C

Yüzbaşı
26 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
70 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
6 ay
Arçelik Gusto K2366 Tost Makinesi Plakaları
Eski model Arçelik Gusto K2366 tost makinam var. Makinamdan memnunum ancak tost plakaları (çıkarılabilir döküm) eskidi ve değiştirmek istiyorum. Arçelik servis merkezini arayıp sordum; "cihazın yedek parça üretimi durdu ama belki elinde kalmış olan servis vardır" dedi; ancak daha fazla yardımcı olamadı. 
Plakaları bulma konusunda bilgisi, önerisi olan varsa çok sevinirim.
C
7 yıl
Bilimsel Proje İçin Laptop Tavsiyesi (max. 3500 TL)
TUBITAK projesinde kullanılmak üzere iki adet laptop alımı yapmam gerekiyor. Bir adet için maksimum 3500 TL bütçemiz var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Çok anlamadığım için yardımınızı istiyorum.
Teşekkürler
C
8 yıl
Amerika'dan Ultrabook Alacağım, Tavsiyelerinizi Bekliyorum
Bir arkadaşım Amerika'ya gitti ve ben onunla ultrabook getirtmek istiyorum. İlk başta tercihim 13" Macbook Air idi fakat diğer markalar da Apple ile rekabet içindeler. Amerikadan alınabilecek 1000$ civarı ultrabook öneriniz olursa gerçekten çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden
C
9 yıl
Ankara Batıkent Fitness Salonu Tavsiyesi?
Arkadaşlar stajım nedeniyle sürekli gittiğim okulun fitness salonuna bir aylık süre ile gidemeyeceğim. Batıkentte önerebilieceğiniz spor salonu var mıdır?
C
9 yıl
Batıkent / ANK Fitness Salonu?
Arkadaşlar stajım nedeniyle sürekli gittiğim okulun fitness salonuna bir aylık süre ile gidemeyeceğim. Batıkentte önerebileceğiniz spor salonu var mıdır?
C
9 yıl
Arızalı Buzdolabı yerine yenisini almak?
'97 yılında aldıgımız arçelik 5056 nofrost buzdolabı bozuldu ve 300-400 tl arası masraf gerekecekmiş.
1-2 sene içinde başka bir yere taşınacağımız ve buzdolabında darbeler (ezilme, yamulma) oldugu için yenisini alıp almamakta karasızım. Bir düşünce belirtebilirseniz çok sevinirim zira buzdolapları hakkında bilgim yok.
C
9 yıl
Kahve Makinesi
Kahve hastası olarak ve kahve makinelerinden hiç anlamayarak sormak istiyorum : Espresso ve filtre kahve yapabilen ve aynı zamanda süt köpürtebilen bir makine almak istiyorum. En uygun kaça patlar acaba?
C
10 yıl
Atatürk Havalimanı Civarında Fitness Salonu
Arkadaşlar, 1 ay kadar süre ile atatürk havalimanı misafirhanesinde kalacağım, buraya yakın fitness salonu nerede vardır acaba? İstanbul'u da hiç bilmiyorum o yüzden soruyorum
C
10 yıl
Varis Ülseri Hakkında
Merhaba Arkadaşlar,

Babam uzun bir müddetten beri bu hastalıktan çekiyor ve rahatsızlığı bayağı ilerlemiş durumda. Şu linkte kısa bir açıklaması var:http://tr.mydearbody.com/hastaliklar/varis-ulseri.html

Fakat henüz iyi bir doktor bulabilmiş değiliz. Acaba birisi insanlık namına bir doktora yönlendirebilir mi bizi, veyahut herhangi bir tavsiyesi olacak var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.
C
11 yıl
Ray-Ban damla model güneş gözlüğü hakkında
Almak istediğim model polarize olmayan gunmetal çerçeveli koyu yeşil camlı aviator modeli,resmi yükledim aşağıda,
Atasun optik 190 lira fiyat çekti bana,
acaba daha ucuza ankara'da bulabilir miyim bu ürünü, tabi orijinalini?

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.