V

Yüzbaşı
06 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
125 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
V
6 ay
5 yıldır güvenlik görevlisiyim üniversite mezunu oldum aklıma takılan sorular...
Merhabalar, ben 5 yıldır bir firmada taşeron olarak özel güvenlik görevlisiyim (lise mezunu olarak işe girdim), çalışma sürecimde 4 senelik üniversitemi bitirdim bu yüzden askerlik tecilim halen sürmekte, iş yerime üniversite diplolomamı sunarsam hangi haklara sahip olurum? Bazı firmalar üniversite mezunu olan işçilerini tazminatlı çıkışını veya beyaz yaka yaptıklarını duydum yada lise mezunu olarak mavi yaka olarak çalışmaya devam ederek iki taraflı anlaşmaya varılıyormuş daha kötüsü üniversite diplamanı bildirmediğin için tazminatsız iş çıkışı olabiliyormuş.
Bu durumu google da ne kadar araştırsamda bir bilgiye varamadım her bilgi memur kesimi için söylenmiş, yardımcı olursanız sevinirim
V
10 ay
Acaba nedir nedir ? Ss li
Üzerime koşarken yakaladım keratayı, aşırı ufak birşey, nedir bu?
< Resime gitmek için tıklayın >
V
12 ay
Tera online Mystel Gold satışı
Mystel server 600k gold 120 tl.
V
2 yıl
UCUZ TERA ONLİNE GOLD SATIŞI
Tera online Killian serverında 950k gold satılıktır.

Ücret 100 tl
V
3 yıl
SUYUN DONDUKTAN SONRA ÇABUK ÇÖZÜLMESİ HAKKINDA
Merhaba forumdaşlar, marketten aldığın yarım litre suyu derin dondurucuya atıp suyu dondurup çıkardıktan sonra suyun tam çözülmesi yaklaşık 4-5 saat sürerken aynı suyu yeniden dondurulduktan sonra çözülmesi çok daha kısa sürüyor bunun sebebi nedir?
V
3 yıl
PİYALE MAKARNA EKSİK GRAMAJ
2 paket Piyale makarnada gramaj hatası vardır. Ürün paketinde 500 gram yazmasına rağmen pakette 450 gram makarna bulunmaktadır.(Bazı resimlerde 500 gram ile 450 gram karşılaştırılması bulunmaktadır)
Bu durumlarda dikkatli olun, elinizle yoklarsanız bile rahatça fark edilebiliyor.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
V
3 yıl
BU NE MANTARI? Pluteus çıktı, konu kilit.
V
3 yıl
Bu pire mi? Kene çıktı konu kilit üye helva dağıtacak(Ss li tabiki)
Kağıt almaya uzanirken karsima bu meret çikti pireye benzettim ama sirti bi garip geldi kagit kadar ince ezilmiş mi falan dedimde baya hareket ediyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
V
3 yıl
Site bozuldu ayağına çekilişi ertelemek nedir?
Bu durumu hiç samimi ve gerçekçi bulmuyorum gerçek olduğunu varsayarsak söylediği günden itibaren çekiliş için talep almayıp çekiliş o gün yine yapılabilir.
Adminlerin bu konu hakkında iyi niyet göstememesi gerekli bu durum ps4 veriyorum dedikten sonra yanlışlık oldu ps2 vericez demesinin farkı yoktur çekiliş yapılmadan önce herşey düşünülür tartılır kesinlik söz konusu olur yok şöyle oldu yok böyle oldu hebele hübele olmamalı.

Bu konu hakkında sizin düşünceleriniz nedir?
V
4 yıl
Fallout 4 aşırı parlaklık sorunu (çözüldü)
Hangi ayarı yaptıysam olmadı gama, ışık ayarı yok hiç biryerde çözümü bulamadım resimdeki görüntü ultra ayardır low a çeksemde parlaklık aynı kalıyor, odalarda banyolarda gözüme sancı giriyor artık, yardımız için şimdiden teşekkürler.

Not:çoğu oyunda oyuna girer girmez bizden parlaklık ayarları yapmamız istenir bu oyunda neden böyle bir seçenek sunulmamış ilginç değil mi?

< Resime gitmek için tıklayın >

Çözüm: Oyunu tekrar yükledim update leri sırasıyla yükledim çözüldü
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.