Y

Çavuş
30 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
162 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
Y
6 ay
Fatih Karagümrük Spor Kulübü
Geçen sezonda süper lige çıkan takım şu anda birinci sırada..Bu akşam da Kadıköy'de Fener ile maçı var..Maçları takip etmiyorum ama ara ara sonuçlara bakıyorum..Bu takım da dikkatimi çekti, ne dersiniz sürpriz yapar mı?
Y
6 ay
Azerbaycan'a gönüllü ?
Azerbaycan'da askere galiba 700 bine yakın kişi gönüllü olarak başvurmuş.Bizim buradaki haberlere bakınca İYİ Parti'den ve Kudüs Platformu'ndan başvurular olmuş.Bu arada Kudüs Platformu imza topluyormuş, 50 imza toplamışlar..Ne düşünüyorsunuz?
Y
7 ay
iptal
iptal
Y
7 ay
iptal
iptal
Y
7 ay
Sigara içiyor musunuz?
Sigara içiyor musunuz?
Y
7 ay
Yunan vursa naparım?
Yunan vursa naparım?(Bu konu da sebepsiz kaldırılmış, sayfalarca konuşulmasına rağmen, gayet basit bir soru halbuki, ne sakıncası var?)
Y
7 ay
Sizce hangi alfabe daha Türk?
Bir asırdan az kullandığımız Latin alfabesine Türk alfabesi diyoruz ama bin sene kullandığımız Arap alfabesine Türk değil, milli değil diyoruz.Sizce hangisi daha Türk?(Açtığım konu sebepsiz kaldırılmış, konunun ne sakıncası var anlayamadım?Bir de 39 yanıt gelmiş, birini bile görmemiştim)
Y
7 ay
iptal
iptal
Y
8 ay
Yunanistan'da Yarım Kalan Kahve (mizah)
Y
8 ay
Karagümrük Cerrahi Asitanesi Meşki
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.