O

Yüzbaşı
07 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
63 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
6 yıl
FIFA 15 Online Squad Problemi
Arkadaşlar Merhaba,

Fifa'da online maç yapmak istediğimde "There was a problem with the online squad check" şeklinde bir hata alıyorum. Biraz araştırdım ama çözüm için ne yapılması gerekiyor tam olarak bulamadım. Aranızda bu sorunu yaşayan var mıdır?


< Resime gitmek için tıklayın >
O
6 yıl
PS4 Disk Çıkarma Problemi
Arkadaşlar Merhaba,

1,5 ay önce almış olduğum cihaz kendiliğinden cd'yi dışarı çıkarmaya başladı Araştırdığım kadarıyla baya fazla kullanıcıda yaşanan bir durummuş. Sony'in kendi paylaştığı video'da söylenenleri ( cihazı kapa , fişleri sök , 3 dk bekle vs... ) hepsini yaptım. Ayrıca cihazın üstündeki parlak bölümü çıkartarak HDD'nin yanındaki o ufak vidayı da birkaç tur döndürdüm. Tam 2-3 gündür sorun olmuyor düzeldi derken bugün eve geldiğimde cihazın açıldığını ve cd'nin dışarıda olduğunu gördüm

Bu sorunu yaşayıp kalıcı çözüm bulan var mıdır? Yoksa görünen tek yol servis mi?

Not: Cihazı ithalatçı firma garantisi ile aldım. ( Kahraman Konsol ) Daha önceki konsolumu da ( Xbox 360 ) oradan almıştım fakat hiçbir arıza çıkartmadığı için bu gibi durumlarda nasıl işlem yapıyorlar bilemiyorum. Benim gibi ithalatçı garantisi ile alıp aynı sorunu yaşayanlar nasıl bir yol izledi bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden Teşekkürler.
O
14 yıl
DRİVER 4 OYNAYANLAR!!!!!!! BURAYAAA
bu oyun hakkında bı forum aradım ama bulamadım
arkadaslar bu oyun hakkında goruslerınızı bu baslık altında toplayalm.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.