S

Teğmen
10 Mayıs 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
7 yıl
2014 Touareg 3.6 V6
Arkadaşlar aracı teslim alırken motoru açmam gerekip gerekmediğini sordum, gerekmez dediler.
Kitapçığını okudum orda da bişey bulamadım. Herhangi bi tavsiyesi veya bilgisi olan varmı?
S
12 yıl
SONY KDL-46D3500 46'' FULL HD BRAVIA kumanda sorunu
Arkadaşlar uzun zamandır bu tv yi kullanıyorum çok da memnunum. Yalnız geçen gün şöyle bir problem le karşılaştım. Digiturk ü kullanmadığınız zaman, yani normal kablolu yayını izlerken hızlı kanal değiştirmeyi yapamadım. Mesela 2 no lu kanalı izlerken 15 inci kanala gidemiyorum, illa tek tek gitmem gerekiyor. Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa çok sevinirim.
S
13 yıl
Bu psp'yi alayımmı?
Arkadaşlar link'ini verdiğim psp'yi getirtmeyi düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir? Ayrıca bu psp kopya oyunları çalıştırırmı? Teşekkürler şimdiden...
http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?skuId=8553228&type=product&id=1188561324629
S
14 yıl
Zone Alarm ve MSN problemi
Arkadaşlar geçen gün Zone alarm security suite yükledim. Yükledikden sonra msn'de avatar'lar ve smiley'ler çıkmamaya başladı. Yardımcı olabilecek varmı?
S
14 yıl
Audi TT 1.8T Quattro 185Bg
Arkadaşlar 1999 model 65000 km de ilgilendiğim bi araç var. Hatta anlaştık alıcam gibi. Araba hakkında bilgisi yada tavsiyesi olan varsa çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
S
14 yıl
W900i Kilitlenme sorunu
Arkadaşlar telefonu Sony Pro Duo 2gb memory stickle beraber kullanıyorum 8 aydır. Son 1 aydır arada kilitlenmeler başladı telefonda. Telefonun pilini çıkarıp takmam gerekiyor böyle durumlarda. Aynı sorunu yaşayan varmı benden başka. yada yardımcı olabilcek birisi.
S
15 yıl
Sony W900i sarj problemi
Arkadaşlar martdan beri bu telefonu kullanıyorum. Fakar sarjından hiç memnun değilim. 2 günü hiç geçemedi daha. Öyle çok fazla mp3 falan da kullanmıyorum, gerçi 24 saat açık telim. Bu telefon böylemidir, yoksa benimkinin pilinde bi tuhaflıkmı var acaba. Bu telefonu kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
S
15 yıl
Emule için dvd linki veren site
Emule için dvd film falan linki veren site biliyomusunuz arkadaşlar. Bazı filmleri arıyorum da...
S
15 yıl
W900i telefonla bu kart uyumlumu?
2 GB SONY Memory Stick Pro DUO High Speed bu kart telefonla uyumlu, bilgisi olan yardım lütfen. Kart aşağıdaki karttır.
http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=2003862
S
15 yıl
Hp 1510 sorunu
Arkadaşlar bu printer bişey yazdıracağım zaman kağıt almada çok zorlanıyor. Teker teker elle koymam gerekiyor, hatta bazen onda bile sorun çıkarıyor. Bi arkadaşım da benle beraber aldı printer'ı, onunkinde de aynı sorun varmış. Herhangi bir bilgisi olan varmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.