B

Teğmen
14 Ekim 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
26 üye
Görüntülenme (?)
87 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
3 ay
Millenicom tövbe !!
Son 1 aydır ne PlayStationdan online oyun oynayabiliyorum nede tvden Netflixe bağlanabiliyorum.. sürekli arıza kaydı oluşturuyorum arızam giderildi diye sms geliyor ama sonuç sıfır!!
Müşteri temsilcilerine saha ekibi yönlendirin gelip modeme hat değerlerine bakılsın diyorum kayıt açıyorum diyolar sizinle iletişime geçilecek yine arayan soran yok..
işin garip tarafı internet var gözüküyor.. bu dediğim işlemleri cep telefonumun internetinden gayet sıkıntısız yapabiliyorum müşteri temsilcisinede anlatıyorum durumu hattını güncelledik diyolar yine aynı!!
nerden bulaştım bu firma lanet olsun..
B
3 ay
Netflix Bağlantı Problemi!!
Daha önce sıkınıtısız kullandığım Netflixte bağlantı sorunu yaşıyorum.. İşin enteresan tarafı aynı sıkıntıyı PlayStationda da yaşıyorum.. Sorun internette desen aradım müşteri hizmetleriyle görüştüm bi problem olmadığını söylediler cep telefonundan eahatça bağlantı kurabiliyorum ama nedense tvde ve psde sıkıntı oluyor. ( tv de YouTube internet sıkıntısız çalışıyor aynı şekilde cep telefonunda da bi problem yok) hertürlü çözüm ve yardımınıza açığım..
B
geçen yıl
Ps4 Pro için askı aparatı yardım pls 🙏
Ps4 Pro kullanıcısıyım yer sıkıntısından dolayı duvara asmak istiyorum aparatlar gördüm ama nerden nasıl temin edebilirim yardımcı olurmusunuz şimdiden tşkler 🙏🙏
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.