2-3 ay önceydi.

@By_e
T
4 yıl
Acces Point/Modem/Router Hakkında Önemli Bir Soru ve Tavsiye Beklentisindeyim Yardım
Arkadaşlar ne zamandır superonline modeminin yerine aldığım archer vr600 ü kullanmaya çalışıyorum ama başaramadım. Herhangi bir şekilde bu sorunu çözemedim ve bağlantı sağlanmıyor. Mac Clone wireshark vs vs her yöntemi denedim.

Şimdi 3-4 tane basit sorum olacak.

1- Halihazırda evde access point olarak kullandığım wap3205 v2 var. Bununla beraber sol ün modemi hg253s ikiside kablosuz sinyal yayıyor. HG253s in çekmediği yerler var. 3205v2 nin yok ama sinyal gücü hg253s in daha iyi oluyor. Sizce hg253s in yani modemin kablosuzunu kapatmalı mıyım?

2- HG253s'in üzerinden bu archer vr600 ü köprüyle bağlayıp router olarak kullansam bana ne faydası olur? Sonuçta hat yine aynı modem üzerinden gelecek. Kalitesizliği öldürüyor

3- Sizin bildiğiniz bir yöntem varmı bu 253s yerine vr600 ü takabileceğim?

4- Eğer yoksa sizce şimdi bu vr600 ü ne yapayım sıfır duruyor elimde hiçbir şeye yaramıyor iade de edemiyorum
T
5 yıl
(Android) Webden bir dosya türünü çekme
Merhabalar. Android için geliştirmekte olduğum bir uygulama var ancak belli noktalarında webden sadece belli dosyaları çekmek istiyorum.
Xml kısmı için ayrı noktalara buraya webview ler atayarak bu mümkün olabilir mi ?

Mesela uygulamanın herhangi bir sayfasında herşey benim istediğim düzende olacak ben tasarlayacağım direk match_parent değil ona göre ayarlarını yapacağım ve webview in bu kısımda tüm siteyi açmasını değil sadece içindeki resimleri videoları vs vs bir dosya türünü çekmek mümkünmüdür ?
T
5 yıl
Bankalarda Tanıdığı olan varmı ?
Arkadaşlar merhaba. Üzerime yıkılan borçlardan dolayı çok zor durumda kaldım ve acilen kredi çekmeye ihtiyacım var.
Ancak şu anki banka borçları ile bana kredi çıkmıyor.
Benim istediğim şey 10 bin tl kredi çekip banka borçları dahil tüm borçlarımı kapatıp ki bunun büyük bölümü banka borcu, yeni insanlarla yeni düzenimde bir hayat kurmak ancak şu anda mümkün olmuyor.
Şimdiye kadar ödeme geciktirme gibi durumlarım olmadı borçlarım olmasa zaten krediyi çekebilecek konumdayım ama bundan dolayı borç kapama kredisi de vermiyorlar.
Sizden ricam bankalarda tanıdığı olan arkadaşlar varsa onların kredilerde yetkiye göre 50 bin tl ye kadar inisiyatifi oluyor. Hem öğrenciyim hem çalışıyorum ama bu stresle öğrencilik yapamıyorum. Sürekli borçlarını öde diyecekler stresi ile uğraşıyorum.
Tanıdıkları olan yardımcı olabilir mi diye buraya inisiyatiflerinde adıma 10 bin tl kredi çıkartsalar yeter düzenli ödememde hiçbir sıkıntım olmuyor.

