O

Teğmen
22 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
11 ay
Enjektörleri kontrol ettirin uyarısı (Duster)
Arkadaşlar merhaba bugün İstanbul'dan Ordu'ya giderken 850 km yol gittikten sonra tam aracı stop etmek üzereyken araç bana "Enjektörleri kontrol ettirin" uyarısı verdi ve tamir ışığı yanmaya başladı ardından aracı stop ettim ve hemen tekrar çalıştırdım yine yanmaya devam etti sonra aracı kitleyip biraz dinlendikten 10 dk sonra yola tekrar çıktım bu sefer ışık tekrar yanıyordu ama yaklaşık 20 km gittikten sonra tekrar aracı stop ederken bu sefer ışık söndü. 5 dk bekledikten sonra aracı tekrar çalıştırdım ve ışık yanmadı 2000 devir ile 3000 devir arasında biraz beklettim yine yanmadı. Bu arada mazot fullemeden önce depo neredeyse bitmek üzereydi ve 70 kmye kadar düştükten sonra artık menzil göstermiyordu mazotu da o zaman almıştım sonra BP'den fulledim 120 130 km gittikten sonra bu uyarıyı vermeye başladı. İnternette araştırdıktan sonra fark ettim ki bu uyarı verdikten sonra vites yükseltme düşürme uyarısı vermiyormuş başkalarında. Bende de ilk başta bu uyarıyı vermiyordu ışık söndükten sonra bu vites uyarıları çalışmaya başladı. Bu sorun ciddi bir sorun mudur ne yapmam lazım bu arada servise en erken pazartesi günü gidebilirim o zaman gittiğimde de zaten araçla bu halde 1000 km yol geri dönmüş olacağım.
Araç 2018 dacia duster.
O
11 ay
Anakart ve Ram'ler uyumlu değil hangi ram'den almam lazım
Arkadaşlar bende önceden aldığım eski bir masaüstü pc var ve bu sistemde Pegatron ıpıel la 3(eureka3) anakart var. Bu anakart 1066mhz'e kadar ram destekliyor fakat bu sisteme 1333hz ram takmışlar. Ben bu sistemi hazır almıştım ve tahmin ettiğiniz gibi ram'ler 1066 mhz hızında çalışıyor. Pc de şu an 2x2gb toplam 4gb ram var.Windows 10 yüklediğim için pc boşta bile 2gb ram harcadığından mecburen 2gb daha takviye yapmak istiyorum . Ama çok kararsız kaldım ben bu sisteme 1333mhz'mi ram almam gerekiyor yoksa 1066 mhz mi. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir mi ?
O
12 ay
Diş ağrısı için ne yapılabilir?
Arkadaşlar dün gece saat 2 gibi çürük olan dişim çok şiddetli bir şekilde ağrımaya başladı ve artık dayanılamayacak dereceye ulaştı gece de zaten hiç uyuyamadım. toplasam kesik kesik 2 saat uyumuşumdur ve malum bu virüs yüzünden dolayı dişçilerde kapanmış mhrs'den baktım randevu vermiyor, öğlen bir tane ağrı kesici içtim o da 1 saat boyunca kesti yine devam ediyor. Dişçiler açılana kadar ne yapabilirim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardım edebilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.