K

Çavuş
08 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
335 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
4 sa. önce
Kadınlar neden savaşçılara değilde futbolculara bakar?
tarihte olsun günümüzde olsun filmlerde olsun dizilerde olsun kılıç kalkan savaşçıları hep yalnızdır.nadiren evlenirler.çoğunun hayatında hiç kadın olmaz.olanında çok az olur.bu durumun tam tersi futbolcularda var.erken evlenirler çok evlenirler çok çocuk yaparlar ve hayatlarında sayılamayacak kadar çok kadın olur.peki bu durumda kadınlar neden savaşçılara değilde futbolculara bakıyorlar?
K
geçen hafta
Turin mi yener fingolfin mi?
sizce ejderha katili melkorun sonunu getirecek kişi hurin oğlu turin mi yoksa melkoru topal bırakan fingolfin mi yener? ben turin diyorum.
K
2 hafta
Cara delevingne 2016 da bir erkekle sevgili olacak kadar delirmedim demiş!!!
beyler cara 2016 da yaptığı açıklamada "bir erkekle sevgili olacak kadar delirmedim" demiş.işte buyrun kaynak;
https://www.mynet.com/lezbiyen-oldugunu-aciklayan-en-guzel-10-unlu-190101076797
şimdi söyleyin bakalım caranın ilk ilişkiye gireceği erkek kim? hahahahahahahaha oh oh can ciğerime değsin
K
2 hafta
Melkor savaşlarda kendisi savaşıyor muydu?
beyler melkor güçler savaşında elfler uğruna savaşta ve gazap savaşında kendi çatışmanın içinde dahil oldu mu? gronduyla savaştı mı? ya da uzaktan alev yıldırım fırtına gibi güçler yaratarak katkıda bulundu mu? bilen biri aydınlatırsa sevinirim.
K
2 hafta
Neden bir türlü 3. dünya savaşı çıkmıyor?
rusya nato ülkeleri ve amerika ile sürekli uçaklarla ve gemilerle burun buruna geliyor.kuzey kore füze denemeleri yapıp amerikayı tehdit ediyor.çin desen oda amerikayı tehdit ediyor.durum böyleyken bu adamlar neyden korkuyorlar? bu adamları durduran ne? neden birbirlerine saldırmıyorlar? bütün askeri gösteriler sadece şov için mi? sakın kimse gelipte bana nükleer silahların yıkıcı gücünden ötürü göze alamıyorlar demesin.füze savunma sistemi denilen bir şey var.hal böyleyken neden 3. dünya savaşı çıkmıyor?
K
2 hafta
Melkor mu manwe mi tulkas mı tom bombadil mi?
sizce 4 ü içerisinde en güçlüsü hangisi? ardanın en güçlü karakteri bu 4 lü içerisinde kim? ben melkor diyorum.ama melkor olmasaydı tartışmadan tom bombadil derdim
K
2 hafta
Carayla evlendikten sonra johnny deppe caraya attığı iftiradan ötürü yumruk atabilir miyim?
beyler ben carayla evlenince evlendikten sonra johnny depp karşıma çıkarsa cara için amber heard elon muskla üçlü yaptı senin karın tam bir sürtük tarzı laflar ederse orlando bloomun justin bieber a yumruk attığı gibi bende johnny deppe yumruk atabilir miyim? johnny deppi los angelesın ortasında dövebilir miyim?
K
2 hafta
Fast phrases ingilizce kelime kartlarını nerden satın alabilirim? acil yardım
arkadaşlar fast phrases ingilizce kelime kartlarını satın almak istiyorum.ama türkçe sitesinde ödeme yöntemi sayfası açılmıyor.yabancı sitelerindende alamadım.bu ingilizce seti nereden nasıl satın alabilirim? lütfen yardımcı olun.
K
2 hafta
Falcıya aşk falı baktırdım 2 yıla kadar carayla evlenecekmişim düşünceleriniz neler?
beyler adanadaki shark fal cafeye telefon üzerinden aşk falı baktırdım.falcı şu anda bildiğin tanıdığın istediğin sevdiğin kızla evleneceksin.evleneceğin kızı şu anda tanıyorsun biliyorsun dedi.yaşını sordum senden olgun dedi.fiziksel özelliklerini sordum minyon tipli açık tenli dedi.isminde c a r harfleri var mı dedim evet aynen var dedi.yabancı mı türk mü dedim yabancı uyruklu dedi.2 yıl içinde evleneceğimi söyledi.evet beyler 2 yıla kadar carayla evleniyorum.düşünceleriniz neler?
K
2 hafta
Maraz ali vs deep web suçluları?
sizce maraz ali amerikada olsaydı ve kirli işlere bulaşanlara meydan okusaydı deep web teki aklınıza gelecek tüm suçluları yenebilir miydi? ama bir şart var.mücadele esnasında arka fonda fark var şarkısı çalacak.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.