Q

Yüzbaşı
22 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
82 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
Q
2 ay
Radeon Vefa 8 Pes 2021
Arakdaşlar amd ryzen 3200 ve vega 8 kullanıyorum 8 gb ram var kasada. Youtubeda inceleme videosuna baktığımda gayet akıcı oynandığını görüyorum ancak bende ekranda çizgi şerit benzeri şeyler oluşuyor ve hareket ediyor sanki eski antetli TV'lerde karıncalanma gibi oyun esnasında. Ekran kartını da güncelledim ama vsync ayarlarını da her modda denedim, sorunu çözemedim . Yardımcı olabilirsiniz sevinirim
Q
4 ay
Rampage Bluetooth Kulaklık
Ps 4 e Rampage Blissfull kulaklığı eşleştiremiyorum ama kimi Kablosuz kulaklıkların uyum sağladığını biliyoruz. Sorum şu ki aynı Bluetooth teknolojisine sahip kulaklıklardan kimisi uyuyor iken ben bu kulaklığımı neden kullanamıyorum?
Q
7 ay
Nedir bu mining olayı?
Ekran kartı istifleyenler, madende kazı yapıp coin arayanlar, virüs yoluyla başaksının pcsinden mining girişiminde bulunanlar...Ben anlayamıyorum ekran kartı hangi yolla nerede ve nasıl kazı yapıyor? Buluyor mu? Ekran kartı bu işte neden ve nasıl baş rol oynuyor? Birileri coin saklıyor da diğerleri onu mu buluyor? Gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum. Ekran kartı dediğin oyun kasar mis gibi grafik sağlar ne kazısı arkadaş ?
Q
7 ay
Şişede bekleyen deniz suyu bakteri üretir mi?
Sorum şudur: Şişede deniz suyu getirdim 15 gün önce . Karasal iklimin ağır yaşandığı iç ege şehrindeyim. 25 yıldan fazla allerjiye bağlı burun tıkanıklığı çekiyorum. Deniz suyu çok iyi geliyor ancak ne kadar kapalı bir şişede bekleyebilir? Kimileri bakteri üretir diyor kimisi ise bir şey olmaz diyor. Bir şeye faydası olsun derken zarar da vermeyelim.
Suya tuz kat ne gerek var diyenler olur belki ama o fayda etmiyor. Deniz suyu bambaşka gerçekten ve solüsyon olarak da firmaların sattığıını okumuştum.
Q
8 ay
Berat Albayrak: Türkiye üst lige çıkmak için çalışıyor
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "İSO İhracat İklimi Endeksi 5 ayda ilk kez eşik değerin üzerine çıktı. Türkiye üst lige çıkma hedefinden sapmadan yoluna devam ediyor." dedi.

Ben bu üst lige çıkma işini pek anlayamadım şampiyonlar Ligi'nde üst tura yüksel gibi bir şey mi acaba ?
Q
12 ay
Neden pek çok ülkeye yardım ediyoruz ?
Anlamakta zorlandığım bir konu. Ekonomik olarak pek de iyi olduğumuz söylenemez bu açık ama bu bol keseden yardımlar nasıl ve neden yapılıyor? Sizce bunda bir siyasi hesap mı var?
Q
geçen yıl
Eba TV Frrkans Ayarlama
Değerli arkadaşlar, uzaktan eğitim için Eba TV frekans ayarlama videosu paylaştım.
https://www.youtube.com/watch?v=SPjD4zalrCQ&feature=youtu.be
Q
geçen yıl
Navitech qx 712 Pc'ye bağlanma sorunu
Merhaba, sizlere bir konuda danışmak adına yazıyorum. Navitech qx 712 marka ikinci el cihaz aldım. Bol özellikli güzel bir cihaz. ANcak ne yaptımsa cihazı biilgisayara tanıtamadım. Sorun şu ki microo usb kablosu ile bağlayınca ne windows 10 da ne de windows 7 de bellek şeklinde cihazı gördürmeyi başaramadım. Hal böyle olunca navitools yazılımı da cihazı bir türlü göremiyor. 4 farklı kablo denedim, 3 farklı pc denedim, nedense cihaz ile pc arasında hiç bir türlü bağlantı kurulamıyor. Aslında naviextras sistesini kontrol ettiğimde cihazın güncelleme hakkı var ama bu sorunu halledemiyorum. Rİca etsem bana yardımcı olabilir misiniz?
Q
geçen yıl
Ps 4 Uzaktan Erişim (Farklı Ağ Üzerinden)
Merhaba dostlar,
yerli yabancı pek çok yerden araştırdım ama net bir cevap bulamadım. Ev dışında farklı bir ağ üzerinden Ps 4’e uzaktan erişim mümkün müdür ? Örneğin Ps 4 remote ile ev bilgisayarından açıp team viewer ile uzaktan PC ye ulaşmak ancak orada da şu sorunu yaşadım. Üçgen tuşunun fonksiyonunu klavyeden etkinleştiremedim. Dolayısıyla üçgen çalışmayınca bir kıymeti yok.
Q
2 yıl
Silinsin..Dolandırıcı hapse girmiş
Malum gün geçmiyor ki yeni bir vaka ile karşılaşmayalım. Artık bu numaralar kesmiyor yenilerini deneyin.
Letgoda ps 4 pro ararken şehir değiştirerek ilanlara bakarken Berkant bey isimli ilana denk geldim fiyat 1300. Zaten fiyatından da anlaşılacağı gibi niyet belli , normal slim bile alamayacağımız paraya pro vadediyor.
Daha önce forumda arkadaşımızı esnafım diyerek dolandırmış ekran kartı satmak vaadiyle;
https://mobile.donanimhaber.com/dolandirildim-berkant-ataseven-hirsiz--132841257-1

Arama motoruna ismini yazınca da şikayetvar üzerinden de hakkında şikayet var, malum site üzerinden dolandırmış ,
https://www.sikayetvar.com/sahibinden/sahibinden-berkant-ataseven

Biraz daha kontrol ederseniz geçen yıl ekran kartı üzerinden iyi vurgun yapmış, hep sitelerde üyeliği var.
Neyse gelelim bana, pro için ne olduğunu bilerek yazdım, bana whats app dan görüşelim diyerek no gönderdi.
Konuştuk , polismiş arkadaş 😃 Diyarbakır’da 1 aylığına görevdeymiş. Kimliğimi atarım dedi aman ha kimse duymasın diyor, yanarmışız. Kimliği atıp hemen sildi tabi ben aldım ss anında.

İban gönderdi dedim para ünitesi arızalı
Başka banka istedim onu da gönderdi. Bahane buluyorum en son EFT için bankamatiğe bir daha bakmaya gidecekti yazık boşuna yorulmayayım diyor ,
Şimdi nasıl devam etsem diye düşündüm biraz daha oyalamak için 😃< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.