A

Çavuş
04 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
80 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 ay
Macbook Logitech klavye Yardım
Merhaba Arkadaşlar
Logitech usb klavye kullanıyorum macbook için klavyedeki ctrl tuşuna Command tuşunu atayamadım ne yaptıysam harici klavyede kısayolları nasıl halleniyorsunuz acaba
A
5 ay
Ekran Kayıt Programı ve PDF önerisi
Arkadaşlar bana kaliteli ekranı kayıt eden program lazım Öner’iniz nedir acaba birde PDF programı hangisi iyi acaba
A
7 ay
Karantinada Olanlar Süresine dikkat Egm-Bakanlık Sorunlu
Arkadaşlar covid pozitif çıktım karantinam 22 sinde başladı polis 1 bitecek diye kağıt astı sonra en son gün gece aradı gece 12.00 da karantina bitiyor haberin olaun diye. 2 sinde yol çevirmesinde aldılar karantinayı ihlal diye polisi aradım karantinan bitti kardeşim dedi tekrar şimdi yurttayım EGM ile Sağlık Bakanlığı entegre değil iki kurum birbirine atıyor sorunu aman dikkat edin cidden sistem sorunlu karantina süresi bitti diye çıkayın 1/2 gün sonra düşüyor sanırım
A
2 yıl
Kaynak Önerisi
Merhaba arkadaşlar sıkıntım paragraf ve dilgisi türkçeden birazda matematik sıkıntım var ilk aşama konularından video kitap kaynak ne önerirsiniz 10k için sağlam temelimi atmak istiyorum bu konularda.
A
2 yıl
Kaf Serisi
Arkadaşlar matematik temelimi iyi atmak istiyorum arkadaşlar behzat resuli bir kaç video aldım hoşuma gitmişti genel anlamda kullanıp memnun kalan varmı genel derslerde.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.