S

Er
08 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
geçen ay
Dosyalarım bir virüs yüzünden gizliye atılıyor.
Dostlar yaklaşık 2 aydır bunla uğraşıyorum. İlk başlarda virüsü temizledim. Başlangıç programlarından virüsün setup dosyasını da sildim. Fakat aynı sorun 1-2 hafta geçmeden yine başladı. Virüsü ne başlangıç programlarında bulabildim ne de başka bir yerde. Hiç bir antivirüs programı da bulup silemiyor. Önerebileceğiniz bedava bir antivirüs programı var mıdır?
S
5 ay
Güncellemeden sonra ekran görüntüleri karanlık çıkıyor.
Telefonum Redmi Note 8. Geçtiğimiz günlerde güncelleme sonunda geldi. Ama güncellemeden sonra aldığım ekran görüntüleri karanlık çıkıyor. Nasıl düzeltebilirim?
S
6 ay
Dünya Kız Çocuklar Günü :P
Bu konuda erkek çocuklar günü neden yok diye ağlamicam. Ama bu kadar saçma bir şeyin olması nedir. Biraz araştırınca kızların futbolda daha iyi oynadıkları ama destek görmediklerine ulaştım ve bu çok büyük Bi dert olmuş. Bu mudur dünya kız çocukları günü? Erkeklerin olduğu yerde kızların da olduğu ama destek görmedikleri mi? Dünya kadınlar için gitgide yaşanılmaz hale geliyor. Neden sürekli boş sebepleri mesele ediyorsunuz. Feminaziler yüzünden gerçekten şiddete maruz kalan kadınları göremiyoruz. Ama boş muhabbetleri her yerde görüyoruz.
S
8 ay
Durumumuzu Şimdi Anladım
Dayımla Bodruma kafa dinlemek için tatile gittik. Güzel de bir araba kiraladık. Akşam yemeği için restauranta gittik. Kapının önüne geldik ve bir adam da arabamızın kapımızı açtı ve elini uzattı. Dayım da herhalde hoşgeldiniz demek için uzattı zannedip o da elini uzattı, tokalaştılar. Adam sonradan dedi ki Abi ben valeyim anahtarla para alıcaktım. Biz ne bilelim normalde zaten dışarıda yesek de çok böyle yerlere gitmeyiz dürüm felan gömeriz. Durum vahim dostlar. Biz de güzel araba görünce zengin zannediyoruz.
S
8 ay
Kızlar için yeni meslek: e-girl
Son günlerde ülkemizde de patlayan şu olayı duydunuz mu? Nasıl bir şeyse eğer malzeme varsa meslek seçimin bol oluyor. Twitch te bile ün salmaya çalışan bir sürü Just chatci kadın arkadaşımız var. Just chata Bi giriyorum her yer kadın. Adam bulamıyorum. Çünkü masaya vurup açıp saçabileceği bir şey yok. En kötüsü gösteri yaparsın abaza sayfa adminleri de seni paylaşır al ünlüsün artık.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.