D

Er
29 Kasım 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
3 yıl
Sanat ve Yedek Subaylik
Merhaba,

Bir sanat tasarim mezunu olarak yedek subay olarak çıkma ihtamali çok düşük olduğunu düşünüyorum. Ama yinede bilgisi, görüşü, fikri olan var mı?

Bu Askeri müzeler filan ya da askeri binalar artık bilmiyorum, sanat tasarim ihtiyaç duyuyor mu ? Benim hayat tarzım oldu okuduğum bölüm o yuzden müze filan gibi yerde herhangi bir sıfatım olsa kendimi orada evimde hissedebilirim. Hatta ömürlük bile yapabilirim nerede olduğum farketmiyor van bile olur gidip topcu catismaya giden takim komutani gibi seyler i hayatta yapamam :D diğer meslek dalları gibi değil gerçektten yanlış anlasilmasin, isterse askeriye olsun bizim işimiz her yerde aynı : )
D
3 yıl
Blackberry priv alternatif 1.500 tl
Merhaba

Ben blackberry priv almayı düsünüyorum, kullanan ya da fikri olan var mi ? Fiyatı 1.400 tl

Bu fiyat aralığında birçok telefona baktım. Kiminin garanti problemi, mhz cekim gücü kalitesi problemi, güncelleme problemleri gibi insanı uğrastiracak sorunlar var. Daha önce iphone kullandım ve bu sorunların hiçbirini yaşamadım, ancak telefon değiştireceğim ve bütçem iphone almaya yetmiyor. 1500 tl bütçem var. Sorun cikarmayacak bir telefon bakıyorum.
Blackberry priv sağlam duruşu ve havali durmasi beni cezvediyor. Benim için güncelleme çok problem değil. Whatsapp, instagram, youtube, twitch, alisveris uygulamaları kullaniyorum. Oyun oynamiyorum. Şarj süresi + kamera kalitesi + problem cıkarmayacak stabil kullanabileceğim telefon önerileriniz varsa fikirlerinizi paylasabilirsiniz
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.