W

Yarbay
25 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
153 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
W
2 yıl
Durduk yere hız düşmesi
herkese selamlar,

çok uzun yıllar adsl2+ modunda 16mbps hızını sıkıntı olmadan kullandığım hattımda hızım ilk önce 13mbps'ye düştü, müşteri hizmetlerini aradığımda eve kadar gelen veriyi uzaktan kontrol ettiler santrale/saha dolabına yeni abone eklendiği için hız düşmüş olabilir dediler, bende steam üzerinden download yaparken halen 1.6mb gördüğümden tivibu iptv ile birlikte kullanırken bile donma takılma olmadığından kaderime razı oldum, o zamanki modem değerim.

< Resime gitmek için tıklayın >

son 1 haftadır hızım 7mbps'ye kadar düştü tivibu açınca doğal olarak 4mbs'ye kadar düşüyor(sd paket 3mbps iyiyor), bağlantı sürekli kopuyor, snr değerim modem ip aldıktan sonra düşüyor ve tekrar bağlantı gidiyor.

direkt hattı takınca modem değerim
< Resime gitmek için tıklayın >

modem ilk açıldığında değerim(daha sonra kademeli olarak düşüyor)

< Resime gitmek için tıklayın >

sadece 2-5 dk sonra bu hale gelip bağlantı kopuyor.
< Resime gitmek için tıklayın >

ayrıca telefonda gürültü var


hem telefon için, hem de internet için arıza kayıdı oluşturdum santralden hattıma bakmalarını istedim teknik ekibe iletildi 48 saat içinde cevap gelecek dendi ama muhtemelen gene sorun yok diyecekler.

sizce sorun ne olabilir? benim hattımın olduğu karta abone eklendiyse benim suçum ne? port değişimi yapılmasını söyledim telefonla söylemek yeter mi santrale gitmem gerekir mi?

yıllardır sorunsuz kullanıyorum diye gidip 2 yıl daha sözleşme yaptım.
W
2 yıl
Muhabbet Kuşum Durduk Yere Öldü
13 yaşında olan kuşum bugün öldü, kankasıyla(ikisi de dişiydi) oyun oynuyordu uçtular sonra kafesinin üstüne kondu aniden çırpınmaya başladı 1 dakika geçmeden boynu düştü. hastalığı vs yoktu bütün gün kafes dışında oynarlardı kavga ederlerdi sonra tekrar oynarlardı, acaba ne oldu? arkadaşı sustu tepki vermiyor ötmüyor.
W
3 yıl
Pc topladım açılmıyor
Açtıktan sonra reset atıyor daha sonra bir süre çalışıp kapanıyor ekrana görüntü gelmiyor onboardda da durum aynı , ramleri çıkardım ötme sesi vs gelmiyor anakart ashboard 1155 işlemci i3

https://youtu.be/peVBqKN7ImY
W
3 yıl
PC Verdiler kart tavsiyesi lazım.
Arkadaşım bana i3 2130 cpu 3.40ghz işlemci ASBOARD H61 1155 VGA LAN AUDIO anakartlı 8gb ramli bir pc verdi, ekran kartı eksik, bu pc işlemci ve anakart modeli için en uyun kart nedir? bütçe 600 duruma göre zorlanablir, ets2 ats gibi simulasyon oyunları oynarım pubg açarsa daha iyi olur tabi, arkadaşım ve ben parçadan anlamıyoruz.
W
4 yıl
Vefat eden kişiye ait araca trafik sigortası
Merhaba, vefat eden kişiye ait araca trafik sigortası yaptırırken yasal mirasçısı olarak hangi belgeleri götürmemiz gerekiyor? ruhsat halen vefat eden kişinin üstüne sanırım sigorta olmadan devir olmuyor.
W
4 yıl
Büşra Erdal tahliye edildi Akp'lilere duyrulur.
Büşra Erdal tahliye edildi Akp'lilere duyrulur, kim olduğunu araştırın zihniniz açılsın, sizin reyisi yine kandırdılar galiba, nasıl savuncağınızı merak ediyorum.
W
4 yıl
Ankara'da bomba patlayabilir uyarısı.
https://pbs.twimg.com/media/Cz0GCHGXUAAa0Ai.jpg

fake olma ihtimaline karşı araştırdım geçmiş belgelerde de aynı isim ve imza var.
W
5 yıl
Power & Revolution Geopolitical Simulator 4
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

http://store.steampowered.com/app/467520/


Ülke yönetme üzerine kurulu olan serinin son oyunu, önceki oyuna göre yenilikler eklenmiş yenilikler oyuna muhalefet olarak başlama, terör örgütü olarak başlama ve toplumsal olaylara kendimiz müdahale edebilmektir.