Lütfen yardımcı olun
T
5 yıl
Arkadaşlar bir müziği bulmak için yardım istiyorum
Arkadaşlar şu müziği bulmaya çalışıyorum lütfen yardım edin ya shazam da soundhound da bulamadı

https://www.youtube.com/watch?v=C2XPeEG_2fA&feature=youtu.be
T
6 yıl
TH8 1400 taşlı hesap çok uygun satılık
Oyunu bırakıyorum arkadaşlar hesap satılık. Biraz ayrıntı vermek gerekirse

71 level olmak üzere 1390 taş var
Ana bina 8.Seviye
Duvarların hepsi 7.Seviye
Sihirbaz Kulelerinin 2 tanesi 4 1 tanesi 5
Okçu kuleleri 2 tanesi 9 3 tanesi 8
Toplar hepsi 9
Teslalar 3
Havanlar 6
Hava savunmaları 5
Altın deposu 5milyon iksir deposu 6milyonda kara iksir depos 40binde
Altın madenleri 11 iksir toplayıcılar 10 kara iksir toplayıcıları biri 3 biri 2
Barbar kral 4.seviye
Ordu 200lük
Kışlalar 10/8/7/7
Kara kışlalar 4/2
Kara büyü 1.seviye
Büyü fabrikası 3.
Barbar/Okçu/Dev/Sihirbaz 5.Seviye
Goblin/Balon/Duvar yıkıcı 4.Seviye
Şifacı/Ejder/Dalkavuk 2.Seviye
Pekka/Binici/Savaşçı/Golem 1.seviye
Zehir Büyüsü 1.Seviye
Yıldırım 5.Seviye
Şifa/Öfke 4.Seviye

İsteyenlere whatsapptan resimleri atarım pm atsın isteyenler. Düşündüğüm fiyat 45tl pazarlık mantıklı olursa düşünürüm.
T
6 yıl
Ankarada buzdolabı
Öncelikle konunun yeri doğru değil biliyorum ancak ikinci el forumunda da böyle bir yer olmadığı için buraya da açmak istedim hangi yer doğruysa orada kalır konu.

Arkadaşlar merhaba ankarada öğrenci evindeyiz ve çok zor bir zamanımızda buzdolabımız bozuldu. Eve ne bir şey alabiliyoruz ne de memleketten getirdiklerimizi koyacak yer. Buzlukta durması gerekenleri bakkalda tutuyoruz şu an zor ikna ettik adam her an alın diyebilir

Maddi durumumuz pek elvermediğinden 200 250 tl verip buzdolabı alamıyoruz ancak nakliyesine para yetiştirebiliyoruz. Evindeki buzdolabını değiştirip atacak olanlar yardım edebilecek durumda olanlar lütfen bana ulaşsın. Forum üzerinden yada 555 835 17 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
T
6 yıl
Ankarada buzdolabı
Arkadaşlar merhaba ankarada öğrenci evindeyiz ve çok zor bir zamanımızda buzdolabımız bozuldu. Eve ne bir şey alabiliyoruz ne de memleketten getirdiklerimizi koyacak yer. Buzlukta durması gerekenleri bakkalda tutuyoruz şu an zor ikna ettik adam her an alın diyebilir

Maddi durumumuz pek elvermediğinden 200 250 tl verip buzdolabı alamıyoruz ancak nakliyesine para yetiştirebiliyoruz. Evindeki buzdolabını değiştirip atacak olanlar yardım edebilecek durumda olanlar lütfen bana ulaşsın. Forum üzerinden yada 555 835 17 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
T
6 yıl
Logitech Kablosuz Mouse bağlantı kopma sorunu yardım acil
Merhaba arkadaşlar. Standart kablosuz notebook farelerinden olan logitech m185 farem var. Fare eskiden arada sırada yapmakta olduğu sorunu şu ara gerçekten çok sık yapmaya başladığı bir kopma sorunu var.

Kopmanın sebebiyle alakalı bir şey bulamadım ancak ne alıcıyı çıkarıp takınca ne mouse u kapatıp açınca düzeliyor illa ki pili çıkartıp takmam gerekiyor.
Acaba fare pil kapağının kaybolması ile mi alakalı diye düşünüyordum denedim o şekilde değil. Ayrıca farklı pc de farklı mouse ile de denedim yine de olmadı. Bir türlü çözüm bulamadım yardım arkadaşlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.