T

Teğmen
04 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
3 ay
"Kişisel bilgisayarınız düzgün başlatılamadı" 0xc0000001 yardım!
Merhaba arkadaşlar,

HP i5 4gb ram, 750 gb hdd özellikli pc'de oluşan başlıktaki sorundan sonra servise götürdüm. Pcnin hard diskini değiştirip geri verdi servis ama eve geldiğimde aşağıdaki ekran görüntüsünde bulunan sorun yine yeniden tekrarladı. Tekrar geri götürdüm ve hard diskimin aslında sağlam olduğunu, asıl sorunun işlemciden kaynaklanabileceğini söyleyerek servise aldılar. 11 gün oldu hala ses seda yok. Ram'i yükseltmiş, hdd değiştirmişler ilk götürdüğümde. 250-300 liralık bi ödeme yapmıştım. Sorun tam olarak ne olabilir ? Kazıklanmak istemiyorum açıkçası. İşten dolayı da acil ihtiyacım var bilgisayara.

< Resime gitmek için tıklayın >
T
4 ay
Modemin gücünü artırmak
Tavsiyeleriniz nelerdir ? 6-7 metrelik mesafeden sonra 1 diş çekiyor modem. Gayet yetersiz bence. Sinyal gücü artırıcı mı kullanmak gerek, yoksa modemi 1-2 metrelik kabloyla uzatıp 6-7 metrelik mesafeyi mi azaltmalıyım ?
T
4 ay
Iphone 6s Baseband entegre değişimi ücreti
1 hafta önce aniden "servis yok" yazmaya başladı telefonda. Herhalde bulunduğum konumdan dolayıdır dedim ama 1 haftadır çok nadiren Vodafone TR yazısı geliyor. Yani büyük oranda servis yok yazıyor sol üstte.

Şimdiye kadar internet ortamında; youtube'da, forumlarda gördüğüm her şeyi denedim. Örneğin; Ağ ayarları format, telefon genel format, uçak modu al kapa vs. gibi şeylerin hiçbiri işe yaramadı. Telefon kayıtlı bir cihaz. IMEI no ile kontrolünü sağladım. Hattımda da sorun yok. Çünkü başka telefonda çalışıyor. Başka telefonda çalışan başka hattı benim telefona takınca da servis yok diyor. Yani problem net olarak telefonumda. 24 saatin 23 saat 45 dakikasında "servis yok" yazıyor sol üstte. Gün içinde sadece 10-15 dk gibi kısa süreliğine Vodafone TR yazısı geliyor ama o sırada arama yapılmıyor. Nadiren de olsa o an mobile internet çekiyor. Fakat kısa süre sonra yine servis yok yazıyor.

Bugün tamirciye götürdüm cihazı. Muhtemelen antentedir sorun dedi. Anteni düzeltmeye çalıştı ve bi sorun gözükmüyor şu an çekiyor dedi. Aldım götürdüm cihazı ama eve gelene kadar servis yok uyarısı geldi ve o andan itibaren bi düzelme olmadı. Baseband entegre değişimi gerekir eğer tekrarlarsa bu sorun demişti. Fiyat olarak 450 lira dedi. Iphone 6s için 450 lira baseband değişimi bana çok fazla geldi.

Fiyat konusunda bilgisi olan var mı acaba ? Veya bu problemle karşılaşanlar nasıl çözüme ulaştılar. Teşekkürler.
T
4 ay
43 inç f/p oranı en iyi tv
F/p oranı en iyi 43 inç tv arıyorum arkadaşlar. Bütçe 3500 civarı.
T
4 ay
10 yıl önce açtığım hesabımı kapatamıyorum
10 yıl önce açtığım Twitter hesabımı kapatamıyorum. Hesabı en son 9 yıl önce kullandım. Şifremi hatırlamadığım için hiçbir işlem yapamıyorum. Nasıl kapatabiliriz bu hesabı ? Teşekkürler.
T
4 ay
Hgs gerekli mi ? Fsm köprüsü geçişi ne kadar ?
iyi Forumlar, araç ilk kez İstanbul’a girecek. Bundan sonra da işim gereği Anadolu yakası’ndan Hadımköy civarlarına gitmem gerekecek.
Daha önce hiç hgs kullanmadım. İstanbul’da gişelerden özel aracımla hiç geçmedim. Konuya yabancıyım. Fsm köprüsü ve İstanbul içi diğer gişeleri kullanırken hgs pulunu cama yapıştırarak halletmek mi, yoksa ceza ile geçmek mi daha mantıklı sizce ? Fsm köprüsü gidiş geliş ücreti ne kadar bu arada ?
T
4 ay
Hp 2135 boş sayfa çıkma sorunu
iyi Günler,

hp 2135 yazıcım var. Kartuş yeni sayılır. Fakat sayfa yazdırırken boş çıktı alıyorum. Nasıl çözebilirim ?
T
12 ay
Yatak Odası Takımı alacağım. Tavsiyeler/fFiyat
Yatak Odası Takımı alacağım arkadaşlar. Corona’dan sonra fiyatların uçacağı söyleniyor. Zaten uçuk olan bu fiyatlar daha nereye çıkacak hiçbir fikrim yok. Sizce ne aralıkta olmalı bu fiyatlar ?
T
geçen yıl
Huawei T5 oyun için tavsiye eder misiniz ? (PubG)
Arkadaşlar benim için performanS önemli.

Birkaç saattir araştırıyorum ve 8 çekirdekli olup da bu fiyata başka bir tablet görmedim. Şu an 32 gb olanı 1380 lira. Bütçeme uygun. Mesela samsung tab a P580 ile karşılaştırdım ve hız özellikleri olarak T5 daha yüksek. Fakat samsung 2500 lira. Bunu görünce T5 bayağı cazip geldi bana ama sizin yorumlarınızı da duymak istedim.

Genel olarak kullanıcıları memnun. Küçük kardeşime hediye alacağım. Online oyun oynuyor genelde ve oyunlar için iyi performans almamız gerekiyor. O nedenle ileride donma, kasma vb. sorunlar çıkarmayacak bir tablet lazım.
T
geçen yıl
Telefonu/Tablet ekranını LED TV'ye aktarmak mümkün mü ?
Telefonu/Tablet ekranını LED TV'ye aktarmak mümkün müdür ? Eğer mümkünse nasıl yapabilirim ? Smart TV değil. Marka:Vestel 40FA5050
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.