E

Çavuş
27 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
5 ay
Kaldırılabilir
---
E
10 ay
PHILIPS Monitör Üzerindeki Bu Parlak Lekeler Nedir?
PHILIPS 43" BDM4350UC/00 IPS isimli ürünü yaklaşık 3 sene önce almıştım ve sorunsuz bir şekilde kullanıyordum ama geçtiğimiz aylarda ekranın bir noktasında parlak dairesel bir leke belirdi. Birkaç ay dert etmedim ve böyle kullandım ama bu sefer 2 leke birden belirdi. Bunların darbe vs ile oluşmadığına eminim, belliki panel ile ilgili bir sorun.

Gittikçe sinir bozucu bir durum olmaya başladı. Bu sorunun ismi nedir, ne sebep olur, nasıl çözerim? Beni aydınlatırsanız mutlu olurum.

Fotoğrafı

< Resime gitmek için tıklayın >
E
geçen yıl
Operatörler Neden Bol GB Vermeye Başladılar?
Birkaç yıl önce tek haneli GB'lar için 3 haneli rakamlar isteyen operatörler ne oldu da şuan GB birim fiyatı 1-2 liraya kadar düşürdü?
E
4 yıl
12 Tuşun Çalışma Mantığı veya Algoritması Nedir?
Bildiğimiz gibi mobil ve envaiçeşit cihazlarda kullanılan bir tuş takımı var. Elbette standartları değişiklik gösterse de benim şuan öğrenmek istediğim şey tam olarak bu:

< Resime gitmek için tıklayın >
E
4 yıl
.
.
E
4 yıl
No Man Sky vs Star Citizen vs Elite Dangerous
Bu aralar çok oyunculu oyunlar ve tek oyunculu oyunlar arasında gidip geliyorum, aslında ikisini de seviyorum ama farklı bir arayış içindeydim ki uzay temalı oyunlar keşfettim. Bunlar arasında bana en uygunu Star Citizen gibi geliyor. Hem oynanış hem de grafikleri, dokusu bakımından + puanları var, biraz daha araştırınca bu konuda rekabet büyük olacağı fikrine kapıldım, zira bilindiği gibi diğer oyunlar; No Man Sky ve Elite Dangerous'da var. Her çok oyunculu oyun için ortalama 10 yıllık bir yaşam süresi biçildiği günümüzde pastadan en büyük payı almak için ciddi çaba sarf ediyorlar. Star Citizen 3.0 güncellemesi ve bağış usulü bir katılım politika izlemesi beni çeken diğer noktalar ama bazı yabancı forumlarda bu işin çok da çekici olmadığı ve Star Citizen'ının büyük bir hayal kırıklığı olduğu söylenmiş. Bunun tam olarak dayanağı nedir bilmiyorum ve oyun sektörü ile öyle çok haşır neşir değilim. Fiyatları Türkiye için gelecekte ne olur bilmem ama oldukça iyi. Hiçbirini deneme fırsatım olmadı, sadece oynanış ve tanıtım videolarına bakarak karar vermek istemedim. Oynayan arkadaşlardan özellikle, bu üç oyun hakkında veya ön yargısız bir şekilde satın aldığı oyun hakkında detaylı bir yorum/kıyaslama almak istiyorum? Her oyunu denemek için zamanım yok özellikle önümüzdeki yaza düşünüyorum, bu süreçte bu konu altında ne kadar bilgi alışverişi yaparsak benim gibi kararsız kalanlar adına faydalı olacağına inanıyorum.

Ek olarak bilgisayarda oynayacağım ve donanım özelliklerim şu şekilde: 12-16 GB 1600Mhz G.Skill Ram, AMD A10 7870K 3.9 İşlemci, MSI A88X-G41 PC MATE V2 Soket FM2+ DDR3 2133MHz VGA&DVI&HDMI Anakart
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.