M

Teğmen
28 Ekim 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen yıl
Hyundai accent 1.5 crdi admire
Bu aracı almayı düşünüyoruz 2006 model ve 2005 modeli var ikisi de 220 binde 2005 olanın sahibi galeri yemiz diyor ama arka çamurlukta çöküklük var. Diğeri çok temiz diyor 2006 muayene yeni ikisinin fiyatı da 25000 tl. Bu araç hakkımda bilginiz var mı açıkcası ilk arabamız olacak sanayide yatmak istemiyoruz. Bilgi verebilir misiniz özellikle motor hakkında?
M
3 yıl
WİNDOWS KEY SATIN ALDIM BAŞKA BİLGİSAYARA GEÇTİM
İyi forumlar arkadaşlar abra a7 v7.3 laptopuma internetten orjinal key satın aldım (50 tl) microsoft hesabıma bağladım. Ama bilgisayarı değiştirmek için iade ettim yeni modeli alınca sizce o keyi kullanabilir miyim? Veya nasıl kullanırım bir yolu var mı?
M
3 yıl
Monster abra a7 v7.3 İşlemci ses çıkarma sorunu
5 gün önce aldığım abra a7 v7.3 ürünü bugün enteresan bişey yaptı bugüne kadar yoktu. Oyun yüklerken ve oynarken işlemci tarafından aşırı ses geliyor. Cpu sıcaklığı 55 maxda olmasına rağmen fazla zorlanıyor. Driverları usbden kurdum güncellemlerini de driver solution programından yaptım. Windowsum ise deneme sürümü. Ayrıca işlemci zorlanması geçince de geride çok tiz bir ses bırakıyor. Sizce sorun nerede. Ürünü geri göndermek de istemiyorum çünkü ilk kez bugün oldu bu zorlanma.
M
3 yıl
MONSTER 8. NESİL İŞLEMCİLİ LAPTOPLARI NE ZAMAN SATMAYA BAŞLAYACAK
Arkadaşlar laptop almak için bir birikim yaptım. Ama şuan da yeni işlemcili laptoplar çıkacak diyorlar. Monster almayı düşünüyorum yakında çıkar mı sizce. Ayrıca 8. Nesil HQ laptop işlemcileri ne zaman çıkacak bilen var mı? Ona göre uzak bir tarih değilse beklemeyi dülünüyorum.
M
3 yıl
MONSTER 8. NESİL İŞLEMCİLİ LAPTOPLARI NE ZAMAN SATMAYA BAŞLAYACAK
Ben laptop almayı düşünüyorum uzun yıllar imkanlarım elvermesini bekledim. Şimdi zamanıdır dedim şimdi de yakında yeni işlemcili ürünler çıkacakmış. Ama ne zaman çıkacak beklemelimiyim daha çok var mı? Net bilgisi olan varmıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.