D

Çavuş
27 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
7 ay
Switch Online Aile Üyeliği
Arkadaşlar aile üyeliği grubu açtık. İsteyenler katılabilir. Detaylar için: https://chat.whatsapp.co m/CQCmnq4Ba468h92WDmol9F
Boşluğu silin. Link verdirtmedi bir türlü. Beceremedim
D
2 yıl
Sakın casper almayın! Ne yapmalıyım?
17.07.2018 tarihinde mediamarkt'tan casper excalibur g750 b510x aldım. Csgo oynuyorum, ilk 10 dakikada sıcaklık 95 felan oluyor sonraki 10 dakika zor dayanıyor ya kapanıyır ya da siyah üstünde beyaz kırmızı yeşil çizikler oluşuyor. Bazen direk olarak sarı, gri oluyor. Bir keresinde ise normal oyun karesi var. Ama yeşil ve siyah. Garantiye gönderiyoruz. Arıza onarıldı diyor. Değişen bir şey yok. Bu sefer direkt olarak kapanıyor. Pubg indirdim. Hiç dayanmıyor. Yine gönderdim. Arıza onarıldı diyor. Değişen bir şey yok. Pubg sadece 8 dakika 22 saniye çalıştı. Yeniden deniyorum. Aynı hatalar... yine göderiyorum ama bu sefer tüketici hakem heyetine başvuruyorum gönderdikten hemen sonra olması lazım. Bu sefer biraz bekliyorlar. Değişim yapacağız ama davanızı geri çekin diyorlar. Öyle yaptım. Sonra sıfır diye bir laptop gönderiyorlar ve ve veee... bu sefer gelen laptop kullanılmış açılmış veya sıfır değil. Eminim. Ekran bir bezle silinmiş, nvidia logosu sökülmüş, touchpad çizik(maket bıçağı, iğne, bıçak, anahtar bunlardan biriyle ya da hepsiyle), ayrıca touchpad e bant gibi bir şey yapıştırılmış. Şimdi yeniden başvurdum. Sizce şuan ne yapmalıyım? Parayı geri alma ihtimalim nedir? Alamazsam ne yapmalıyım?
(Yaptığım oyun testleri yüksek ya da ultra ayarlarda 4K, ayrıca 1080p de denedim yine hata verdiği oldu sadece süre biraz daha uzadı)
Kusura bakmayın çok uzattım.
O kadar donanım habere ve shiftdeleteye güvenmiştim...
D
2 yıl
Metro Exodus indirimde alanlar
Kaç liraya aldınız? Multiplayer da izlerken 90 liraya düştüğünü söyledi ve ayrıca internette gördüm metro redux ve last light bedava olmuş bir aralar. Bunların hepsini nasıl kaçırdığımı bilmiyorum. Oyunu bitirip uygun fiyata bırakabilecek varsa alabilirim belki.belllllki.
D
3 yıl
Casper dolandırıcıdır
Mediamarkt'tan casper excalibur G750 aldım. Bozuk çıktı(CSGO da ekran gitmesi oluyor oyunun ortasında,Stronghood crusader 1 açılmıyor,Stronghold crusader iki kasma sorunu var,Watch dogs 1 kapandı ve bilgisayar kendini kapattı bir de oynadığımda gitti save dosyalarını sildi). Bende mediamarkt ile görüştüm. Kutu açık alamayız iade edemezsiniz dedi. Casper da inceleyelim dedi ben de teknik servise götürdüm bilgisayarın sorunlarını çekmiştim telefondan. Gösterdim tamam dedi. Not düşerim dedi adam. Diğer gün verdim. Gitti derken 2 hafta sonra geldi. Bir şey yok fan testi bakımı yapıldı dedi ama normalden daha da ısınıyordu ve format atmışlardı ayrıca hata verme süresi daha aza indi. Yani normalde 2 saate bir hata alıyordum bu 15 dakikaya indi. Sonra daha elimde bir hafta belki kaldı belki kalmadı geri gönderdim sonra bios ta problem var dediler. Bios update yapmışlar. Geri göndermişler. Pek de test edemedim zaten moralimi bozdular. Bilgisayarı açarsam kırasım geliyor. Fiyatı 6810 lira üstünde olduğu için tüketici mahkemesine başvurmayı düşünüyorum. Lütfen yardım edin. Ne yapmalıyım.
D
4 yıl
8. sınıfa geçeceğim ve taşınıyoruz
Merhaba!
7. sınıftayım olduğum okulda birinciyim. Ortalamam 95 ve üstü. İlçede yaşıyorum. Diğer yıl ise bir ile taşınacağız. Uyum sağlayamam veya notlarım düşer yapamam diye çok korkuyorum. Babam gidelim de gidelim diyor. Gitmeme imkanı var ama işte... Ben yapamayacağımı biliyorum. Alışamam diye korkuyorum. Orada kim var kim yok bilmiyorum. Yardım edin! Çok endişeliyim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
D
4 yıl
8. sınıfa geçeceğim ve taşınıyoruz
Merhaba!
7. sınıftayım olduğum okulda birinciyim. Ortalamam 95 ve üstü. İlçede yaşıyorum. Diğer yıl ise bir ile taşınacağız. Uyum sağlayamam veya notlarım düşer yapamam diye çok korkuyorum. Babam gidelim de gidelim diyor. Gitmeme imkanı var ama işte... Ben yapamayacağımı biliyorum. Alışamam diye korkuyorum. Orada kim var kim yok bilmiyorum. Yardım edin! Çok endişeliyim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
D
4 yıl
hangi telefonu almalıyım 2017
Telefon almak istiyorum ve bütçe belli değil. Ama Android olmasını istemiyorum. Şuan ki kullandığım kullanmamak için kendimi tuttuğum akılsız bir telefonum var. Sürekli telefon fiyatlarına bakıyorum. Türkiye'den alınacak gibi değil. İphone alayım desem amazon felan anca yenilenmiş veya swap telefon satıyor. Düzgün olanlar da çok pahalı.
Şuan gözüme çarpanlar ise iphone se, blackberry pasaport ve bb pasaport amazonda ucuz. İphone se 64 gb lazım. Sonuçta en az 32 gb lazım ama iphone işte. Hafıza kartı desteği de yok. Geriye pasaport kaldı. O 180 dolar. Onu da alsam bir şey olurmu, IMEI sahte çıkar mı, kayıt ettirirken sorun yaşar mıyım, bozuk gelirse naparım, aldıktan sonra arızalanırsa ne yapacağım? Sorularımı cevaplarsanız ve bana telefon tavsiyesinde bulunursanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.