T

Er
18 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
298 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
T
7 ay
SAYISAL 8847. Sİ SORU CEVAP
Normalde tavsiye konusu açmak istemiştim ama forumda mükemmel konular var. Özel olarak sormak istediklerinizi cevaplayayım dedim ben de. Aklıma geldikçe ufak tavsiyeler ekleyeceğim

Ben Kimim? Ortalama üstü bir anadolu lisesinden vasat bir öğrenciyim. Az temelle 1 senede işi bitirdim. Her dersten ayrı ayrı nefret ederim. Kopya hazırlayıp çekmede ustayım

Sonucum:< Resime gitmek için tıklayın >

En büyük pişmanlıklarım:

Dersaneye gitmek, üstüne yanlış dersaneleri seçmek. Ama burda kendinizi tanımanız önemli. Evde disiplinli çalışamıyorsanız dersane yararlı olur.

Son dönemde tyt yi boşlamak. Özellikle bıkkınlıktan genel denemeleri bitirememeye başlayınca alan denemelerine yöneldim. Tyt matematikte düşük net yapmam genel deneme eksikliğinden kaynaklandı bence.

Bana en yararı olan şeyler:

Ders çalışmıyorken en eğleneceğim şeyleri yaptım. Ben sınava hazırlancam diye bilgisayarı kaldırmadım. Oyun oynamak moralimi yüksek tutmama ve son aya kadar motive bir şekilde gelmemi sağladı. Bundan dolayı sınav senesinde hobilerinizden vazgeçmeyin.

Sınav döneminde en önemli aylar son 2-3 ay. Bu dönem en ağır çalışılması gereken dönem. Ben sınav geri alındığında tempomu çok yukarı çektim. Normal bir sınav dönemi de son aylarda çok çalışmalısınız.

Ayt matematiğe çok önem verdim. Bu sene saçmaydı ona bakmayın. Normal şartlarda ayt matematiğinizin sağlam olması size derece yaptırır.
T
7 ay
Galatasaray Üni Mühendislik
Arkadaşlar çok az bilgi var hakkında. Endüstrisi yazılır mı? Fransızca hiç görmedim hayatımda. Burdan mezun olan mühendisin geleceği nasıl olur bilgisi olan var mı?
T
9 ay
Endemik Ayt Mat cevap anahtarı
Salgın sonrası çıkan 12 li ayt matematik deneme cevap anahtarını elinde olan varsa atabilir mi?
T
10 ay
Zafer muhteşem olsun
Haydi gençler allah emanet ölüm kampına girişin bütün boş işleri bırakma vakti artık
T
12 ay
Kimya Elbistan Hk
Burdan çalışanlar var mı acaba. Tekrarları ve tyt leri burdan yapmayı düşünüyorum. Çözelti ve dengeyide ilk bu sonra kimya özel soru çözümü düşünüyorum. Kullananlar fikrini belirtebilirmi
T
geçen yıl
Mikail Hoca İntegral
Hocanın integral dersi yok mu arkadaşlar ben bulamadım. Çekecek mi acaba bilgisi olan var mı?
T
geçen yıl
FM 19 Altyapı Sorumlusu
Altınorduyla ilk sezondayım. Böyle eli yüzü düzgün regen çıkarttırcak bir altyapı sorumlusu var mı. Baya ucuz biri lazım malum 1. ligdeyiz
T
geçen yıl
Organik Hakkında
Arkadaşlar organiğe başlamadan önce hangi konulara hakim olmalıyım? Kimya özelde anlayamadım olayı bende mi problem var yoksa hoca sonradan detaylandırarak mı gidiyor
T
geçen yıl
Müzik Dinlemek İçin Kulak İçi Kulaklık
Arkadaşlar 100-150 tl bütçem var. KZ ve cca gibi markaların tasarımları hoşuma gitmedi. Sesleri iyi veren başka öneriniz varmı?
T
geçen yıl
Barış Hoca Biyoloji Notlar
Gençler barış hoca instagramdan kanalı paylaşana veriyormuş artık notları. Elinde notlar olan varmı acaba.
Buldum gençler. Benden başka arayan varsa bana yazabilir
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.