B

Er
12 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 ay
geri dönüş sağlamayan iş başvuruları...
arkadaşlar bir sorum olacak sizlere uzun süredir iş aramaktayım bunun içinde internetten de arama yapmaktayım malumunuz artık her şey daha basit ama güvenilir mi bilemiyorum yani kısacası sorum şu eleman.net, elemanonline.com yahut elemanuzmanı gibi sitelerden bu zamana kadar hiçbir iş bulamadım bulanlar var mı bilemem tabi girip baktığımda bir sürü ilan görüyorum arıyorum ama hiçbiri sonuçlanmıyor bu sitelerde mi güvensiz fikirlerinizi almak istiyorum hesaplarımı sileceğim çünkü...he birde kariyer.net i saymıyorum bile onların direkt reklam amaçlı ilanlar yayınladıklarına çok çok eminim en azından birçoğu öyle.
B
11 ay
Gss prim borcumu ne yapacağım?
Arkadaşlar şu an 25 yaşında bile değilim okuyorum gelirim yok liseden sonra borç yazmaya başlamışlar her gün katlanıyor anlamış değilim sildirmeye gittim yarısını sildiler sadece bir gün sonra yine eklediler ne yapacağım fikir verir misiniz teşekkürler.
B
geçen yıl
İşkur kayıt numarası nerede yazar?
İşkura üyeyim işkur kayıt numarası görüntüsü almam gerekiyor nerden bakılıyor buna yardımcı olur musunuz
B
geçen yıl
Erkek arkadaşım bana zaman ayırmıyor
Aramıyor pek ilgilenmiyor neden böyle yapar bu erkekler bi söyleyin napayım ayrılayım mı illa
B
geçen yıl
Hangi hesabı açayım beyler bayanlar?
Finansbanktayım şu anda bir miktar param var birikim hesabı mı açsam yoksa altın hesabı mı bu konuda bilgisi olan artısı eksisi nedir bilen varsa yardımcı olur musunuz?
B
geçen yıl
Kpss tercihimi e devletten yapamıyorum
Klavuzda turkiye gov adresinden yapabilirsiniz diyor fakat girdiğimde kpss/2017 gösteriyor nasıl bi yol izleyeceğim ösym sitesinden olmuyor bu arada..
B
geçen yıl
İsmek photoshop kursları
Bu kurslara giden var mı yada işe yarar mı sizce bir şeyler öğrenebilir miyim kendi kendime internetten bakıp öğrenemiyorum devamlılığım olmuyor genelde zaten bu kurslar da yavaş yavaş kapanıyorlar.
B
geçen yıl
Uyku problemi olan ve başa çıkabilen var mı?
Arkadaşlar son zamanlarda doğru düzgün uyuyamıyorum geceleri hiç uykum gelmiyor sabahları 2 saat uyuyabiliyorum sadece.
Bazı dönemlerde bu başıma geliyor ilk değil ama artık çok sinirlerim bozuluyor başım ağrıyor gün içinde gözlerim acıyor ne yapacağımı bilemiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.