T

Yüzbaşı
30 Eylül 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
geçen yıl
Yılbaşının her sene değişmesi gerekliliği
Bugün bakarsak bir yıl 365 gün 6 saattir. Yani eğer yıl bu sene 00.00 da başladıysa bir sonraki sene yılbaşı olarak 32 aralık 06:00 olması gerekiyor. Bir sonraki sene de öğlen 12 gibi olabilir yani bu kutlama gerçekten dünya bir tur attığı için değil yani bahaneye gerek yok yılbaşı diye çıkarılan deli saçması bişey bu
T
geçen yıl
Avustralya'da deve katliamı !
Avustralya'da 10 binden fazla deve, çok fazla su içmelerini engellemek için helikopterden vurularak öldürülecek. Keskin nişancılar bugün helikopterlerle Avustralya'ya gitti.

Güney Avustralya'da 10 binden fazla deve çok fazla su içmelerini engellemek için helikopterden vurularak öldürülecek.

Anangu Pitjantjatjara Yankunytjatjara (APY) topraklarındaki Aborjin liderlerinin talimatı sonrası profesyonel nişancılar avlanmaya bugün başlayacak.


Ülke genelindeki toplam sayısının 1,2 milyon olduğu tahmin edilen deve sayısını kontrol altına almak için yürütülecek operasyonunun beş gün sürmesi planlanıyor.

Geçtiğimiz yıl Avustralya hükümetinin ülkedeki yerel türleri yok eden vahşi kedileri öldürmek için zehirli sosis kullanacağı açıklanmıştı. Ülke 2020'ye kadar 2 milyon kediyi öldürme sözü vermişti.

Kaynak: Al Jazeera
T
geçen yıl
Kilit
kilitlensin yanlış açılmış
T
geçen yıl
Kocasına çay veren kadın köle mi ?
Akşam kahvede oturuyoruz bir reklam filminde kadının kocasına çay vs getirerek hizmet etmesini köle olarak eleştirmeye başladı 2 arkadaş dikkatlice dinliyorum çünkü bizde hep böyle oldu bu zamana kadar. Babam sabahtan akşama kadar çalışırdı dışarıda soğuk sıcak ayazda elleri nasır tutardı eve gelince çayını çorbasını annem hazırlar getirirdi annem çalışmazdı. Bana dooğrusu bu gibi gelirdi.

Bu eleştiren arkadaşlardan birisi 5 aydır çalışmıyor sabah akşam kahvede oyun oynar karısı bir markette çalışıyor günde 12 saat asgari ücretle. karısına veya evliliğine bişey söylemedim fakat cehalet diye düşündüm sadece duymuş birisinden evde hizmet eden kadın köle gibisinden şeyler ve ona olan saygısından destekliyor bence.

Şimdi arkadaşlar merak ettiğim şu gerçekten akşam kocasına bir kahve yapan çay yapan kadınların köle olduğu düşüncesini bu millete kim enjekte etti ?
T
geçen yıl
PTT KARGO NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR.
Akadaşlar bir ürün bekliyorum istanbuldan konyaya gelecek 27 Kasımda kargoya verildi istanbul arnavutköy şubesiymiş. 8. Gün bugün takip nodan bakıyorum bi ses yok. Şikayet oluşturdum ilk arabayla gönderecez diye email atmışlar 2 gün oldu arabayla da göndermediler. Ne yapacaz üstüne yatarlarmı acaba ürünümün ? Yapabileceğim bişey varmı el mahkum beklemelimiyim ?

Not: Şube telefonlarına bakmıyor her zamanki gibi
T
2 yıl
KB 10 KÖY 50 TL SATILDI
KB 9 AD DEĞİŞİKLİĞİ VAR USTA VE ŞAMPİYONA ÇIKMAMIŞ TERTEMİZ AL OYNA 0535 823 21 90

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
T
2 yıl
KB 12 TROLL KÖY 50 TL SATILDI
SAVUNMALAR 1 SEVİYE HAVA SALDIRISI İÇİN TASARLANMIŞ BAĞIŞ VE SAVAŞ KÖYÜ AD DEĞİŞTİRME VARDIR TAŞLAR ALINABİLİR ŞAMPİYONA BİLE ÇIKILMADI 0535 823 21 90

Sunay bey (Smsm377) satıldı.
T
2 yıl
KB 10 FULL KÖY 80 TL SATILDI
KB 10 KÖY SAĞLAM KENDİSİ İÇİN AÇILMIŞ İD BAĞLIDIR. 3500 TAŞ VARDIR VE ŞAMPİYONA BİLE ÇIKILMAMIŞTIR. 600 ÖDÜL VE KİTAPLAR VARDIR. ÜCRETSİZ AD DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ. 0535 823 21 90 WP YAZABİLİRSİNİZ.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
T
2 yıl
Fatih terim takımı gazla oynatıyor (!)
Arkadaşlar fatih terim teknik taktik bilmeyen takımı sadece gaz vererek oynatıyor diyenler bu yıl 11 yabancı oynatarak şampiyon olduğumuza laf ediyor. Yabancı futbolcular nasıl gaza geliyor her ülkenin gazı farklı değil mi ? Yerli sınırı gelmesi lazım acilen. sınıra takılan yerlilerimiz yurduşındaki takımlara giderek kendilerini geliştirirler.
T
2 yıl
KB 12 FULL YAKIN 450 TL SATILDI
FORUM DIŞINA SATILDI

Oyun tertemiz süpercell id de bağlıdır kendisine ait bir mailde. İstenirse oyunfor siteesinden satarım veya konya içi elden satarım. Havale sonrası da verebilirim isteğe bağlı köy gelişmeye devam ediyor

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

FİYAT 450 TL ARKADAŞLAR GEREKLİ REFERANSLARIM VAR
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-online-oyun-kb12-fule-cok-yakin-bedava-fiyatina-692966287/detay/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.