E

Er
29 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
1194 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 ay
Hayatın her alanında başarısız olmak
Kendimi bildim bileli hep böyleydim. Yaptığım her şeyden çabuk sıkılır ve dikkatimi belirli bir işe veremezdim. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren biriyim. Genellikle oyun oynayarak veya insanlarla online olarak konuşmaya çalışarak içimdeki yalnızlığı doldurmaya çalışırım. Fakat bunları yaparken bile başarısızım. Oynadığım oyunları en iyi olmak veya zevk almak için değil yapacak başka bir aktiviteye sahip olmadığım için oynardım. Gençlik yıllarımı hatırlıyorum, çevremdeki insanlar sürekli bir şekilde benden kurtulmanın yollarını bulmaya çalışırdı. Kötü bir şey yapmama rağmen dışlanırdım kız-erkek fark etmeksizin. Bunu çoğunlukla yüzümde belirgin bir deformasyona sahip olmama, haliyle aşırı çirkin bir insan olmama bağlıyorum. Yüzünüze karşı bunu belli etmeseler de cidden tipsiz olduğunuz için sizinle takılmaları statülerine zarar verecekleri için yanınızda bulunmamaya dikkat ediyor insanlar. Tipim kötü olduğu için yaşıtlarım sevgili edinip iyi bir sosyal hayata sahipken ben odama kapanmış, istemsiz yalnızlığımı sürdürmeye devam ettim. Sosyal anlamda normal bir insanın çok gerisindeyim, düşük zekaya sahibim, iki kelimeyi bir araya getiremeyen aşağılık bir varlığım. Bütün yaşadığım bu fiziksel ve mental problemlerin yanısıra düşük IQ'umdan ötürü hayatımda övünebileceğim hiçbir başarı elde edemedim.Çirkin ve düşük IQ'lu bir insan olmak benim hayatımı normal bir şekilde yaşamama engel oldu ve katlanılmaz hale getirerek intihar ettirmeyi düşündürecek raddeye getirdi. Yaşım ilerledikçe iyi bir dış görünüşe, iyi bir yüze, iyi bir zekaya sahip olmamanın eksikliğini daha çok hissetmeye başladım. Geleceğim parlak değil, umutlarım çoktan tükendi. Kendimi avutmaya çalışsam da ben asla toplum tarafından kabul görmeyecek, yetersiz, hiçbir vasfı olmayan bir adam olarak çürüyecek ve öleceğim.
E
6 ay
Çirkin, fakir, düşük zekalı bir adam kendini hayata karşı nasıl motive edebilir
0/10 tipe sahip, fakir, eli kız eline değmemiş, beyinsiz, gübür, çirkin bir erkek bu ezikliğin üstesinden nasıl gelebilir?
E
6 ay
Vakıf üniversitesinde %100 burslu bölüm kazanan var mı
Başlık
E
6 ay
Tecavuzculerin cogunlugunun çirkin olmasının sebebi nedir?
Tecavüz olaylarinda dikkatimi en çok çeken seylerden birisi tecavüz faillerinin ekseriyetle çirkin olması. Şu ana kadar ben hiç Kıvanç Tatlıtuğ veya Can Yaman gibi görünüp de tecavüz olaylarına karışmış birisini gormedim(ted bundy gibi birkac istisna dışında). Bunun sebebi nedir sizce. Çirkin insanlar doğal olarak bu tür suçlara daha yatkin mi oluyor?
E
7 ay
Hayatın seksten ibaret olması
Seks her şeydir, biyolojik bir varlık olmanın doğasıdır. Erkeklerin kadınlara duyduğu cinsel arzu başlangıçtan beri, zenginlik, savaşlar vb.şeyler için temel itici güç olmuştur. Hayattaki her şey seks ile ilgili bunu reddetmek doğayı ve gerçeğin kendisini reddetmektir. Aşk, sanat, siyaset, seyahat vb.şeyler tamamen vakit kaybıdır. Bunlar sadece inanmaya zorlandığımız kültürel değerlerdir. Hepimiz bunu düşünmek için yetiştirildik, çünkü toplum olarak yaşamın daha derin bir anlamı olduğuna inanmak istiyoruz ama bu koskoca bir YALAN.
E
7 ay
YKS 2020 tercih taban puanları açıklandı mı?
Hangi üniversite kaç puanla veya sıralamayla alıyor nerden bakabilirim. İnternette geziniyorum sadece 2019'un verileri var. 2020'yi bulamadım. ÖSYM sitesindeki pdf çok karışık. Alternatif site verebilecek var mı?
E
7 ay
YKS tercihleri ve puan kırılma
Merhaba, bu sene tercih yapıp seneye tekrardan sınava girecek öğrencilerin puanında ne kadar kirilma olur? Bir de bu puan kırılma olayı sadece bir seneye mi özgün? Yani sınava 2022'de girsem puanım yine kırılır mı?
E
7 ay
Yazılan tercihin gelme ihtimali yüzde kaç?
Soru başlıkta. Kontenjan sayıları baz alındığında kisi yeterli bir puana ve siralama sahip olmasina ragmen daha fazla net yapanlara öncelik mi veriliyor?
E
7 ay
5.seneye mezuna kalmak
kalan var mı?=
E
7 ay
Uzaktan Öğretim hk.
İstanbul dışı bir üniversite için uzaktan öğretim ön lisans programı yazsam o üniversiteye kayıt olmak için fiilen üniversiteye gitmem gerekir mi yoksa internetten mi yapılıyor bütün kayıt işlemleri? (Sınav vs dahil)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.