M

Çavuş
27 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 ay
Seramik kaplama için aldığım fiyat
2.el kılcal çizikleri olan siyah renkli aracıma seramik kaplama için mercedes mengerlerden fiyat aldım.

Seramik koruma (japon protech 10) 1800
Kaput koruma 700
Boya koruma 800
İç detay, Motor koruma, jant koruma, koltuk koruma 500
İşlem öncesi kılcal çizikler için yıkama cila gibi işlemlerde yapılacakmış.

Bu işlemler 3 yıl garantili fiyatı 3800 tl fiyat aldım.


Bu fiyat uygun mu? Seramik konusunda deneyimim yok, yardımcı olursanız sevinirm.
M
5 ay
süperonline hız dalgalanması
9-10 yıldır süperonline kullanıyorum ve memnundum fakat son 1 aydır anlık dalgalanmalar yaşıyorum. 15 lik paketi kullanıyorum. Önceden 15 mbps hız alırken son zamanlarda 5 dk arayla bazen 1 e düşüyor bazen yeniden 15e çıkıyor. 4-5 kez mh ile görüştüm, modem aç kapa yptım ama tam olarak düzelmiyor. 10 dk lık videoyu aynı kalitede izleyemez oldum, yüklenmesini bekleyip parça parça izliyorum :( Bunun sebebi sizce ne olabilir?
(hız problemi olduğunda uploadda sıkıntı olmuyor, bu da ayrı bir soru?)
M
6 ay
Priz sorunsalı
Mutfaktaki prizi 2-3 senedir kullanıyoruz, 2 gündür farklı elektrikli küçük ev aletlerini taktığımızda sigorta atmaya başladı. (Evin elektrik akbloları 2-3 senelik ama kalitesini bilmiyorum).
Prizde takılı olan rutin kullandığımız çok güç sarfetmeyen elektrikli ev aletleri, fırın gibi farklı cihazlar akım almıyor ya da o anda güç sarfetmiyor.
Sigortanın şartelini kaldırdığımızda ise fiş takılı ise cihazı normal kullanmaya devam ediyoruz fakat ilk prize takmada şartel atıyor. Bunun sebebi ne olabilir?
Millet tok olduğu için elektrikçi genelde bunlara gelmiyor, buraya elektrik akım korumalı priz taksam fayda eder mi? bir öneriniz olur mu?
M
6 ay
vW polo park sensörü
2014 vW polo 1.2 tsı aldım ve park sensörü taktırmak istiyorum, serviste 793 tl parça fiyatı dedi + işçilik + montaj alacaklar. Dediklerine göre sadece sesli uyarı veriyormuş görüntü yokmuş.
Aracın orjinalinde bulunan park sensörü de sadece sesli uyaran mı veriyor, görüntülü uyaran var mı? Açıkçası görüntü için bazen yan sanayi sensörlerde ekstra küçük ekran monte ediliyor ve ben bunu istemiyorum. Sensörü taktırabileceğim orjinal/yan sanayi(kaliteli) önerebileceğiniz yer var mı?
Ya da sensör yerine kamera taktırmak daha mı mantıklı?
M
7 ay
Vidasız priz takılması
Evde dış kısmı vidasız priz mevcut ve yerinden çıktı, bunu nasıl monte edebirim, plastik kısmını biraz zorladım ama çıkmıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
corsa vs. polo
Opel Corsa 1.4 benzinli otomatik enjoy paket 52350
Vw Polo 1.2 benzinli otomatik Allstar için 59700

donanımları bana benzer geldi fakat corsanın çekiş gücü çok istediğim gibi değil, poloyu ise kullanmadım daha ama turbo desteği olduğu için biraz ümidim var. 4-5 sene kullanır elden çıkarırım. Aradaki fiyat farkını da baz alırsak hangisini almak gerekir?
M
5 yıl
Kasko mu tamir mi?
2015 model opel corsa arabamı geri giderken duvarın köşesini park sensörü görmedi ve arka stop lambası kırıldı, görünürde çok bişey yoktu fakat sonradan park sensörünün de çalışmadığını farkettim(muhtemelen sigorta atmış olmalı) kendi servisine götürdüğümde 900 tl olabileceği söylendi.(güneş sigorta kasko bedeli 824 tl) Sorum şu ki kaskolu aracım mini hasar kapsamında yapılır mı , olmaz ise kaskoyu bozdurma pahasına yaptırayım mı, ya da sanayide parça değişim ve elektirikçi birine mi yaptırmak daha uygun olur, lütfen yardım

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.