B

Teğmen
28 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
4 yıl
Hayatta Kalma Serisi Var mı?
bu tarz da metro serisi çok sevmiştim.3 kitabı da yarattığı o muazzam atmosfer de hayatta kalmayı sonuna kadar hissettiriyordu.İnsanların çaresizliğini çok iyi anlatıyordu.

Buna benzer böyle bir başka seri kitaplar veya kitap var mı? Ne bileyim nükleer felaket sonrası,salgın sonrası vs. böyle bir grup insanın hayatta kalmaya çalıştığı,maceraya atıldıkları vs?
B
4 yıl
Millennium Serisini tavsiye eder misiniz?
Polisiye,suç romanlarını severim.Grange mesela sevdiğim yazarlardandır.Bugün ise Steig Larsson'un millenium serisini duydum.4 kitaptan oluşuyormuş.

Her yerde herkesin tavsiyelerini vs . okudum muhteşem seri vs diye ama fiyatı 120 tl olduğu için ilk önce buraya da bir sormak istedim.Polisiye serisi mi bu ve gerçekten denildiği kadar güzel mi?
B
4 yıl
Heyt be lafa bak
Kaderimiz olan aşka değil de aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim
B
4 yıl
Bunu da çözün ateistler
bu adam giriş yapmadan nasıl mesaj atıyor hadi çözün bunu da ateistler.< Resime gitmek için tıklayın >
B
4 yıl
Ezel tadında bir dizi arıyorum
Ezel tadında başka bir dizi var mı türk dizileri arasında.Ezel'İ şuan ikinci defa bitiyorum bitirdikten sonra içerde'ye başlamayı düşünüyorum ezel kadar güzel diyenler var.Kuzey güney ve karadayı behzat ç izledim.Bunların dışında ezel tarzı bir dizi yok değil mi? hala izlemeyen varsa kesinlikle izlesin ezel'i gelmiş geçmiş en dizi benim için.Yabancı dizilerden bile fazla seviyorum
B
4 yıl
Assetto Corsa vs Project Cars
beyler driving force gt'im var.Ps'deki gran turismo deneyimine benzeyen bir yarış oyunu arıyorum.Ya assetto ya da project cars alıcam.Hangisi en iyi yarış deneyemini sunar grafikten ziyade.Acil cevap yazarsanız iyi olur malum son indirim günü.

Açıkçası oyunun aşırı zor tam simülasyon yaşatması önemli değil gran turismo ayarında olsun yeter.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.