Ç

Onbaşı
08 Şubat 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Ç
3 yıl
yurtta tuvalet sorunu
arkadaşlar iç hemoroid ya da dış hemoroid ya da huzursuz bağırsak sendromu yaşayan arkadaşlar adına sormak istiyorum.
şimdi soruyu görünce ne alaka lan tek derdin bu mu diyenler olabilir ama bu hastalıklara sahip olmayan arkadaşlar lütfen anlayışla karşılayıp şu sorulara yanıt verirse çok memnun olurum. eğer bilmiyorsanız da araştırın insanın hayat kalitesini yüzde 70 oranında bok eden bir hastalık bunlar. o yüzden sormak istiyorum

özel-kyk diye ayırarak yazarsanız iyi olur her özel yurdun ya da kyk yurdunun ki farklıdır biliyorum ama kalan arkadaşlar kendi yurtları hakkında bilgi verirse iyi olur.

uzun süre tuvalette kalmak problem olur mu?

alaturka mı alafranga mı?

her yurt odasında tuvalet var mı? yoksa tuvaletler bütün yurdun ortak kullanımı olan bir koridorda mı?
lütfen kötü yorum yapmadan önce anlayışlı olun, çok ciddi bir hastalıktan müzdaribim bir yıldır neler çektiğimi bir ben bilirim.
Ç
3 yıl
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
buraya giden var mı? eğitimi nasıldır?
Ç
3 yıl
SAKIN AMA SAKIN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YAZMAYIN!!!!!!!
benden size tavsiye, günlerdir araştırıyorum. ülkenin gidişatı.malzemelerin dolar üzerinden alınması ufak işletmeleri batırdı. günde 34 tane firma iflas bayrağı çekiyor. hepsi inşaat değil bunların. ufak müteahhitler battı.büyük firmalar işlerini ya askıya aldı ya da piyasadan çekiliyor. hele ki dört yıl sonra durum çok vahim olacak.
Ç
3 yıl
OTURUP KARA KARA GELECEGİ DÜŞÜNMEK
Dolar aldı başını gitti bu şartla altında ne Erasmus ne de yurt dışı yüksek lisans ,master hayal. Olân yine biz fakirlere oluyor. Kara kara giden gençliğimi düşünüyorum.
Ç
3 yıl
yökatlas ne zaman düzelecek
lisans ayrıntılarını göremiyorum
Ç
3 yıl
Malum riemann toplamı atana istediğini atıyorum
Hodri meydan.
Ç
3 yıl
Çözüm 3d ayt kimya nasıldır
3. Sb olacak kimyadan 1 haftada hızlıca çözüp atacağım bir sb istiyorum öyle kek de olmasın. Palme ve eski birey b kimya sb leri çözdüm. Bunun seviyesi nedir ,soruları osymye yakın mıdır ?
Ç
3 yıl
SAKIN KUNDUZ ALMAYIN
SAATLERCE SORULARA BAKMIYORLAR. ÇÖZDÜKLERİ 10 SORUNUN 7 Sİ YANLIŞ ÇIKIYOR ARTIK YETER SİZİNLE Mİ UĞRAŞACAĞIM DİYİP BIRAKIYORUM BİR SORU 5 KEZ SİSTEME DÜŞÜP 5 İNDEDE YANLIŞ YAPILIR MI? BİRAZDAN BURAYA BİR SÜRÜ KİŞİ DOLUŞUR ÖVEN SAKIN İNANMAYIN BUNLAR PARA ALIYORLARDIR REKLAM İÇİN. ZATEN BİR SÜRÜ ÇALIŞANI VAR BU SİSTEMİN TEK İŞLERİ REKLAM YAPMAK
Ç
3 yıl
Kunduzun hali
Cevap a artık ne diyeyim ben , şıkkı isaretlemeyince soru cozemiyorlar
Almak isteyen iki üç kere düşünsün ben bunlardan daha bilgiliyim
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Ç
3 yıl
Kimya sorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.