P

Er
19 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
2 ay
Trafik Sigortası Kampanyası
409 TL'den başlayan fiyatlarla trafik sigortası kampanyası fırsatı var arkadaşlar.

daha önce yaptıran var mıdır? https://sigortamteklif.com

< Resime gitmek için tıklayın >


08505502550 numaradan da arayabilirsiniz.
P
10 ay
Türkiye'nin Yolda Bırakmayan Araç Kiralama Platformu
Türkiye’ nin en ucuz ve en güvenilir Araç Kiralama platformudur. Kendi stoğundaki araçlarına ek olarak, Türkiye’ nin her yerinden en güvenilir ve en kurumsal Araç Kiralama firmalarının, Müsait araç bilgilerini toplayarak siz değerli müşterilerimize online araç kiralama imkanı sağlayan bir sistemdir.

Size En uygun aracı kiralamak için kendi araçlarının müsaitlik durumlarını online olarak size sunar ve aynı zamanda birçok Rent A Car firmasının Müsait araç durumlarını sorgulayan Otoringo ile güvenilir bir şekilde Türkiye’de istediğiniz Bölgede araç kiralayabilirsiniz.

Otomotiv ve Sigorta Sektöründe olan tecrübemiz ve Anlaşmalı olduğumuz 30’ dan fazla tedarikçilerimiz ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi garanti ediyoruz.

Otoringo markası, Otoringo Otomotiv Turizm Ltd.Şti.’ ne aittir. Otoringo’ nun kendi bünyesindeki araçları ve tedarikçilerinin tüm araçları Sigortam Teklif Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. tarafından sigortalanmıştır. Araç Kiralama Operasyon ağını Ankara Merkez ve Samsun İrtibat Ofisi lokasyonların da yöneten firmamız 20 yıllık Otomotiv ve Sigorta sektöründeki tecrübesi ile Otoringo araç kiralama web platformunu kurmuştur.

Otoringo, ile en yaşlısı 1 yıl olan genç araç parkımızdaki araçları kiralayabilir ve yeni araçların keyfini sürebilirsiniz.

Otoringo, sadece kendi bünyesindeki araçları kiraya veren bir araç kiralama firması değil aynı zamanda kurumsal araç kiralama firmalarının bir araya gelmesiyle oluşan yenilikçi bir platformdur.
https://otoringo.com.tr
P
3 yıl
2019 Nisan YDS İngilizce Grubu
2019 ilkbahar dönemi için yds grubu açtım arkadaşlar.

grupta kaynak paylaşımları, soru paylaşımları olacak.

katılmak isteyenler için :https://chat.whatsapp.com/IlNvLaCJCe0C7t9i9T0h6B
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.