R

Er
21 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
R
geçen yıl
Conan Exiles PS4 Clan Ekibi kuruluyor.
PS4'te Conan Exiles da Turk Klanimiz var. Bizimle beraber barbar Fransizlar ile catisacak gelismemize destek olacak kisiler varsa Klanimiza bekleriz. Dm den ulasirsaniz oyun hakkinda bilgi verebilirim.
R
4 yıl
İnternetten Yazarak Kazanmak İsteyenlere
Makale yazarak para kazanmak...

İnternetten yazarak kazanmak isteyen arkadaşlara önerebileceğim bir sitedir yaz kazan sitesi. Şahsen ben deneme amacı ile girdim ve siteye üye oldum. Amacım para yatırıp yatırmadıklarını test etmekti. Bir ay yazarak deneme yaptım. Yalnız gündüz vakitleri çalıştığım için yalnız akşam vakitleri 3-4 saat vaktimi ayırarak makaleler yazdım. Tam 381.50 TL kazanım elde ettim. Fakat kazanılan paranın tutarı yazar seviyesine göre çekilebiliyor. 3 adet yazarlık seviyesi mevcut Standart yazarlıkta 100 kelimeye karşılık 0.50 kuruş kazanılırken Uzman yazarlıkta 1.00 TL, Elit yazarlıkta ise 1.50 TL. Yazılarınız beğenildiği takdirde yazarlık seviyeniz artabiliyor. Ben 1 ay içinde uzman yazar olabildim.

Eğer ki yazmayı seviyorsanız ve paraya ihtiyacınız var ise sıkılmaz iseniz benim referansım ilehttp://yazkazan.net/?aff=9442 linkine tıklayarak siteye giriş yapabilir ve sizde yazmaya başlayabilirsiniz. Böylece ekip olarak daha fazla para kazanabiliriz. Eğer ki çalışmıyor iseniz boş vaktiniz çoksa çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Çünkü bir çok yarışma ve kampanyalı ödüller düzenleniyor. Vakti olan bunların hepsinden yararlanabilir.

Saygılar...

< Resime gitmek için tıklayın >

Şahsıma yatan para:

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.