Oyunu kısaca anlatmak gerekirse seçimi kazanmış parti olarak oyuna başlıyoruz gerçekte olduğu gibi ülkenin her sorunuyla biz uğraşıyoruz gerekirse oy için pislikler yapıyoruz,

Türkiye ile iktidar partisini oynarken Pkk,Dhkp-cİşid gibi terör örgütleri ve göçmenler can sıkıyor terör ile mücadele için istihbaratı geliştirip operasyon düzenlerseniz terör bitiyor gerçekte olduğu gibi heron ile kampların yerini tespit edip uçak ile bombalamak pek zarar vermediği gibi canlı bomba eylemi olarak bize geri dönüyor, bu bombalar sendikalar meydanda eylem yaparken patlayabiliyor o zaman kötü oluyor dikkatli oynamak lazım, ben Hdp başkanına suikast yaptırmak istemiştim ancak mit beceremeyip olay açığa çıkınca Pkk azdı, Hdp'yi kapatınca ülkede kaos çıktı, hükümet binasının önüne tankları yığdım bekliyorum, diğer sorunların çözümü serinin önceki oyununun konusunda var.


https://forum.donanimhaber.com/m_72422804//tm.htm#72422804

Muhalefet olarak başlamak ise ayrı bir zevk, meclise gelen oylamalara partinizin hangi oyu vereceğini seçebiliyorsunuz, parti bütçesini kullanarak özel ajan tutup rakipleriniz hakkında bilgi toplayabiliyorsunuz, yalnız bakanları takip ettirmek güvenlikleri üst düzey olduğu için yakalanmalarına neden oluyor, hükümetin çıkartmak istediği yasalara göre eylem yapabiliyorsunuz, size yakın iş adamlarından maddi yardım alabiliyor, ünlü kişilerden sizin hakkınızda konuşma yapmasını isteyebiliyorsunuz.

Örneğin benim oyunumda Rte(çizim aynı isim değişik) tecavüz harici kürtajı yasakladı, hemen insan hakları örgütü ile görüşme ayarlayıp eylem yapmaya teşvik ettim ardından tv'ye çıkıp bunun insan haklarına aykırı olduğu temalı bir konuşma yaptım, insan hakları örgütü Ankara'da oturma eylemi yapınca teşkilatı destek olarak yolladım.

Sonuç: Polis geldi müdahale etti eylemi dağıttı, mecliste yasa Mhp'nin desteği ile kabul edildi, bana tek yararı açıklamalarım yüzünden populerliğim arttı, şu an seçim zamanındayız il il gezip miting yapıyoruz batıda insan hakları demek oy getirirken doğuda yol köprü demek oy getiriyor

Oyuna belirli ülkelerdeki terör örgütü olarak başlayabiliyoruz, ben işid ile başladım, bir yandan pjak, özgür suriye ordusu, Esad güçleri ile karadan savaşırken diğer yandan Abd Türkiye ve Rusya'nın havadan bombalaması ile uğraşıyorum, bütçemiz var bu bütçe ile propaganda yapabiliyoruz, çeşitli ülkelerin diplomat, ajan ve siyasileri ile görüşmeler yapıp maddi ve milis gücü desteği isteyebiliyoruz, Suudi Arabistan para yardımı yaparken, Türkiye'deki işid sorumlusu sürekli milis gönderiyor, işin gerçekçi kısmı Abd bir yandan bombalarken diğer yandan para gönderiyor( iletişime geçmek biraz zaman alıyor)

Güzel detaylı bir oyun, yakında Türkiye için gerçek isim yaması çıkacak.

Videoyu izlemek için tıklayınız
W
5 yıl
Halkın Kurtuluşu HKP ile olacak.
Madem millet "oyum x partisine çünkü diye" sözde gizli propaganda yaptığını sanarak propaganda yapıyor bende açıkça yapacağım.

Oyumu Nurallah Ankut'a vereceğim,

Kuvai milliyeye katılacak kadar vatansever, kuranın anlamını ezbere bilen araştıracak kadar dindar, bütün partilerin kukla olduğunu bilen, türban veya laiklik ile uğraşmayacak kadar halkçı biri.

Hani diyorsunuz ya başka parti yok alın size başka parti, sadece HKP değil görüşünü benimsemesem bile görüşü yakın olanlar LDP'ye oy vermenizi isterim, yeni yüzler ezberi bozmadığı sürece istediğiniz kadar koalisyon istediğiniz kadar hükümet partisi değişsin bir cacık olmaz, yok Akp'den kurtulacakmışız diye Atatürk ile alakası kalmamış pkk'lıları partisine toplayan şirin gözükmeye çalışan CHP'ye veya yıllardır hükümetlerin pis işlerini ve değnekçiliğini yapan MHP'ye oy vermem.


https://www.youtube.com/watch?v=NMT81sJiXDM

https://www.youtube.com/watch?v=brHKZDHJcfM
W
5 yıl
Koalisyon kesinleşti.
Doğan medyası artık isim isim hedef göstermeye başladığına göre artık akp bitiyor demektir, koalisyon ufuktadır,

www.hurriyet.com.tr/havuz-medyasinin-uclu-cetesi-panikte-40004393

Neden böyle diyorum çünkü doğan medyası kurulduğu günden bu yana mendya anlamında iktidar destekçisi olmuştur, ne zaman iktidar değişeceğinin kokusunu alsa hemen ağız değiştirip sert haberler yapmaya başlar, arşivleri karıştırırsanız bunu daha net göreceksiniz, son saldırılarda bile temkinli haber yapan doğan grubu Rte'nin medya kalesi ile ilgili bu kadar sertleşmeye başladıysa rüzgarın yönü değişmiş demektir, bu grup yaş tahtaya basmaz.

Şimdi gelip bir gazete bizim oyumuzu etkileyemez diyen akp'liler olacaktır, işte bu gazetenin yapacağı tek skandal haber anadolu seçmeninin kafasını karıştırır, en çok okunan ve izlenen medya grubu kısa vadede sonuç değiştirmez ama koalisyon sonrası ortaya çıkan pislikleri haber yapması yeter, ee tabi medya sosyolojisi gereği metin aralarına akp'ye oy vermeyin algısını gömecek.Hakaret etmeden ve yav hehe ergenliği harici her türlü eleştiriniz varsa duymak isterim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.