T

Çavuş
11 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
9 ay
Wireless Kulaklık Hakkında
Merhaba,
Wireless kulaklıkta, Bluetooth kulaklıklar gibi gecikme yada 2.4GHz Wi-Fi ağını yavaşlatma yaşanıyor mu?
T
geçen yıl
i20 ile Dik Yokuş Çıkarken Clio 0.9 Önüme Kırdı
Sağ şeritte dik yokuşu çıkıyordum. Elemanın biri soldan Clio 0.9 ile geldi, Mercedes selektör yapıyor diye önüme atladı. Canımı zor kurtardım.
T
geçen yıl
Xiaomi Ses Problemi
Arkadaşlar merhaba

Kasım ayından beri Redmi 8 kullanıyorum (Note değil, normal 8). Kulaklığı takınca, ne telefonun mikrofonu çalışıyor ne de kulaklığın mikrofonu çalışıyor. Ses kaydı aldığımda cızırtı var sadece. Sony marka bir kulaklık kullanıyorum, PC'de mikrofon çalıştığı halde burada çalışmıyor. Daha önce GM kullandım, şu saçma salak hatalar GM'i arattırıyor gerçekten. GM'in yapabildiğini Xioami yapamıyor.

Yardımcı olabilecek var mı? Telefonu sıfırlamayı, kulaklık girişini temizlemeyi denedim. Bir kaç yazılım indirdim onlarda fayda göstermedi. Test programlarında da sesin çıkıp çıkmadığını gösteren çubuklar hareket etmiyor.

Mi Community uygulamasından yardım almaya çalıştım, kuş kadar aklı olmayan insanlar tavsiye veriyor. Telefonu yıka, kulaklığını yıka, yeniden başlat vs. vs. Genellikle aptal sürüsünün toplandığı bir yer olmuş, gece gece sinir ediyorlar insanı.

DH'de sorunumu çözebilecek insanlar olabileceğini düşünüyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.