T

Yüzbaşı
29 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
2 yıl
Ürün video çekimi için makine
Merhaba, ürün fotoğrafı ve tanıtım videoları çekmek için bir makine almam gerekiyor. Ürünler konserlerde kullanılan ışıklar, bu tanıtım videoları genelde karanlık odada olacak ve önemli olan nokta bu ürünlerin ışıklarını doğru ve kaliteli gösterebilmek. aşağıdaki linkte örnek olarak görebilirsiniz, bu tarz video çekimleri için kullanılacak. Lens ve makine tavsiyesi verebilir misiniz? Teşekkürler.
https://www.youtube.com/watch?v=Lni0V_vNRFA
T
3 yıl
Monitöde değişik çizgi
Laptop ekranının en üst kısmında ortalardan başlayıp aşağı doğru düşen saçma bir çizgi çıktı, ne olabilir?
< Resime gitmek için tıklayın >
T
3 yıl
Ekran takibini aşmak
Selam beyler, ofisteki bilgisayarlara aktivite takıp programı kuracağız, tabi sürekli ekran görüntüleri de alacak. Yalnız tabi ki ben benimkini alsın istemiyorum çift monitör kullanacağım, ikincinin görüntüsünü almamasını veya tamamen siyah iletmesini nasıl sağlarım?
T
3 yıl
Ekran takip yazılımını engellemek
Merhabalar, ofisteki bilgisayarlara aktivite takıp programı kuracağız, tabi sürekli ekran görüntüleri de alacak. Yalnız tabi ki ben benimkini alsın istemiyorum çift monitör kullanacağım, ikincinin görüntüsünü almamasını veya tamamen siyah iletmesini nasıl sağlarım?
T
6 yıl
çok önemli bir konu
buraya yazarsam konu silinebilir o yüzden pm
T
6 yıl
Bilgisayar ve vantilatör patlar mı?
Diyelim ki odanın heryeri kapalı cam kapı falan. Hiç hava gelmiyor dışardan. İçeride vantilatör açık kule tipi olanlardan kumandalı, ve bilgisayar açık. Mutfak tüpü sokuldu odaya, gazı açıldı. Oda tamamen gaz dolunca odayı patlatır mı bunlar?
T
6 yıl
Az alkolle intihar etmek mümkün mü?
Sadece meraktan soruyorum 1 bira 1 redbull bi iki tane hapla ölenlerin olduğunu duydum. Ağrı kesici bir de, mümkünmü la böyle bişey?
T
7 yıl
Korece bu ne demek?
T
7 yıl
Neverwinter DonanımHaber Guildi
Nw de hiç Türk guildi bulamadım, olanlar 3-4 kişi anca var. Eğer katılmak isteyenler varsa birlikte bir guild kurabiliriz, 45lv cw'yim.
T
8 yıl
Doğum günü hediyesi?
Gelecek ay doğum günü var, burçlarla baya ilgili. Burçlarla ilgili bir kitap almayı düşündüm ama güzel kitap bulamadım bilginiz varsa link atabilir misiniz? Veya daha iyi bir hediye öneriniz var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.